Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co kupić?

    21.11.07, 11:20
    O co powinna wzbogacić się moja szafa? - czekam na propozycje....
    Obserwuj wątek
      • sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 11:53
        zapytaj w pracy na co pozwola ci wydac pieniadze
        • honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:49
          Chciałaś być złośliwa?
          • sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 10:15
            a masz co do tego watpliwosci ? :)
      • foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:01
        rajstopy ze szwem
        • pamana Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:13
          wszytsko zalezy od kwoty.
          p.
        • honey-100 do desperatek 21.11.07, 14:32
          Zazdrość w oczy kole- jak macie zamiar dalej ciągnąć ten temat, to
          przejdźcie na forum "poradnik domowy" i poużalajcie się nad soba.
          Tutaj nikt nie ma ochoty słuchać waszych ..."mądrości".
          • meduzaa1 Re: do desperatek 21.11.07, 14:33
            honey-100 napisała:

            > > Tutaj nikt nie ma ochoty słuchać waszych ..."mądrości".

            A skąd wiesz?
            • honey-100 Re: do desperatek 21.11.07, 14:35
              brak słów, skąd tyle zawiści.. kończe temat
          • foamclene UWAGA! Kupilam chleb pasterki i bagietke! 21.11.07, 14:37
            A teraz niech Was skreci z zazdrosci...
            ;)
            • meduzaa1 Re: UWAGA! Kupilam chleb pasterki i bagietke! 21.11.07, 14:41
              foam- już mnie poskręcało, a ja mam w domu tylko chleb:(
          • apfel27 Re: do desperatek 22.11.07, 19:06
            powiedz najpierw ile to moze wtedy znajdzie sie ktos zazdrosny:D
            zabawny to ten twoj watek i tyle:) pytasz co masz sobie kupic nie
            podajac kwoty, nie mowiac co masz, czego potrzebujesz, co lubisz...
            chyba chcialas tylko sie pochwalic ta nagroda. podaj chociaz kwote
            to zobaczymy czy jest czym;)
      • pinkpanther Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:16
        a skąd mamy wiedzieć? przecież nie znamy zawartości twojej szafy, typu figury
        jaki masz, wieku i wysokości nagrody
      • honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:52
        Kwota jest nieważna. Mam 28 lat i jestem szczupła, lubie awangardowa
        modę i bardzo chciałabymo propozycje ubrań, które są wręcz niezbędne
        lub uważacie je za "afjny ciuch" lub dodatek.
        • bea70 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:01
          ciekawe za co ci dali tą nagrodę, bo na pewno nie za myślenie
          • stasia82 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:07
            > ciekawe za co ci dali tą nagrodę, bo na pewno nie za myślenie

            oj zgadzam sie...ale gratuluje nagrody :D
        • foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:03
          no jak awangardowo to cos od vivienne westwood...
        • sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:06
          skoro cena nie jest wazna, to zrob sobie frajde w )postaci puchowego
          plaszcza, ale niech to bedzie Max Mara, prawdziwy, nie linia week
          end.
          Bardzo praktyczny, zwlaszcza na polskie zimy i jesien, no i
          wyjatkowo estetyczny. Wyszukaj model z ogromnym szalowym kolnierzem,
          ktory bedziesz mogla nosic w dwojaki sposob, plasz ma byc dlugi i
          lekko rozzszerzany ku dolowi.
          Prawdziwe cudo, ktore bedziesz z wielka przyjemnoscia nosic latami.
          I tak dlugo jak bedziesz je nosic, bedziesz zbierala komplementy
          otoczenia ;)
          • edavenpo Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:12

            Skoro kwota jest niewazna to z must have'ow tego sezonu… ;-)))

            1. Buty a'la glany na koturnach Chloe £550
            bp2.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/RzxFZo0-WAI/AAAAAAAACg4/6TGF5b5Ow2o/s1600-h/WomenSh.jpg
            2. Cable knit dress
            bp1.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/R0BjgY0-WHI/AAAAAAAAChw/zbiGBxCi88g/s1600-h/Tulcsw.jpg
            www.net-a-porter.com/product/24178
            3. Biker boots - metaliczne Anna Sui
            www.net-a-porter.com/product/23378
            4. Biker jacket
            Ocieplana Rick Owens - na zime jak znalazl ;-)
            www.net-a-porter.com/product/24289
            5. Tuxedo jacket
            www.net-a-porter.com/product/25987
            6. Plaszcz w stylu militarnym:
            www.net-a-porter.com/product/24091
            7. Niby-punkowa koszulka
            www.allsaintsshop.co.uk/product/?1=1&area=W&category_id=115&prod_desc_id=5051214229782
            • honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:20
              WOW ale cudeńka!!! Najbardziej posobają mi się te buty
              www.net-a-porter.com/product/23378
            • love_mode Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:44
              mnie sie podoba ten smokingowy zakiet i na taki bede polowac. buty
              Anny Sui tez ladne, ale jeszcze bardziej podoba mi sie suknia na tym
              manekinie
              • pianazludzen Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 00:43
                dla tych co nie dostali nagrody w pracy;) taka wersja zakietu bedzie w h&m:
                shop.hm.com/shop/do?action=viewcampaign591giftweek&page=2
                mnie tez sie strasznie podobaja buty'!
      • siog Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:00
        zalezy jaka kwota. wydalabym na porzadna torebke lub porzadna bizuterie. na
        pewno nie kupilabym kilka szmat, tylko cos porzadnego trwalego:)
        • edavenpo OT-Siog 21.11.07, 13:13
          Odpisze dzis wieczorem ;-))
      • honey-100 do bea70 21.11.07, 13:28
        Hmmmm...... nie wiem po co te złośliwości? Rozumiem, ze na
        bezrobociu można tak mieć, ale nie przesadzaj "desperatko" i znajdź
        sobie inne forum do wylewania swojego jadu!
        • bea70 Re: do bea70 21.11.07, 14:08
          podpisuję sie pod propozycją sankandy: kup sobie puchowy płaszcz,
          następna premia może być nieprędko ;)
        • foamclene Re: do bea70 21.11.07, 14:23
          :)))))))))))) desperacja to chec zwrocenia na siebie uwagi poprzez
          watek o tytule "UWAGA! :) Dostalam nagrode..."

      • alex_koz Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:44
        torebke!! porzadna torebka to jest TO!
        nie znam twojego gustu i budzetu ale zdecydowalabym sie na porzadna
        torebke, o w miare klasycznym ksztalcie ktora posluzy Ci przez lata
        • honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:45
          Też tak myślałam- duża, porządna, skórzana , najlepiej jasno-
          brązowa.
          • foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:24
            chloe
      • olesia301 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:26
        Ja bym nie kupiła nic z ciuchów - dorzuciłabym do wymarzonej
        działki :-)
      • meduzaa1 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:29
        A na co mamy UWAŻAĆ?
        • honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:33
          To był wyraz radości- bo u nas w firmie nie codzień dostajemy jakieś
          nagrody ;-)
          • foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:41
            no to akurat potrafie sobie wyobrazic...
            znaczy te radosc :)
            • honey-100 foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika? 21.11.07, 14:44
              "tą" radość- nie "te"!! Bobasku
              • meduzaa1 Re: foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika 21.11.07, 14:49
                honey-100 napisała:

                > "tą" radość- nie "te"!! Bobasku

                "docinek" się nie udał- poprawna forma to "tę"
              • foamclene Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzny :) 21.11.07, 14:54
                pomylilas sie :)
                • daggy4 niech rozstrzygnie anulkina 21.11.07, 15:02
                  ona to lubi :)
                  • anulkina Re: niech rozstrzygnie anulkina 22.11.07, 06:39
                    wyobrazić sobie kogo, co czyli dopełniacz, zatem formą poprawną
                    jest "tę", forma "tą" jest dopuszczalna i stosowana zamiennie w
                    mowie, natomiast w piśmie jedyna poprawna forma w dopełniaczu
                    to "tę" (tą występuje, ale tylko w nadrzędniku)..
                    także orzekam w tej kwestii poprawność wypowiedzi pisemnej Foam :))

                    p.s każdy ma jakies hobby, jedni interesują sie zasadami poprawnej
                    pisowni i ortografią (choc powinni wszyscy! :P), a inni dogryzaniem
                    i złośliwościami wobec innych :))
                    • anulkina *nie w dopełniaczu, tylko w bierniku miało byc :) 22.11.07, 06:40

                • maja9622 Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 21.11.07, 15:05
                  tĘ radość
                  tĄ radością
                  przecież to proste. W piśmie TYLKO tak. W mowie dopuszczalne jest także (ale
                  wyłącznie w niej) - tĄ radość
                  • sankanda Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 22.11.07, 09:59
                    mnie z kolei uczono, ze nawet w jezyku potocznym jest to
                    niedopuszczalne...
                    • tequilkuk Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 22.11.07, 15:40
                      Ale jezyk to twor zywy a slowniki i podreczniki gramatyki tylko opisuja
                      normy. Jak wystarczajaco duza ilosc osob zacznie tak mowic to i Miodek oglosi ze
                      mozna :)
                      • escritora Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 22.11.07, 19:07
                        mam nadzieję, że jednak nie ogłosi :)
              • foamclene Re: foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika 21.11.07, 15:09
                pl.wiktionary.org/wiki/Aneks:J%C4%99zyk_polski_-_zaimki#Zaimki_okre.C5.9Blone_.28wskazuj.C4.85ce.29
              • apfel27 Re: foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika 22.11.07, 19:14
                a wiesz bobasku ze teraz obie wersje sa poprawne. z tym ze
                wersja "tę radość" jest bardziej elegancka:) piszac jakies oficjalne
                pismo lub podczas eleganckiej konwersacji czy oficjalnej rozmowy
                wypada uzywac wersji "tę"... bobasku:D
      • modliszka24 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 15:15
        jakis fajny sweterek nowa torebka jakas bizuteria pasek tego niegdy nie ma za wiele
      • martamwmw Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 19:28
        Ubawiłam się tym wątkiem. Uwielbiam takie. Autorka bardzo pragnie zwrócić na
        siebie uwagę swoja rzekomą, udaję że w nią wierzę, nagrodą. I bardzo mi przykro
        za te złośliwości, tyle ze mnie jadu wypływa. Eh, ;) A żeby było jeszcze mało to
        sama napędza tę maszynę złośliwych komentarzy, czepiając się dość niewinnych
        wypowiedzi. Żeby nikomu nie udało się nie zauważyć "wysokiego" statusu
        materialnego. O intelekcie i inteligencji nie będę wspominać, bo nie ma o czym.
        Gratuluję przyziemności autorki wątku, brakuje mi tu jeszcze tylko zaimków z
        wielkiej litery: Mnie, Moją ;) eh. Żenada.
        • sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 13:07
          wow ! albo ty jestes chora albo autorka watku ;)
          czyzbys przypuszczala, ze za nagroda w pracy kryje sie narzeczony,
          ktory z braku czasu i ochoty na szuklanie prezentu robi przelew
          bankowy lub przesyla poczta czek... za dobre sprawowanie ?

      • magdaksp Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 23:15
        lubisz awangardowa mode i nie wiesz co kupic?
        • h.e.r.m.i.o.n.a Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 15:26
          Też chciałam zadać to pytanie. Jak ktoś lubi awangardowy styl, to
          znaczy, że ma pewną wiedzę o modzie, a jak ma pewną wiedzę - sam wie
          co chce kupić. Hmmm, dziwne, że Ty nie wiesz.
      • apfel27 Re: juz wiem! mam pare pomyslow dla ciebie:) 22.11.07, 19:21
        moze pojdziesz do fryzjera bo ostatnio pisalas ze chcesz sobie
        grzywke sama sciac bo na fryzjera za 45 zł cie nie stac;)
        albo trampki za 300 zł ktore ostatnio bardzo ci sie spodobaly ale
        pisalas ze za drogie?
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka