Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

...majteczki...

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.06.04, 18:43
    postanowiłam posegregować moje majteczki i policzyłam ile mam par
    stringów....zebrało mi się ich ponad 30! >>przewaga
    czarnych, ale mam też sexi koronkowe, kolorowe, ze smiesznymi rysunkami i
    napisami (moje ulubione rózowe z kotkiem), są takie,których prawie nie
    widać :) i na silikonowych paseczkach,kanarkowo żółte, sa też w stylu wild>w
    ciapki pantery ...
    mam też prawdziwe cudeńko,które dostałam od przyjaciólki na 18nastke rok
    temu>czarne , koronkowe Calvin Klein'a (oszczedzam je :D)>normalnie nigdy nie
    kupilabym sobie tak drogich gatek
    a co najdziwniejsze maja przedziwne rozmiarowki>ja jestem niska i dosc
    szczupla, ciuszki 34ᡜ, a gacie sa od XS nawet do rozmiaru 42!! (przykladam
    je do siebie i obydwie pary sa tak samo male..:)(wole małe stringi>nie znosze
    jak wystaja spod spodni, albo jak widac wyciagniete gacie przy siadaniu>moje
    majtki to widok tylko dla mnie i ukochanego :D
    czy wy tez "uzbieralyście " tyle gaci?>dziwie sie,bo prawie ciagle chodze w
    tych samych :)>>bawelnianych, a koronkowe jakoś czesciej laduja tylko w
    szufladzie...
    (inna sprawa,ze kilka par powinno już wyladowac w koszu...są już
    zmaltretowane praniem :)
    pozdrawiam wszystkie stringowe maniaczki :)
    Obserwuj wątek
      • caprice83 Re: ...majteczki... 27.06.04, 19:23
        Ja też mam kilkanaście par.
        Większość bawełnianych lub z domieszka jakiegoś elastycznego materiału, ale sa
        też jedne koronkowe:)
        Ogólnie mam tyle ile mam lat czyli:
        7 pary czarnych
        6 par białych
        3 niebieskie, z czego jedne prawie przezroczyste;)
        2 zielone, jedne w kolorach wojskowych a drugie w pieski
        1 żółte
        1 różowo białe z koronką w pasie
        1 koronkowe czerwone od chłopaka na urodziny:D

• balbinia Re: ...majteczki... 27.06.04, 22:52
        Mam jakies 15 par. Stringow nie nosze wcale. Same tzw hot pans-y oraz w
        trojkacik. Kolorowe, biale, rozowe. Ze snoopym, myszka miki, z koronki, ze
        wstazeczkami. O dziwo, ani jednych czarnych nie mam. :))
        • Gość: EmkaEska Re: ...majteczki... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.06.04, 23:31
          ..czyli jednak czarne nie sa gora :)
          ciekawe jaki kolor najbardziej lubią faceci?
          a wogole kobietki jakie majtaski lubici na tylkach meskich?
          mi zdecydowanie najbardziej podoba sie fason "spodenek"> dość obcislych
          bokserek na grubych gumkach...slipow nie znosze..fee..stringow jeszcze nie
          mialam okazji ogladac...:))
          • colleen_1 Re: ...majteczki... 28.06.04, 13:25
            Gość portalu: EmkaEska napisał(a):

> ciekawe jaki kolor najbardziej lubią faceci?

Nie wiem jak inni (bo mnie to raczej malo obchodzi) ale moj facet najbardziej
            lubi czarne.

Sama mam rozne modele. Jakies 30-40 par ale pewnie tez bede musiala zrobic
            niedlugo w nich porzadki :). Stringi nosze bardzo rzadko. Ostatnio ulubione to
            czarne tiulowe. Jak kupuje majtki to albo szukam wlasnie czarnego tiulu albo
            czarnej bawelny z roznymi obrazkami. Z bawelnianych moj chlopak bardzo lubi jak
            mam na sobie takie z paseczkami z boku i dosc mocno wyciete (chociaz ja uwazam
            ze bawelniane wogle nie sa sexy).

> a wogole kobietki jakie majtaski lubici na tylkach meskich?
            > mi zdecydowanie najbardziej podoba sie fason "spodenek"> dość obcislych
            > bokserek na grubych gumkach...slipow nie znosze..fee..stringow jeszcze nie
            > mialam okazji ogladac...:))

Jesli dobrze zrozumialam o co Ci chodzi to mamy podobne preferencje.
            Taki fason jak opisalas jest najfajniejszy.
            Nie przepadam za luznymi bokserkami, stringow nawet chyba bym nie chciala
            ogladac na swoim facecie. Slipy zalezy jeszcze jaki kroj, niektore moga byc.
      • Gość: Blondie Re: ...majteczki... IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 28.06.04, 00:37
        ja kocham stringi, to takie fajne majteczki :)) mam ich dośc duzo, wszystkie
        kolorowe, z napisami, na silikonowych gumkach itp a ulubione to wiązane na
        tasiemki, rózowe z brokatowym motylkiem z New Yorkera, sa sliczne!!! za to nie
        lubie koronkowych, bo mam wrażenie że "gryzą"... a co do kochanicy.francuza -
        zauwazylam ze jestes maxymalnie konserwatywna i pruderyjna nie tylko w kwestii
        majtek...wyluzuj troche, wieceuj tolerancji.... papa :)
        • Gość: EmkaEska Re: ...majteczki... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.06.04, 09:43
          ...no właśnie ja tez wkoronkach czuje się nie za dobrze...
          a co do majtek na zawiązywane tasiemiki, to powiedz mi jak one sie sprawdzaja w
          codziennym zyciu? czy te tasiemki nie wystaja np. spod spodni? czy nie tworza
          zgrubienia?
          moja przyjaciolka dostala prawdziwe cacko z Australii> czarne , pelne majtki, z
          kolorowymi tasiemkami na boku do zawiązania i napisem z cekinow na tylku>a do
          tego z kolekcji Kayle Minoqe ..ale mowi,że nadaja sie tylko do leżenia w
          szafie, ewentualnie na striptiz przed facetem :))
          • j_u Re: ...majteczki... 28.06.04, 10:44
            Tez mam kilka zawiazywanych na tasiemki. Mozna je zalozyc pod lekka letnia
            spodnice, i nie spadna :) Ale coz, ja pod taka spodnica w letnie dni po prostu
            nic nie nosze, wiec majteczki leza nieuzywane, i jak sama slusznie zauwazylas,
            spelniaja jakies funkcje tylko w okreslonych przypadkach ;)))
      • Gość: kohol Re: ...majteczki... IP: *.crowley.pl 28.06.04, 10:31
        Mam ok. 15 par. Ponad połowa to czarne bawełniane majtasy.
        Odpowiadając na ewentualne pytania: nie noszę białych ani obcisłych spodni,
        majtki nie są rzeczą, która mogłaby mnie nudzić ani też specjalnie angażować, a
        mojego faceta (mam takowego, wyobraźcie sobie) nie muszę nimi zaskakiwać.
        Po takim wyznaniu na pewno w Waszych oczach jestem konserwatywną
        nietolerancyjna starą panną ;D
      • Gość: Jasiek Re: ...majteczki... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.06.04, 11:55
        majtki typu string wygladaja ladnie tylkona jednych zadbanch posladkach, w
        innym wypadku niestety zamiast upiekszac pupe tylko ja oszpecaja bo uwydatniaja
        obwisle posladki. Dziewczyny ktore nie cwicza lepiej wygladaja w normalnych
        gatkach ktore przytrzymuja posladki.nawet pod biale spodnie przy
        niewycwiczonych posladkach lepiej wyglada panna w gaciach cielistych zwyklych
        niz w stringach. Taka pupa nie wyglada apetychnie, a jak wiadomo my jestesmy
        wzrokowcami
              • blinski Re: ...majteczki... 28.06.04, 17:10
                tyle że jak koleś powie 'fałdki', 'tłuszcz' etc., to nie ruszy to tych, które
                serio wyglądają śmiesznie, tylko prawie wszystkie - głównie te co wyglądają
                ok. - zaczną u siebie doszukiwać mankamentów. po prostu takie uwagi nic nie
                dają, tyle:) (a na pewno nie to co w zamierzeniu)
                • blinski Re: ...majteczki... 28.06.04, 20:35
                  hm.. zależy jeszcze co kolega jasiek miał na myśli mówiąc 'obwisłe pośladki' -
                  czy miał na myśli każde, nawet najmniejsze odstępstwo od ideału sprężystości i
                  kształtu, czy też o totalnie tłuste i paskudne, nie do przyjęcia dupsko:)? a
                  jeśli ani jedno ani drugie to gdzie jest granica między pupą jeszcze ok i
                  mogącą pysznić się zuchwale w stringasach:), a taką gdzie stringi to już
                  przegięcie..?
                  nie wiem - ale zgadzam się w zupełności z caprice;))
                  tak jak kiedyś napisałem dla mnie uroda i seksowność to dwie sprawy -
                  przenikające się, ale nie pokrywające. dlatego też z dwojga - super zgrabnej
                  pupy w zwykłych figach lub trochę mniej idealnej w stringach - preferowałbym tę
                  drugą;)
                  oczywiście umiałbym orzec, że pierwsza jest ładniejsza - ale jest mniej
                  seksowna i pociągająca od tej w stringach.
                  cóż, takie życie. (dla tych z mniej idealną pupą na pewno miłe - tanim kosztem
                  można podciągnąć 'tylną' atrakcyjność w intymnych sytuacjach:)) hm.. są co
                  prawda granice atrakcyjności, za którymi pupom nic nie pomoże - ale tak jest ze
                  wszystkim; poza tym dla każdego 'odbiorcy':) te granice znajdują się gdzie
                  indziej:)
                  • eirenne Re: ...majteczki... 28.06.04, 21:23
                    > tak jak kiedyś napisałem dla mnie uroda i seksowność to dwie sprawy -
                    > przenikające się, ale nie pokrywające. dlatego też z dwojga - super zgrabnej
                    > pupy w zwykłych figach lub trochę mniej idealnej w stringach - preferowałbym

>
                    > drugą;)

Skojarzyło mi się z marketingiem:-))) Każdy produkt lepiej się sprzeda, jeśli
                    jest w ładnym opakowaniu:-)))
                    • blinski Re: ...majteczki... 28.06.04, 21:29
                      proste:) tyle że badziew ukryty w ładnym papierku po odpakowaniu z tegoż może
                      nas nieco wkurzyć, natomiast pupa w stringach niekoniecznie:) (szczególnie że
                      opakowanie prawie nic nie ukrywa;)
                      • Gość: Jasiek Re: ...majteczki... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.06.04, 23:45
                        obwisle posladki o takie ktore wisza sa plaskie i nie sprezyste takie robia sie
                        od siedzacego trybu zycia a jak dla mnie posladki powinny byc sprezyste,
                        jednrne wtedy sa bardziej apetyczne. Jak panna ma nie ladne cialo to i stringi
                        nie pomoga, nie podnieca mnie widok ciala zflaczonego, a taka z jednrym
                        tyleczkiem zawsze moze zdjac te majtachy i zadna w stringach niecwiczaca jej
                        nie dorowna. Oczywiscie po pijaku moza wydmuchac kazda bo wtedy nie zwraca sie
                        uwagi na szczegoly
        • Gość: Asica Re: ...majteczki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.04, 17:53
          Hmmm, jestem kobietą i powinnam się oburzyć po tym co napisałeś, ale muszę
          przyznać Ci rację!! Niektóre dziewczyny przesadzają i na obwisłe tyłki
          zakładają stringi nawet na basen!! Fujjj!
          Wygląda to STRASZNIE!
          Nie chodzi mi o to, że tylko chude laski mają prawo do chodzenia w stringach,
          bo te czasami mają bardziej obwisłe pośladki niż te które są okrąglejsze.
          Czasem właśnie ten okrągły jędrny tyłek wygląda lepiej w stringach niż obwisły
          płaski naleśnik!!
          Wystarczy krytycznie popatrzeć w lustro zanim się człowiek w coś ubierze.
        • Gość: EmkaEska Re: ...majteczki... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.06.04, 21:42
          u mnie pupa to chyba jedyny atut (piersiami, dlugimi nogami ..itp. nie mogę sie
          poszczycić :(...w sumie od zawsze o nia dbalam> naprzemienne natryski,
          cwiczenia, masaż...ale jestem jeszcze młoda,nie wiem, co się z moim tylkiem
          stanie w pozniejszym czasie, jednak mimo wszystko liczy sie dla mnie wygoda i
          zdanie mojego chłopaka..innym mojego tylka nie pokazuje :)i nie obchodzi mnie
          co sobie mysla, nie potepiam starszych babek w stringach>>pod warunkiem,ze nie
          wystaja spod ubrania, natomiast potepiam noszenie kolorowych gaci pod bialymi
          ubraniami>>to juz jest brak smaku!
        • miska_malcova Re: ...majteczki... 01.07.04, 06:11
          właśnie wczoraj kupiłam sobie przepiękne bordowe koroneczki ;-))))
          tylko na randke rozbieraną ;-)))))))))). Kolega z pracy jak je zobaczył gdy
          wracałam ze sklepu, to sie spocił ;-))))))))))))))))
        • j_u Re: ...majteczki... 01.07.04, 09:09
          To ja moze poprosze o slowo wyjasnienia. Bo mnie sie wydawalo, ze stringi moga
          byc rozne: takie bardzo waskie z tylu oraz takie posiadajace z tylu juz tylko
          sznureczek (a z przodu trojkacik ;) ). Tymczasem w jednym z postow w tym watku
          przeczytalam wypowiedz, okreslajaca ten drugi rodzaj jakims innym mianem
          (przepraszam, juz nie chce mi sie szukac, a miana nie pamietam). To jak z tym jest?
          Gwoli sprawiedliwosci i prawdy, ja posiadam tylko takie sznureczki z
          trojkacikami, "zwyklych" stringow niet, bo mi w nich niewygodnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka