Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    04.05.05, 17:42
    Jak wam się podobają te letnie propozycje niektórych projektantów?
    1i19.ebayimg.com/01/i/03/fd/1b/fb_1_b.JPG
    2i20.ebayimg.com/03/i/03/f2/c5/3f_1_b.JPG
    3i6.ebayimg.com/02/i/03/ca/40/38_1_b.JPG
    4i19.ebayimg.com/03/i/03/e3/11/c8_1_b.JPG
    5i23.ebayimg.com/03/i/03/ff/c5/c1_1_b.JPG
    6i18.ebayimg.com/01/i/03/c1/0d/db_1_b.JPG
    7images.andale.com/f2/124/105/11175662/1114713296429_DSC06681.JPG
    8i23.ebayimg.com/03/i/03/f9/ab/58_1_b.JPG
    Założyłybyście coś takiego?
    Obserwuj wątek
      • Gość: aja Re: TOPY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 17:52
        chyba nie
      • Gość: fritzek Re: TOPY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 17:55
        Jedyny,który założyłabym to ten czarny.Reszta ciążowo-bieliźniana i kompletnie
        nie w moim stylu.
        I gdzie tu myśleć o topach,jak w 3mieście jest 7 stopni ciepła i leje deszcz...:
        (((
      • Gość: bez_mapy Re: TOPY IP: *.wroclaw.mm.pl 04.05.05, 17:55
        10i3.ebayimg.com/03/i/03/f9/7a/55_12_b.JPG
        1164.119.172.14/~stayands/ebay/blacksplit1.jpg
        12members.sparedollar.com/balibellygallery/laceupred1.jpg
      • Gość: jackie Re: TOPY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 18:02
        Większość mi sie nie podoba, 11 jest fajna. W większości wyglądałoby się jakby
        się było w ciąży.
        • justynnka Re: TOPY 04.05.05, 18:08
          no -1 i 4 sa dokladnie w moim stylu. bardzo podobna do nr 1kupilam w orsay'u. 2
          jest ciazowa,a reszta tak zwyczajana ze nie zwrócilabym na nie uwagi.
          • justynnka Re: TOPY-suplement 04.05.05, 18:10
            za szybko mi sie kliknelo:) 11 jest niesamowita,wymarzona dla mnie:))) jesli
            ktos widzial to poprosze o info:)
          • Gość: myszka333 Re: TOPY IP: *.aster.pl 04.05.05, 18:12
            Numer 1 i 10 ewentualnie tak, jeśli miałabym jakieś ładne obuwie.No i jeśli pogoda
            była odpowiednio letnia.A ostatnia, czerwona propozycja jest okropna .
            • Gość: zanzare Re: TOPY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 18:33
              5 doskonala, reszta to chyba krotkie koszule nocne?
      • Gość: Ivre Re: TOPY IP: *.zaodrze.punkt.pl / *.zaodrze.punkt.pl 04.05.05, 18:53
        Zupelnie nie w moim stylu. No moze 11..ale tylko 'moze'.
        • myszak123 Re: TOPY 04.05.05, 18:57
          Kupilam sobie podobna jak 10 i 11,jak zwykle zaszalalam bo bardzo mi sie
          podobala teraz wisi w garderobie i kompletnie nie wiem gdzie i kiedy ja
          zaloze ,chyba musi poczekac na upaly.
      • Gość: bez_mapy Re: TOPY IP: *.wroclaw.mm.pl 04.05.05, 18:56
        A te:
        13images.auctionworks.com/hi/57/56951/0418-prettygoldtank1.jpg
        14home.earthlink.net/~cklaine1/sitebuildercontent/sitebuilderpictures//a0
        0000000000000000000asilkflowertop.jpg
        15i15.ebayimg.com/03/i/03/f6/c1/71_1_b.JPG
        16www.webcrayons.com/40/2tantie.jpg
        17i23.ebayimg.com/03/i/03/e3/f4/a9_1_b.JPG
        18i13.ebayimg.com/02/i/02/97/fe/0f_1_b.JPG
        • eowyn Re: TOPY 04.05.05, 19:16
          podoba mi sie numer 4.
          reszta niet.
      • Gość: gosiaqus Re: TOPY IP: 82.160.7.* 04.05.05, 21:28
        te pierwsze to trochę ciążowe, niektóre- nie ten kolor, lub mają wieśniackie
        klamry, udziwnienia, ale te z numerkami 15 chyba do 19 są super :)
        • justynnka Re: TOPY 05.05.05, 13:31
          18 :))))))jest absolutnie moja:)a cos w stylu nr 11 widzialam wczoraj w Wallis
          w GM,niestety, chyba juz koncówka bo same wieksze rozmiary zostaly
      • Gość: zuzaba Re: TOPY IP: *.softlab.gda.pl / *.softlab.gda.pl 05.05.05, 14:03
        Tylko 4 może być.
      • tralalumpek Re: TOPY 05.05.05, 14:12
        > niemieckojezyczni mowia na takie gusta: Luderstil
        • papryczka_ag Re: TOPY 05.05.05, 14:23
          Wszystkie oprócz 4 są dla mnie paskudne! Fasony i kolorystyka wyjątkowo mi sie
          nie podobają. Czwórka fajna na imprezke.
      • Gość: marvellous Re: TOPY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 15:48
        Podoba mi się jedynie 1 i 11, reszta wygląda dla mnie jak z bazaru:(.
        • Gość: bez_mapy Re: TOPY IP: *.wroclaw.mm.pl 05.05.05, 16:10
          Sądząc po cenie tych ciuchów na pewno ich na bazarze nie spotkasz - co najwyżej
          podróby. Poza tym, jakości tkaniny i wykończenia nie sposób ocenić na podstawie
          zdjęcia - mniemam że bluzeczki muszą być najwyższe jakości.
          • Gość: marvellous Re: TOPY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 17:02
            Nie wątpię że sa najwyższej jakości, ale na zdjęciach "prezentują się" trochę bazarowo:(.
      • przemkowa.b Re: TOPY 05.05.05, 16:33
        Tylko czwarty.
      • klarak Re: TOPY 05.05.05, 16:48
        mi sie podoba 1 i 16, ale na gole cialo juz bym nie zalozyla, raczej na cos lub
        pod cos, bo nie te lata...
      • Gość: lolita Re: TOPY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.05, 17:16
        1 jest świetny, ale wolalabym inny kolor; sama mam bardzo podobny do 3, tylko
        czarny,a koronka jest różowa; wporządku jest jeszcze 11, reszta raczej
        kiepska, zwłaszcza 4, 7,8 i 12. A czy zalozylabym? Zakladam :D
      • Gość: gabi Re: TOPY IP: *.toya.net.pl 05.05.05, 18:16
        wyglada to jak koszula nocna
      • lady Re: TOPY 06.05.05, 07:55
        Czwórka śliczna, reszta fatalna, zniekształcająca sylwetkę, absolutnie nie do
        przyjęcia.
      • Gość: mycha Re: TOPY IP: *.icpnet.pl 06.05.05, 08:18
        nieszczegolnie. wygladaja jak przewieszone resztki niewykorzystanych materialow. :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka