Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    09.09.06, 21:31
    Witam :) Mam takie małe pytanko dotyczące gorsetu. Ale takiego prawdziwego,
    nie bluzki-gorsetu. A mianowicie: wiecie ile może kosztować taki gorset? Bo mi
    sie tak marzy, żeby zobaczyc, jak to jest chodzić w gorsecie. Wiem, że to
    dziwne, ale cóż, bardzo mnie to ciekawi. :D
    Obserwuj wątek
      • rogata_baronowa Re: Gorset 09.09.06, 21:51
        Łoj, sorry za te powtórzenia słowa "gorset". Po prostu przed wysłaniem
        wiadomosci nie sprawdziłam tego, co napisałam :)
        • olianka Re: Gorset 09.09.06, 22:09
          Najtańszy widziałam za jakieś 60-70 złociszy. Polskiej firmy, ale nie pamiętam
          jakiej.
      • kasia.09 Re: Gorset 09.09.06, 23:23
        a ja swego czasu na jakiejś wyprzedaży widziałam za 20zł
        zastanawiałam się ale jednak nei wróciłam po niego.
        oryginalna cena to bylo chyba 65zł (w New Yorkerze)
      • rozowy_kurczak Re: Gorset 10.09.06, 01:12
        ale masz na mysli taki "prawdziwy" gorset, sznurowany, z porządnymi fiszbinami
        itp? podejrzewam, ze moze kosztować gdzieś pomiędzy 100 a 200 zł przy czym
        raczej bliżej górnej granicy ;)
        więcej info możesz znaleźć np. na forach gotyckich, np.
        www.gothic.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1224
      • rogata_baronowa Re: Gorset 10.09.06, 13:30
        Tak, mam na mysli taki, jaki się nosiło np. w XVII - XVIII w. Taki, żeby mi dech
        zapierało jak się go dobrze sciagnie. :)
      • sumire Re: Gorset 10.09.06, 13:36
        nawet w H&M bywają gorsety i nie są strasznie drogie, poniżej 100 zł. też lubię, chociaż noszę w bardzo określonych sytuacjach. ale jeśli myślisz, że to wygodne... ;)
        • rogata_baronowa Re: Gorset 10.09.06, 13:46
          Raczej watpie, żeby gorset był wygodny :D Ale po prostu chciałabym zobaczyć jak
          to jest. Bo ja w zasadzie nie mam potrzeby nosić gorsetu, żeby mnie wyszczupliło
          jakoś. Chce poczuć to, co kobiety kilka wieków temu ;)
          • zettrzy Re: Gorset 10.09.06, 14:48
            gorset moze, ale nie musi byc niewygodny
            a poczuc tego co kobiety kilkaset lat temu nie dasz rady, bo zmienila sie
            technologia tekstylna, dzisiejsze materialy "czuja sie" inaczej niz te uzywane
            kiedys, nawet kilkadziesiat lat temu
            nie mowiac juz o braku wykwalifikowanych pokojowek, ktore potrafily taki gorset
            nalozyc na pania i go odpowiednio sciagnac
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka