Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sandałki po wypadku?

    21.06.12, 21:30
    Kochane forumki, potrzebuję Waszej pomocy i podpowiedzi dla moje przyjaciółki - dziewczyna miała jakiś czas temu wypadek samochodowy i ma pokiereszowane stopy, z bliznami, a w jednej stopie ma protezy 2 palców - i nadal sama się z tym dopiero oswaja i nie chce wszystkiego pokazywać, a chciałaby bardzo znowu się poczuć kobieco, seksownie i w ogóle.. Szukamy dla niej sandałków albo jakichś pantofelków na lato, które odkrywałyby max 2-3 palce (tzn paluch i 2 kolejne), bo resztę chce mieć zakryte. A z kolei klasyczne peep toe z jednym palcem odkrytym jakoś jej nie "leżą". Aha, obcas raczej mały albo całkiem płaskie. Cenowo jakoś tak do 200 zł. Pomóżcie, proszę, może którejś z Was wpadły w oczy jakieś ładne buty, które spełniałyby te warunki... W imieniu swoim i przyjaciółki z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie :-)
    Obserwuj wątek
      • maitresse.d.un.francais Re: Sandałki po wypadku? 21.06.12, 21:49
        Szał wzornictwa to zdecydowanie nie jest, ale może...

        www.martensy.pl/pokaz.php?but=2143
        www.martensy.pl/pokaz.php?but=1576
        • ironia-losu11 Re: Sandałki po wypadku? 21.06.12, 22:03
          Chodzi o to, że mają być ładne, seksowne i takie, które pomogą jej - nawet psychicznie - wrócić do bycia śliczną i seksowną kobietą...
      • dixi Re: Sandałki po wypadku? 21.06.12, 22:20
        Polecam Fly London
        Tekst linka
        Tekst linka
        static.butyk.pl/ID/12343/12343pp.jpg
        Tekst linka
        super seksi te obuwie raczej nie są ale pielgrzymkowe też nie, za to nieziemsko wygodne - mam model z tą podeszwą, gorąco polecam;
      • maitresse.d.un.francais Re: Sandałki po wypadku? 21.06.12, 22:26
        Z tego, co widzę po guglu, Wasze warunki są nie do spełnienia - jak z zakrytymi palcami i płaskie, to nie seksowne, jak z zakrytymi i seksowne, to na wyższym obcasie, a jak seksowne i na płaskim, to raczej peep toe.

        • ironia-losu11 Re: Sandałki po wypadku? 21.06.12, 22:28
          2-3 palce mogą być odkryte :-)
      • nessie-jp Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 00:03
        Wiesz, bardzo trudno coś wymyślić, nie wiedząc, gdzie dokładnie są te blizny i co ma być ukryte.

        W grę wchodzą albo baleriny z wycięciami, coś w tym rodzaju (wiem, że te za piękne nie są, ale od czegoś trzeba zacząć):

        www.halens.pl/halens/moda_damska/obuwie/baleriny/NEXT-Baleriny__m439033.html

        Albo rzymianki, osłaniające paseczkami wierzch stopy (jeśli tam są właśnie blizny), a odsłaniające trochę palce:

        www.halens.pl/pl/default/produkt-images/_w450_h600/s/e/halens/5/8/2/133408850135231268.jpg
      • gaga-sie Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 00:31
        Przeglądając stronę reserved wpadło mi w oko coś takiego www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4335, albo te www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4336_2
        • gaga-sie Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 00:36
          Pierwszy link się nie otwiera, chodzi mi o pierwsze i drugie buty w 11 rzędzie
      • mocno.zdziwiona Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 16:49
        Może coś w tym stylu?
        www.ebay.co.uk/itm/160825543123?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
      • ironia-losu11 Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 21:33
        Dziewczyny, bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc!
        moco.zdziwiona - właśnie o takie coś chodzi :-)
        • maitresse.d.un.francais Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 21:35
          TO ma być niski obcas, Ironio losu? ;-)

          No ale najważniejsze, że w końcu forumki coś znalazły.
          • ironia-losu11 Re: Sandałki po wypadku? 22.06.12, 22:45
            No fakt - pewnie, ze nie jest płaski, ale ogolnie chodzi o "klimat" buta i o to, ze jest kobiecy, na lato, a palce odslania minimalnie :-)
            • eo_wina Re: Sandałki po wypadku? 23.06.12, 12:04
              A mnie sie wydaje, ze balerinki z odkrytym palcem sa mega kobiece, pasuja i do sukienki i do spodni, sa do tego wygodne i zakryja, co maja zakryc - jednym slowem spelniaja wszelkie wymagania,
              o, chocby takie:
              https://i.pinger.pl/pgr20/a2e8b8870002fb264fdb75a1/SDC10194.JPG
      • garga-mella Re: Sandałki po wypadku? 23.06.12, 13:11

        A może takie?
        www.butyk.pl/towar.17303.Sandaly_Bruno_Premi_Wilde_J4402.html
        www.butyk.pl/towar.17125.Sandaly_MANAS_Marie_121D1704T.html
        www.butyk.pl/towar.16606.Sandaly_Gaimo_ESPADRILLES_Charlot_8006.html
        www.butyk.pl/towar.4873.Sandaly_Bronx_Peach_83408.html
        www.butyk.pl/towar.16600.Sandaly_platformy_Gaimo_ESPADRILLES_Blusa_8000.html
        Mam nadzieję, że post nie zostanie wywalony ze względu na odesłanie do butyka...
        Pozdrawiam!
      • garraretka clarks 23.06.12, 22:26
        Proponuje przyjrzeć się butom Clarks - zachowawcze i zwykle wygodne co pewnie też ma znaczenie.
      • shaunthesheep Re: Sandałki po wypadku? 24.06.12, 19:44
        www.deichmann.com/PL/pl/shop/marki/5th%20Avenue%20by%20Halle%20Berry/00006001079271/sanda%C5%82y%20damskie.prod;jsessionid=16F97C3FEE9982CFD1FD9B7B90862028.appserver03t5?r=5&c=3&filter_brand=5th_avenue_by_halle_berry&st=PRODUCT&filter_cat=marki/5th_avenue_by_halle_berry&filter_brand_c=6&filter_brand_r=6

        mam takie tylko szare i widać w nich właśnie duży palec i dwa kolejne. Koturna jest bardzo wygodna, ja niechodząca w obcasach czuję się w nich jak na płaskim :)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka