Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    28.02.05, 08:07
    Ech, wstałam niemiłosiernie wcześnie/późno, żeby oglądać. Tylko się
    zdenerwowałam a teraz z zapuchniętymi oczętami i opadającymi powiekami do
    pracy będę biegła. Nie było warto. Ciekawam jedynie Waszych refleksji.
    Hilary Swank - Oscar może i słusznie (bez przekonania to piszę), ale za
    kreację dałabym malinę, a może się nie znam? A co myślicie o reszcie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: chochou Re: OSCARY IP: *.mos.gov.pl 28.02.05, 10:00
        Niestety nie oglądałam (pierwszy raz od kilkunastu lat!), bo TVP nie raczyła
        zakupić praw do emisji(wrrrrrr), a nikt z moich znajomych nie ma CANAL+. Czy
        ktoś wie czy można jakoś ściągnąć transmisję Oscarów?
      • Gość: chochou Re: OSCARY IP: *.mos.gov.pl 28.02.05, 10:00
        Niestety nie oglądałam (pierwszy raz od kilkunastu lat!), bo TVP nie raczyła
        zakupić praw do emisji(wrrrrrr), a nikt z moich znajomych nie ma CANAL+. Czy
        ktoś wie czy można jakoś ściągnąć transmisję Oscarów?
      • Gość: aga Re: OSCARY IP: *.toya.net.pl 28.02.05, 11:57
        Niestety TVP nie transmitowala rozdania Oscarow :(((
      • klara-klara link 28.02.05, 12:15
        przeklejony z f. uroda.
        www.oscar.com/oscarnight/redcarpet/34550.html

        Jak dla mnie najladniejsza sukienke miala Beyonce, natomiast R. Zellweger - tragedia.
        • Gość: kum-nye Re: link IP: *.icpnet.pl 28.02.05, 13:31
          Beyonce bardzo klasycznie, zwłaszcza jak na nią. Podoba mi się Kate Winslet. Tył sukienki Hilary Swank wyglada nieźle, ale przód- okropny! Cate Blanchet- znakomicie. A najwieksze zdziwinie- Scarlett Johansson, kiedyś była taka naturalna.
          • klara-klara Re: link 28.02.05, 13:38
            Kate Winslet wygalda ladnie, ale sama sukienka mi sie nie podoba, widocznie ona "dobrze" ja nosi. Sukienka H. Swank ma okropny kolor, w zyciu bym czegos takiego nie zalozyla, wygalda jakby byla zrobiona z zaslony, a to, ze pokazuje cale plecy raczej dizala na jej niekorzysc. Dla mnei pozytwne zdziwienie to Drew Barrymore.
            Denerwuje mnie natomiast nowa moda wsrod gwiazdeczek, minowicie: ciemne wlosy, ciemne kreacje i bardzo blada skora. Juz co trzecia tak wyglada...nudaaa
            • Gość: kum-nye Re: link IP: *.icpnet.pl 28.02.05, 13:44
              Rzeczywiście Drew jest pozytywnym zaskoczeniem. Jednak ogólnie muszę stwierdzić, że nikt mnie nie zachwycił jakoś szczególnie. A jasna skóra, ciemne włosy i ciemna kreacja- zazwyczaj to połączenie wygląda bardzo elegancko i klasycznie (choć może wydawać się zbyt ponure), dlatego nic przeciwko nie mam.
              • klara-klara Re: link 28.02.05, 13:50
                Tak, ale polowa z tych kobiet byla niedawno blondynkami, nie lubie takiego lansowania sie pod obecna mode, jakos mi to dziala na nerwy: teraz wlasnie jest czas na takie bladolice brunetki, i prosze. Niedlugo pewnie Cameron Diaz i Gwynet Paltrow tez beda brunetkami..;)
                • Gość: kum-nye Re: link IP: *.icpnet.pl 28.02.05, 13:54
                  One już to chyba przerabiały, przynajmniej druga z nich. Swoja drogą wydaje mi się, że sukienka Parltrow jest źle dobrana, biorąc pod uwagę mały biust.
                  • klara-klara Re: link 28.02.05, 13:57
                    Nie pamietam, moze:))

                    Wg mnei w tej sukience jesy jej bardzo zle, a najbardziej mnie smieszy ta proba wypchniecia biustu do przodu, ze sukienki...rany, po co ona to robi???
                    • Gość: kum-nye Re: link IP: *.icpnet.pl 28.02.05, 14:08
                      www.celebritywonder.com/photos/gwynethpaltrow_016.html
                      :)
                      • klara-klara Re: link 28.02.05, 14:10
                        uuuu, dobrze, ze szybko zmienila sie w blond;)))
            • Gość: kum-nye Re: link IP: *.icpnet.pl 28.02.05, 13:46
              A Johnny Depp jak zwykle ma wszystko gdzieś:)
              • klara-klara Re: link 28.02.05, 13:50
                Jak widac;))
                Jak dka mnie to te dziwne stroje odbieraja mu uroku.
                • Gość: kum-nye Re: link IP: *.icpnet.pl 28.02.05, 13:51
                  Ale w dużej mierze właśnie w tym dziwactwie tkwi jego urok:)
                  • klara-klara Re: link 28.02.05, 13:58
                    No wlasnie, jak dla mnie, on juz przekroczyl granice miedzy byciem uroczym, a byciem tandetnym, no, ale to kwesia gustu...:)
      • tralalumpek Re: OSCARY 28.02.05, 13:25
        podgladam mode oskarowa i twierdze co nastepuje:

        paskudne:
        - siermiezna panna po galopujacych suchota stad te "zebra" wystajace
        bi.gazeta.pl/im/8/2576/z2576018G.jpg
        - kobieta zmokla kwoka lekko opierzona
        bi.gazeta.pl/im/7/2576/z2576017G.jpg
        zalosne:
        - zero smaku i elegancji
        bi.gazeta.pl/im/1/2576/z2576021G.jpg
        rozbrajajace
        - ten kolor twarzy (karnacji), anielski wyraz twarzy, te wloski anielskie i to
        zloto! trzeba to wszystko jednak bylo przegrodzic czarnym pasem ---rozpaczy
        bi.gazeta.pl/im/6/2576/z2576026G.jpg
        • magdalla Re: OSCARY 01.03.05, 13:05
          tralalumpek napisała:

          > - ten kolor twarzy (karnacji), anielski wyraz twarzy, te wloski anielskie i
          to
          > zloto! trzeba to wszystko jednak bylo przegrodzic czarnym pasem ---rozpaczy

          a w którym miejscu widzisz czarny pas ?

          us.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/117
          • tralalumpek Re: OSCARY 01.03.05, 13:54
            magdalla napisała:

            > tralalumpek napisała:
            >
            > > - ten kolor twarzy (karnacji), anielski wyraz twarzy, te wloski anielskie
            > i
            > to
            > > zloto! trzeba to wszystko jednak bylo przegrodzic czarnym pasem ---rozpa
            > czy
            >
            > a w którym miejscu widzisz czarny pas ?
            >
            >


            na tym ktore zamiescilam,
            wszystko jedno jednak czy jest to czartny czy bordo, kolor sukni z jej karnacja
            sie rozmijaja
            • magdalla Re: OSCARY 01.03.05, 14:18

              > > tralalumpek napisała:
              kolor sukni z jej karnacja
              > sie rozmijaja

              nie, to znaczy tylko i wylącznie, że tobie się nie podoba i nic ponadto
              • tralalumpek Re: OSCARY 01.03.05, 14:48
                magdalla napisała:

                >
                > > > tralalumpek napisała:
                > kolor sukni z jej karnacja
                > > sie rozmijaja
                >
                > nie, to znaczy tylko i wylącznie, że tobie się nie podoba i nic ponadto



                nie, tzn tylko ze nie kazdemu w zoltym kolorze jest dobrze
      • miumiu75 Re: OSCARY 28.02.05, 14:10
        Moim zdaniem wyjatkowo nieudane kreacje i fryzury. Renee Zellweger ogromne
        rozczarowanie, bo jest jedna z najlepiej ubranych gwiazd. Cate Blanchet upiera
        sie przy zoltym kolorze, w ktorym nie wyglada za dobrze. Drew chyba w Polsce
        farbowala wlosy na ten piekny czerwonawo-rudawy kolor.

        Podoba mi sie:

        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/4
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/79
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/129
      • Gość: ilaria zdjęcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 14:24
        editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=EventImagesSearchState|1|0|30|0|0|1|0|0|0|52237433|0|0|0|0|0||0|0|0|0&p=3

        Tu jest multum zdjęć.
        Bardzo podobały mi się Drew Barrymore i Charlize Theron (oprócz sukienki),
        które świetnie wyglądają jako brunetki, w przeciwieństwie do Renee Zellweger,
        której bardziej pasowały blond włosy. Drew w ogóle wygladała ślicznie: włosy,
        twarz i sukienka, no 1 na gali.
        Mi się podoba trend na nieopalone brunetki, nareszcie jakaś odmiana po
        zjaranych do czerwoności blondziach i na pewno wygląda to bardziej gustownie i
        elegancko, no i ładniej. Co teraz pocznie Paris Hilton :)?
        Halle Berry, Salma Hayek i Hilary Swank też świetnie wyglądały, a sukienka tej
        ostatniej podoba mi się, jest taka "inna". Scarlet Johannson tak sobie,
        dziewczyna ma 20 lat a wygląda na 30.
        Kate Winslet nieciekawie, a Gwyneth Paltrow jakoś tak bezbarwnie, ale
        gustownie. Beyonce przebierała się kilka razy, ale gdy wykonywała pierwszą
        piosenkę to sukienka i makijaż, brrr... jak papuga. Za to sukienka podczas
        drugiej piosenki śliczna, tak samo jak ta na wejściu. Suknia Renee koszmarna,
        tak samo jak Charlize.
        Penelope i Cruz ładnie wyglądała, chociaż nigdy nie podobała mi się z wyglądu.
        Śliczna Natalie Portman prezentowała się fajnie, chociaż trochę smutna ta
        suknia. Za to Kirsten Dunst - sukienka super.
        Johnny Depp po swojemu, no i dobrze :). Wiecej osób nie pamiętam, nie
        zauważyłam Nicole Kidman, która zawsze błyszczała przy takich okazjach.
      • ruda_80 Halle Berry gdy dostała Oskara 28.02.05, 14:58
        Żadna z kreacji gwiazd nie zrobila na mnie takiego wrażenia jak sukienka Halle
        Berry gdy dostała oskara, to było chyba 2 lata temu a tą suknię pamietam do
        dziś.
      • vic_vic Re: OSCARY 28.02.05, 15:03
        zgadzam się z większością opinii. Te oscary to pod względem strojów (i nie
        tylko) żenada. Starałam się znaleźć coś znośnego, ale to takie trudne. Julie
        Delpy już od jakiegoś czasu wygląda jak trup, co umiejętnie podkreśla
        kreacjami, Scarlett Johanson była taka urocza, a teraz hmmm jakby to określić,
        Paltrow niby nie najgorzej ale coś co cyckami jest a może nie jest wystaje
        niezgrabnie wypchane, Nat Portman - no cóż, ale i tak uważam, że jest urocza
        (tym razem chyba wyjątkowo subiektywnie), przyzwoicie wygladały Vanessa
        Paradis, bo bez udziwnień, Halle Berry, lecz tej nie widziałam w pełnej krasie,
        Penelope Cruz (przynajmniej od frontu. Na razie chyba tyle ...
      • daino Re: OSCARY 28.02.05, 16:04
        a ja ciesze sie najbardziej ze Kaczmarek dostal nagrode. jak wyemigrowal, to
        wcale nie mial lekko, oj nie, w CA ze swoim typem muzyki. ciesze sie ze zostal
        doceniony.
        ;)
      • kadlubek07 Re: OSCARY 28.02.05, 16:13
        Po Gwyneth spodziewałam sie czegos lepszego..ta sukienka chyba nie była w jej rozmiarze, dekolt ma fatalny, szczególnie widac to na tej stronie

        editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=EventImagesSearchState|1|0|30|0|0|1|0|0|0|52237433|0|0|0|0|0||0|0|0|0&p=3
        Beyonce w tej czarnej elegancko i na miejscu, za to kolor Zellweger nie podoba mi sie wcale
        Kate Winslet troche chyba schudła i wyglada całkiem całkiem
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/138
        Hilary Swank nie wyglada aż tak strasznie, przynajmniej zgrabnie sie w tej sukience prezentuje, w przeciwieństwie do tej pani

        www.oscar.com/oscarnight/redcarpet/34510.html
        • klara-klara Re: OSCARY 28.02.05, 16:18
          > www.oscar.com/oscarnight/redcarpet/34510.html


