Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    29.08.04, 21:07
    kto jeszcze raz napisze "nie rozumię",temu wrzucam i bluzgam.
    Obserwuj wątek
      • Gość: kaloo Re: Uprzedzam IP: *.chello.pl 29.08.04, 21:13
        hehe,a ja nawrzucam jak ktoś napisze "klientką"(zamiast klientkom w liczbie
        mnogiej,czasownik) i kompiel(zamiast kąpiel).
        Taką jestem purystką językową.
        pzdr dla kochanicy!
        ps.gdzie byłaś jak Cię nie było...?;)
        • katka007 Re: Uprzedzam 29.08.04, 21:56
          a od kiedy "klientka" jest czasownikiem?
          • Gość: kaloo Re: Uprzedzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 10:05
            To było dla przybliżenia,myślałam że chwycisz o co chodzi.Ale dam przykłady:
            < mogę zaproponować moim klientką...>
            < Aby
            zaproponować małe zmiany ostrożnym klientką.>
            < naprawdę aż strach pomyśleć co mogą zrobić
            przyszłym klientką.>
            < Gwarantuję, że nie serwuję swoim klientką taich "przyjemności" >

            Ok,wystarczy?Muszę teraz troche popracować,a nie wklejać czyjeś byki.
            pzdr!
        • kochanica.francuza Re: Uprzedzam 29.08.04, 21:59
          Gość portalu: kaloo napisał(a):

          > hehe,a ja nawrzucam jak ktoś napisze "klientką"(zamiast klientkom w liczbie
          > mnogiej,czasownik) i kompiel(zamiast kąpiel).
          > Taką jestem purystką językową.
          > pzdr dla kochanicy!
          > ps.gdzie byłaś jak Cię nie było...?;)

          udzielałam się społecznie wolontarystycznie:-)
          Jakiej jesteś płci,bo w wątku trendnego są jakieś aluzje,hehe?;-)
          • Gość: kaloo KIM JEST KALOO??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 15:23
            jestem kobietą.
            i to nie aluzja do górniak...;)
            poza tym jestem w związku heterosexualnym od ponad 2 lat,2 razy dziennie biorę
            kąpiel,bikini depiluję woskiem,rachunki za wodę mam kolosalne i jestem fanką
            kosmetyków i nawet umiem czytać...;)
            Jeżeli jakieś jeszcze pytania a propos tożsamości kaloo to słucham...;)
            a co do słówek to *dekold* i *perfum* wybitnie mnie rozwalają!!!wrr..
            pzdr!
      • jessen Re: Uprzedzam 29.08.04, 21:22
        nie rozumię o czym piszesz. mozesz po polsku?

        ;)
        • Gość: Patrycja Re: Uprzedzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.04, 21:29
          w końcu zawsze znależc się musi jakiś debil...
          • jessen Re: Uprzedzam 29.08.04, 21:52
            no właśnie.
            • Gość: Patrycja Re: Uprzedzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.04, 21:58
              miło, że masz poczucie własnej wartości...
              • jessen Re: Uprzedzam 29.08.04, 21:59
                mam i wybacz, ale z kretynami dyskutować nie będę.
                • Gość: Patrycja Re: Uprzedzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.04, 23:29
                  Kto tu jest kretynem buahahah zachowujesz się jak dzieciaczek
      • inezja21 Re: Uprzedzam 30.08.04, 14:02
        aha, to jeszcze do kompletu perfum i kontrol.No i tranzakcja.
        • lunalovelight Re: Uprzedzam 30.08.04, 14:08
          ja bym dorzucila 'dekold' :D.
          • conena Re: Uprzedzam 30.08.04, 14:49
            a ja bluskę i milion innych. niestety.
            • bllinski Re: Uprzedzam 30.08.04, 15:15
              a ja blinskiego i reszte kretynow z tego forum
        • blinski Re: Uprzedzam 30.08.04, 16:11
          nie zapominajmy o niedotrzymywanych nawet przez profów z uw 'standartach'.
          • inezja21 Re: Uprzedzam 30.08.04, 16:27
            No to teraz zabawa na całego - bynajmniej zamiast przynajmniej (niektórzy
            uzywaja wymiennie), a u nas w Krakowie - że coś się może sprzydać.
      • balbinia Re: Uprzedzam 30.08.04, 15:25
        kochanica.francuza napisała:

        > kto jeszcze raz napisze "nie rozumię",temu wrzucam i bluzgam.
        >

        Ostatnio pare razy widzialam "blad" oraz "wkrutce". Ale nie widze powodu aby
        sie denerwowac. :))
      • Gość: papryczka Re: Uprzedzam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 18:32
        Mnie wkurza poza wymienionymi - branzoletka... Dekold to masakra.
        • merolik Re: Uprzedzam 31.08.04, 12:02
          i jeszcze "wziąść"

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka