honey-100 21.11.07, 11:20 O co powinna wzbogacić się moja szafa? - czekam na propozycje.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 11:53 zapytaj w pracy na co pozwola ci wydac pieniadze Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:49 Chciałaś być złośliwa? Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 10:15 a masz co do tego watpliwosci ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:01 rajstopy ze szwem Odpowiedz Link Zgłoś
pamana Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:13 wszytsko zalezy od kwoty. p. Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 do desperatek 21.11.07, 14:32 Zazdrość w oczy kole- jak macie zamiar dalej ciągnąć ten temat, to przejdźcie na forum "poradnik domowy" i poużalajcie się nad soba. Tutaj nikt nie ma ochoty słuchać waszych ..."mądrości". Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: do desperatek 21.11.07, 14:33 honey-100 napisała: > > Tutaj nikt nie ma ochoty słuchać waszych ..."mądrości". A skąd wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 Re: do desperatek 21.11.07, 14:35 brak słów, skąd tyle zawiści.. kończe temat Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene UWAGA! Kupilam chleb pasterki i bagietke! 21.11.07, 14:37 A teraz niech Was skreci z zazdrosci... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: UWAGA! Kupilam chleb pasterki i bagietke! 21.11.07, 14:41 foam- już mnie poskręcało, a ja mam w domu tylko chleb:( Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: do desperatek 22.11.07, 19:06 powiedz najpierw ile to moze wtedy znajdzie sie ktos zazdrosny:D zabawny to ten twoj watek i tyle:) pytasz co masz sobie kupic nie podajac kwoty, nie mowiac co masz, czego potrzebujesz, co lubisz... chyba chcialas tylko sie pochwalic ta nagroda. podaj chociaz kwote to zobaczymy czy jest czym;) Odpowiedz Link Zgłoś
pinkpanther Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:16 a skąd mamy wiedzieć? przecież nie znamy zawartości twojej szafy, typu figury jaki masz, wieku i wysokości nagrody Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 12:52 Kwota jest nieważna. Mam 28 lat i jestem szczupła, lubie awangardowa modę i bardzo chciałabymo propozycje ubrań, które są wręcz niezbędne lub uważacie je za "afjny ciuch" lub dodatek. Odpowiedz Link Zgłoś
bea70 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:01 ciekawe za co ci dali tą nagrodę, bo na pewno nie za myślenie Odpowiedz Link Zgłoś
stasia82 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:07 > ciekawe za co ci dali tą nagrodę, bo na pewno nie za myślenie oj zgadzam sie...ale gratuluje nagrody :D Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:03 no jak awangardowo to cos od vivienne westwood... Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:06 skoro cena nie jest wazna, to zrob sobie frajde w )postaci puchowego plaszcza, ale niech to bedzie Max Mara, prawdziwy, nie linia week end. Bardzo praktyczny, zwlaszcza na polskie zimy i jesien, no i wyjatkowo estetyczny. Wyszukaj model z ogromnym szalowym kolnierzem, ktory bedziesz mogla nosic w dwojaki sposob, plasz ma byc dlugi i lekko rozzszerzany ku dolowi. Prawdziwe cudo, ktore bedziesz z wielka przyjemnoscia nosic latami. I tak dlugo jak bedziesz je nosic, bedziesz zbierala komplementy otoczenia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
edavenpo Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:12 Skoro kwota jest niewazna to z must have'ow tego sezonu… ;-))) 1. Buty a'la glany na koturnach Chloe £550 bp2.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/RzxFZo0-WAI/AAAAAAAACg4/6TGF5b5Ow2o/s1600-h/WomenSh.jpg 2. Cable knit dress bp1.blogger.com/_qjpwnPW4c1o/R0BjgY0-WHI/AAAAAAAAChw/zbiGBxCi88g/s1600-h/Tulcsw.jpg www.net-a-porter.com/product/24178 3. Biker boots - metaliczne Anna Sui www.net-a-porter.com/product/23378 4. Biker jacket Ocieplana Rick Owens - na zime jak znalazl ;-) www.net-a-porter.com/product/24289 5. Tuxedo jacket www.net-a-porter.com/product/25987 6. Plaszcz w stylu militarnym: www.net-a-porter.com/product/24091 7. Niby-punkowa koszulka www.allsaintsshop.co.uk/product/?1=1&area=W&category_id=115&prod_desc_id=5051214229782 Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:20 WOW ale cudeńka!!! Najbardziej posobają mi się te buty www.net-a-porter.com/product/23378 Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:44 mnie sie podoba ten smokingowy zakiet i na taki bede polowac. buty Anny Sui tez ladne, ale jeszcze bardziej podoba mi sie suknia na tym manekinie Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 00:43 dla tych co nie dostali nagrody w pracy;) taka wersja zakietu bedzie w h&m: shop.hm.com/shop/do?action=viewcampaign591giftweek&page=2 mnie tez sie strasznie podobaja buty'! Odpowiedz Link Zgłoś
siog Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:00 zalezy jaka kwota. wydalabym na porzadna torebke lub porzadna bizuterie. na pewno nie kupilabym kilka szmat, tylko cos porzadnego trwalego:) Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 do bea70 21.11.07, 13:28 Hmmmm...... nie wiem po co te złośliwości? Rozumiem, ze na bezrobociu można tak mieć, ale nie przesadzaj "desperatko" i znajdź sobie inne forum do wylewania swojego jadu! Odpowiedz Link Zgłoś
bea70 Re: do bea70 21.11.07, 14:08 podpisuję sie pod propozycją sankandy: kup sobie puchowy płaszcz, następna premia może być nieprędko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: do bea70 21.11.07, 14:23 :)))))))))))) desperacja to chec zwrocenia na siebie uwagi poprzez watek o tytule "UWAGA! :) Dostalam nagrode..." Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:44 torebke!! porzadna torebka to jest TO! nie znam twojego gustu i budzetu ale zdecydowalabym sie na porzadna torebke, o w miare klasycznym ksztalcie ktora posluzy Ci przez lata Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 13:45 Też tak myślałam- duża, porządna, skórzana , najlepiej jasno- brązowa. Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:24 chloe Odpowiedz Link Zgłoś
olesia301 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:26 Ja bym nie kupiła nic z ciuchów - dorzuciłabym do wymarzonej działki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:29 A na co mamy UWAŻAĆ? Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:33 To był wyraz radości- bo u nas w firmie nie codzień dostajemy jakieś nagrody ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 14:41 no to akurat potrafie sobie wyobrazic... znaczy te radosc :) Odpowiedz Link Zgłoś
honey-100 foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika? 21.11.07, 14:44 "tą" radość- nie "te"!! Bobasku Odpowiedz Link Zgłoś
meduzaa1 Re: foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika 21.11.07, 14:49 honey-100 napisała: > "tą" radość- nie "te"!! Bobasku "docinek" się nie udał- poprawna forma to "tę" Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzny :) 21.11.07, 14:54 pomylilas sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
anulkina Re: niech rozstrzygnie anulkina 22.11.07, 06:39 wyobrazić sobie kogo, co czyli dopełniacz, zatem formą poprawną jest "tę", forma "tą" jest dopuszczalna i stosowana zamiennie w mowie, natomiast w piśmie jedyna poprawna forma w dopełniaczu to "tę" (tą występuje, ale tylko w nadrzędniku).. także orzekam w tej kwestii poprawność wypowiedzi pisemnej Foam :)) p.s każdy ma jakies hobby, jedni interesują sie zasadami poprawnej pisowni i ortografią (choc powinni wszyscy! :P), a inni dogryzaniem i złośliwościami wobec innych :)) Odpowiedz Link Zgłoś
maja9622 Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 21.11.07, 15:05 tĘ radość tĄ radością przecież to proste. W piśmie TYLKO tak. W mowie dopuszczalne jest także (ale wyłącznie w niej) - tĄ radość Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 22.11.07, 09:59 mnie z kolei uczono, ze nawet w jezyku potocznym jest to niedopuszczalne... Odpowiedz Link Zgłoś
tequilkuk Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 22.11.07, 15:40 Ale jezyk to twor zywy a slowniki i podreczniki gramatyki tylko opisuja normy. Jak wystarczajaco duza ilosc osob zacznie tak mowic to i Miodek oglosi ze mozna :) Odpowiedz Link Zgłoś
escritora Re: Oj chyba to Ty nie znasz poprawnej polszczyzn 22.11.07, 19:07 mam nadzieję, że jednak nie ogłosi :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika 21.11.07, 15:09 pl.wiktionary.org/wiki/Aneks:J%C4%99zyk_polski_-_zaimki#Zaimki_okre.C5.9Blone_.28wskazuj.C4.85ce.29 Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: foamclene- a może tak skorzystasz ze słownika 22.11.07, 19:14 a wiesz bobasku ze teraz obie wersje sa poprawne. z tym ze wersja "tę radość" jest bardziej elegancka:) piszac jakies oficjalne pismo lub podczas eleganckiej konwersacji czy oficjalnej rozmowy wypada uzywac wersji "tę"... bobasku:D Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 15:15 jakis fajny sweterek nowa torebka jakas bizuteria pasek tego niegdy nie ma za wiele Odpowiedz Link Zgłoś
martamwmw Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 19:28 Ubawiłam się tym wątkiem. Uwielbiam takie. Autorka bardzo pragnie zwrócić na siebie uwagę swoja rzekomą, udaję że w nią wierzę, nagrodą. I bardzo mi przykro za te złośliwości, tyle ze mnie jadu wypływa. Eh, ;) A żeby było jeszcze mało to sama napędza tę maszynę złośliwych komentarzy, czepiając się dość niewinnych wypowiedzi. Żeby nikomu nie udało się nie zauważyć "wysokiego" statusu materialnego. O intelekcie i inteligencji nie będę wspominać, bo nie ma o czym. Gratuluję przyziemności autorki wątku, brakuje mi tu jeszcze tylko zaimków z wielkiej litery: Mnie, Moją ;) eh. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
sankanda Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 13:07 wow ! albo ty jestes chora albo autorka watku ;) czyzbys przypuszczala, ze za nagroda w pracy kryje sie narzeczony, ktory z braku czasu i ochoty na szuklanie prezentu robi przelew bankowy lub przesyla poczta czek... za dobre sprawowanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 21.11.07, 23:15 lubisz awangardowa mode i nie wiesz co kupic? Odpowiedz Link Zgłoś
h.e.r.m.i.o.n.a Re: UWAGA!!! Dostałam w pracy nagrodę!!!! :. Co k 22.11.07, 15:26 Też chciałam zadać to pytanie. Jak ktoś lubi awangardowy styl, to znaczy, że ma pewną wiedzę o modzie, a jak ma pewną wiedzę - sam wie co chce kupić. Hmmm, dziwne, że Ty nie wiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: juz wiem! mam pare pomyslow dla ciebie:) 22.11.07, 19:21 moze pojdziesz do fryzjera bo ostatnio pisalas ze chcesz sobie grzywke sama sciac bo na fryzjera za 45 zł cie nie stac;) albo trampki za 300 zł ktore ostatnio bardzo ci sie spodobaly ale pisalas ze za drogie? Odpowiedz Link Zgłoś