          Hmm.. wlasnie..zastanawiam sie, czy widze dobrze, ale czy przeswituje jej lewy sutek?? Jesli tak, to ma ona najdziewniejszy ksztalt piersi jaki kiedykolwiek wiedzialam..
      • Gość: anya Re: OSCARY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.05, 16:45
        Te panie wyglądały super, albo przynajmniej dobrze:
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/2
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/9
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/20
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/26
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/52
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/82
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/136
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/107
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/120
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/226
        A te wręcz przeciwnie:
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/206
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/204
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/188
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/172
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/179
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/158
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/155
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/137
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/122
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/71
        • Gość: Lindtt Re: OSCARY IP: *.lot.pl 28.02.05, 18:54
          Ale krój sukienek identyczny u każdej szanownej pani, prawda?
      • ofira Re: OSCARY 28.02.05, 20:50
        Theron - fajna sukienka
        Beyonce - nic szczegolnego, ale fajnie ze nie jakies piora
        Zellweger - tragedia
        Winslet - brawo za odwage, nie boi sie kobita zdecydowanych kolorow, i nawet
        niezle wyglada (chociaz w zielonej wygladala lepiej)
        Portman - ciekawy pomysl, szkoda ze taki duzy dekolt, bo moglo byc bardziej
        elegancko
        Swank - w zasadzie to samo co Portman, ale zdecydowanie przesadzila
        Hayek - nie mam zdania, tylko fryzura nie ten tego...
        Blanchet - jak zwykle super
        Gisele - rewelacja, najladniej wyglada ze wszystkich
        Johansson - jeszcze troche i bedzie karykaturą samej siebie (o ile juz nie jest)
        Paltrow - bleee... stac ją na wiecej
        Berry - cos nie bardzo jej wyszedl wybor kiecki
        Rossum - nawet niezle, fajna blyskotka (i nie przesadzila z dekoltem)
        Barrymore - szok, nareszcie wyglada normalnie :P
        Dunst - co ona zrobila z wlosami :/ wyglada jeszcze gorzej niz zwykle
        Annette Bening - bardzo ladnie
        o reszcie mi sie nie chce pisac
      • kadlubek07 Re: OSCARY 28.02.05, 20:57
        Ta mi sie podoba
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/52
        prosta i chyba dlatego chciałabym taka mieć w szafie

        ale za to ta...
        www.imdb.com/features/rto/2005/gallery/oscar05-redcarpet/206
        hmm...z taka figura Gisele mogłaby sobie pozwolic na cos innego...a wyglada jakby była pod bardzo duzym wpływem mitów greckich...własciwie przypomina mi wielki zagiel
      • bonzee Re: OSCARY 28.02.05, 21:16
        A mi sie podobaja mi sie na tych zdjeciach kreacje Penelopy (boze jak ona mi
        sie mogla kiedys nie podobac!) i Beyonce, V. Paradis.... makijaz Gwyneth.
        • eowyn Re: OSCARY 28.02.05, 23:06
          a to moje odczucia:)
          Charlize Theron - kurcze,nie podobala mi sie ta sukienka:( przerost formy nad
          trescia,troche jak sukienka dla lalki Barbie.
          Renée Zellweger - tragedia... Czy to byly resztki kostiumu sniezynki czy co...
          I niech ona wroci do blondu,bo akurat jej odejscie od tego koloru wlosow wyszlo
          fatalnie...
          Hilary Swank - zdecydowanie sie wyrozniala,ale niestety nie na plus. I co z
          tego,ze miala odkryte plecy,skoro z przodu wygladala jak obciagnieta jakas
          wielka ponczocha tudziez workiem?I to nie jest jej kolor,zdecydowanie
          Cate Blanchett - Klasa!Wygladala przepieknie,jak dla mnie to uosobienie szyku
          ze starego Hollywood. Prawdziwa dama,ale ona rzadko zalicza wpadki ubraniowe;)
          Kate Winslet - ogolnie wygladala bardzo ladnie, ale sama sukienka mi sie nie
          podobala... Kolor moze jeszcze,ale te wstawki i fason - duzo mniej.
          Scarlett Johansson - suknia swietna,ale co to bylo za paskudztwo odpustowe,co
          miala we wlosach?
          Drew Barrymore - chyba zmienila styliste,ale wygladala bardzo powaznie i
          troszke staro...
          Natalie Portman - bardzo mi sie podobala,inspiracja ze starozytnosci i fason
          sukienki bardzo do niej pasowaly,no i sliczna opaske miala we wlosach:)
          Virginia Madsen - sukienka ciekawa,ale mam wrazenie,ze do niej nie pasowala...
          Jak ja widze,to mam wrazenie,ze jakos sie zatrzymala w latach osiemdziesiatych;)
          Annette Bening - sukienka bardzo zabudowana,ale wygladala bardzo dobrze i
          elegancko:)
          Gwyneth Paltrow - wiekszosci z Was sie nie podobala,a mnie bardzo:) Sadzilam,ze
          nie zniose jej juz w rozu po tej fatalnej kreacji na rozdaniu Oscarow,kiedy
          zostala nagrodzona za "Zakochanego Shakespeare'a",ale w tym odcieniu jest jej
          bardzo do twarzy,a poza tym dobrze dobrana bizuteria i piekne wlosy.I wcale nie
          wygladala brzydko ze swoim malym biustem...
          Salma Hayek - zaskoczylo mnie,ze tak dobrze jej w tym kolorze,bo na ogol
          wybierala bardziej plomienne barwy,sukienka ciekawa i dobrze dobrana do
          figury,ale wlosy rzeczywiscie jakies dziwne
          Halle Berry - wszystko pieknie,ale niech ona zetnie wlosy!Naprawde w wygladala
          o niebo lepiej w krotkich wlosach.
          Laura Linney - wygladala naprawde pieknie,jedna z lepszych sukienek,swietny
          makijaz i fryzura.
          Beyoncé - podobala mi sie tylko jej pierwsza sukienka,pozniej - przesada.

          Ogolnie na rozdaniu Zlotych Globow bylo o wiele ciekawiej,jesli chodzi o
          ubrania,no i brakowalo mi Nicole Kidman...
      • vic_vic Re: OSCARY 01.03.05, 07:38
        No tak, zapomniałam o K.Dunst. Mnie się podobała - dosyć skromnie, ale ładnie z
        tą koronką, zresztą to w jej stylu. Ktoś tu się czepiał jej fryzury. Moim
        zdaniem bardzo zwyczjana, ale lepsza od tego czegoś co miała na głowie Salma
        Hayek. Gisele B. owszem ładna kombinacja tych jej falistych anielskich włosów i
        sukni - jak dla mnie super, szkoda tylko, że w tych bardziej niefortunnych
        ujęciach wygłada jak w zaawansowanej ciąży.
        Szczyt katastrofy redcarpetowej - żona Clive'a Owena (tego z "Closer")eeeewwww,
        może nie ma lustra, ale od czego ma męża! Kurcze nie mogę znaleźć tej fotki.
        • madeleine7 Re: OSCARY 01.03.05, 10:07
          Ogladam to i oczom nie wierze...Mottem przewodnim dla dam było chyba hasło:
          zróbmy sie na trupa.Ziemiste cery, ziemiste włosy, ziemiste sukienki
          uwydatniające braki biustu, nadmiar kości miednicy i fałdy poporodowe.To się
          nazywa być niewolnicą mody.Nieważne że wyglądam fatalnie ale grunt, ze zgodnie
          z trendem.Żenua.
          Jedyny normalny akcent to Beyonce - ciemna skóra, apetyczne kształty i classic
          black oraz Kate Winslet - tu akurat jestem bezkrytyczna, bedę ją lubić nawet
          jak się ubierze w kacze pióra i bedzie miała 80 lat.
      • oka5 Re: OSCARY 01.03.05, 10:30
        Mnie najbardziej przypadła do gustu suknia Halle Berry. A w ogóle
        zaobserwowałam na gali jakiś powrót do grafitów. Ten kolor królował przez kilka
        lat w latach osiemdziesiątych. Nie bardzo mi się on podoba, ale H. Berry
        wyglądała pięknie.
      • gocha221 Re: OSCARY 01.03.05, 13:29
        podoba mi sie sukienka kristen dunst, byłam w bardzo podobnej na swojej
        studniówce:-)
        Nie podzielawm zachwytów nad Drew, sukienka Winslet mało elegnacka, jakas taka
        bazarowa...
        na miejscu Rene Zellweger zabiłabym swojego makijazyste!!wyglada fatalnie, juz
        nie po raz pierwszy, chyba 2 lata temu na oscarach tez straszyła.
        Beyonce wygłada bardzo ladnie.
        --

        ..piąta świnka "kwi,kwi" kwiczała
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka