Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku

    22.11.07, 17:35
    news.mediarun.pl/news/id/24429
    Jestem bardzo ciekawa polskiej wersji programu :)
    Obserwuj wątek
      • anulkina Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 17:40
        na pewno nie bedzie taka dobra jak orginał :P
        głownym atutem angielskiej wersji jest Gok Wan, a go zapewne w
        polskiej nie bedzie :))
        • martusia67 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:00
          anulkina napisała:

          > na pewno nie bedzie taka dobra jak orginał :P
          > głownym atutem angielskiej wersji jest Gok Wan, a go zapewne w
          > polskiej nie bedzie :))

          :)) Fakt

          Ciekawe kto w polsiej wersji go zastapi.
          • trifti Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:23
            Moze ten smieszny pan -Tomasz Jacykow... hehehehe
            • lunalovelight Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:24
              Byle nie on!! ;>
              • martusia67 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:30
                o nieeee , zreszta on sie nie nadaje do takiego programu :)
                • hazel_dobkins Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 19:22
                  Też wydaje mi się, że Jacykow raczej (mimo całej mojej sympatii), a
                  nawet z pewnością nie nadaje się do prowadzenia tego programu. Za
                  ostry język i duża doza krytykactwa wyrażana wprost..a tu raczej
                  potrzebna w miarę ciepła osoba potrafiąca dodać otuchy i odwagi. Nie
                  każdy jest w stanie znieść dosadne opinie Jacykowa..bo ja wiem..może
                  Sławek Blaszewski..
          • winifred Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:36
            martusia67 napisała:

            > anulkina napisała:
            >
            > > na pewno nie bedzie taka dobra jak orginał :P
            > > głownym atutem angielskiej wersji jest Gok Wan, a go zapewne w
            > > polskiej nie bedzie :))
            >

            > :)) Fakt
            >
            > Ciekawe kto w polsiej wersji go zastapi.

            hehehe w naszej powinien być pa-Jacyków :) jakby laskom opowiedział
            jakie są przysadziste, klocowate, itp to by im sie kariery w tv
            odechciało! (a tak na serio , to mogłby wpedzić w poważną depresję)
            mogła by być HOrodynska, zna sie na modzie i nowych trendach, tylko
            ja np nie lubie patrzec na tą jej nadąsaną minę, jakoś nie moge
            sobie wyobrazić zeby ona mogła być miła i kogoś wspierać "niby masz
            kompleksy ale w sumie to jesteś super więc sie nie przejmuj"
      • hotally Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:37
        Tez uwazam, ze będzie lipny... Polacy nie potrafią kopiować tego rodzaju programów..
        • martusia67 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 20:05
          a moze jakas kobieta bedzie prowadzic ten program :)
      • kamila29091 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 19:43
        a ja wlasnie mam cicha nadzieje ze nasza polska wersja bedzie lepsza
        od tej angielskiej. bardzo lubie tvn style i te programy kobiece,
        ale jak widze tego goka wana i te panie co sa ubierane czasem gorzej
        niz byly i malowane tak ze im przybywa 20 lat a nie ubywa to mi
        czasem brakuje slow. byla jedna pani kiedys z 16, ubrania jej dobral
        jako takie ale wlosy miala piekny lsniacy naturalny braz, a ten jej
        zrobil platynoway blond i wycieniowal. Wygladala w tych wlosach do
        tej figury z 30 kilo wiecej, a twarz do tego blondu masakryczna. cos
        podobnego nikogo nie obrazajac jak nasza bgoralska co z ladnego
        ciemnego koloru wlosow zrobila platynowa katastrofe.
        • awdotia.romanowna Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 20:17
          Niestety w brytyjskich programach często "robią" tragiczne fryzury i
          cały czar metamorfozy pryska. A nawet, gdy uczesanie jest "w miarę"
          to jest zupełnie niedopasowane do gatunku włosów modelki (krótko
          obcięte, prostowane 3h u fryzjera, włosy u kobiety z burzą loków,
          która i tak nie będzie co rano stać przed lustrem) i w
          wersji "zobaczmy co u niej słychać po dwóch tygodniach" wygląda
          gorzej niż przed metamorfozą.
      • stasia82 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 22:48
        co do prowadzacego polski program stawiam na Horodyńska hahahaha a powaznie to
        nie podobaja mi sie zagraniczne programy rozrywkowe, seriale, teleturnieje itd.
        zrobione na polska modłe....chyba tylko "Taniec z gwiazdami" jakos wyszedl,
        chociaz od poczatku nie trawie tego show, ale widzialam wersje w innych krajach
        i w porownaniu do nich nasz polski odpowiednik ma naprawde wysoki poziom.
        • caoba Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 10:38
          tu trzeba mocnej osobowosci, ale i lagodnosci, zeby moc dodac
          kobietom pewnosci siebie.

          Bardzo jestem ciekawa, co z tego wyjdzie.
      • panna_turkus Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 11:04
        istotnymi elementami każdego odcinka JDWN są:
        - rozebranie się do bielizny a następnie wywieszenie w miejscu publicznym
        olbrzymiego zdjęcia kobiety w samej (najczęściej fatalnie wyglądającej) bieliźnie.
        - konfrontacja z opiniami przechodniów na temat zdjęcia (wypowiedzi chwalące
        obfite kształty bohaterki odcinka)
        - sesja foto, której efektem jest akt bohaterki, (a w niektórych odcinkach,
        pokaz mody, w którym bohaterka prezentuje seksowną bieliznę)

        to się nie uda. jeśli nawet znajdzie sie pani o wymaganych gabarytach, która nie
        będzie się wstydziła pokazać całe polsce swojego cellulitu, rozstępów, fałdek
        czy bawełnianych majtek (poprawcie mnie bo może się mylę, ale w oryginalnej
        wersji prezentowane kobiety prezentują rozmiar w okolicach 42-44 i wyżej), to na
        entuzjastyczne opinie przechodniów nie ma co liczyć.

        chyba że sprowadzą idee programu do zwyklej stylizacji z pominięciem przesłania
        "grube jest piękne".
        • panna_turkus ... 23.11.07, 11:06
          sory za to "prezentowane... prezentują"
          ale wiecie o co chodzi ;-)
        • swierszczowa1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 11:13
          To sie nie uda, bo w Polsce seksowna bieluizne we wszyctkich
          rozmairach maja dwa sklepy. Avocado i Intimo. Zauważ ze w
          brytyjskiej wersjii zawsze zmniejszali tym kobietom obwody i
          zwiekszali rozmair misek. Lądowaly w jakimś 70HH brytyjskim (w
          Polsce to by było jakies 70L). W polskiej wersji pewnie bedzie
          bielizne dobierała zaprzyjazniona pani z bieliżniaka, której nie
          opłaca sie sprowadzac wszystkich rozmairow, lepiej sprowadzic kilka
          i pakować w nie wszystkie klientki (kobiety z wiekszym biustem,
          koniecznie w cos zabudowanego na grubych ramiączkach i najlepiej
          beżowym kolorze)
          • mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 13:21
            no i w brytyjskich programach idealnie pokazują, co może zdziałać dobry stanik.
            choćby we wczorajszych "trinny i susanah" - pani zaaplikowano zamiast 90D, 80
            zdaje się F i wyglądała naprawdę dużoooo lepiej. dodatkowo to była naprawdę
            ładna bielizna, a na dużej babce ten biust wcale nie wydał się wielki, raczej
            proporcjonalny.

            już wiele razy pisałam - jeżeli w niektórych sklepach rozmiary staników kończą
            się na biuście mojego rozmiaru (a to pierś średnia) to ja współczuję
            właścicielkom dużych biustów (a z drugiej strony troszkę zazdroszczę:) )
            • swierszczowa1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 18:53
              Zwróc uwagę że to było brytyjskie f czyli polskie G (po D u nas
              nastepuje E a nie DD). Myślisz ze w Polsce dobraliby jej sliczny
              kolorowy staniczek z miską G? Raczej założyliby jej brzydkie 90D z
              grubymi ramiączkami i tłumaczli ze tak ma byc i grube ramiączka są
              niezbędne do dzwigania takich cieżkich piersim (no jak sie ma za
              szeroki obwód to faktycznei są niezbędne)
              • mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:20
                śledzę Wasze "stanikomańskie" wypowiedzi oraz czytałam blog i po tym wszystkim
                sądzę że dobraliby jej pewnie to coś brzydkiego
                albo w ogóle nie zwróciliby uwagi na stanik i na to jak wiele znaczy dla
                wyglądu...przecież niezależnie od wielkości piersi, stanik należy dobrać do
                ubrania - inny pod gruby sweter, inny do dekoltu etc. nasi 'styliści' nie biorą
                tego pod uwagę.
            • swierszczowa1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:03
              trinny i susanah są naprawde genialne. A tu wydanie prawidłowego
              dobierania stanika po polsku
              stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780
              tez bardzo dobre. Jakby tak Kasice zatrudnili to mieliby szanse na
              dobry program :)Podejrzewam że TVN-owscy specjalisci zamiast pomagac
              bedą tylko szkodzić.
              • mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:22
                może jednak o tym pomyślą? a może trzeba im podpowiedzieć....?
          • magdalaena1977 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 26.11.07, 01:19
            Myślę, że zaprowadziliby ją do Triumpha (może sama Ruda Małpa ?) , gdzie
            wciśnięto by ja w gigantyczne 80F jako największe ze sklepu.
      • saskiaplus1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 12:46
        Te kobiety nie są grube - raczej przeciętne. I chodzi o to, żeby pokazać, że
        własne ciało można i warto lubić, bez względu na jego niedoskonałości. No, ale
        to raczej nie do pojęcia dla forumowych bogiń, które 24 godziny na dobę
        wyglądają jak reklama "Photoshopa".
      • iluminacja256 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 14:26
        Problemem polskiej wersji, zapewne bedzie to, z e prezentowane kobiety bedą
        kompletnie inne niż te w wersji angielskeij - słowem , nei spodziewam sie tam
        kobiety mającej 90 w talii, jesli spotka sie dziewczynęmająca 70 - to na polski
        rynek już bedzie hop siup. Polki mają wypaczony wizerunek siebie, nawet jesli sa
        piekne, uwazają sie za kocmołuchy, zawsze brzydkie, za grube i nie
        takie...Obawiam się, ze zrobienie programu o samookceptacji i akceptacji czegoś
        co nei ejst wieszkakiem, a przy tym jest nagie, to w Polsce jeszcze neimozliwe...
        • iluminacja256 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 14:31
          Aha, dodam jeszcze, ze rozebrana , 45 -50 latka, to już w ogóle bedzie ewenement...
        • art.decor Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 24.11.07, 01:02
          a te 70 cm w talii to taka gruba niby??Ja mam 67 i nosze rozmiar 36!!
          • iluminacja256 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 24.11.07, 09:21
            I twoja reakcja jest najlepszą odpowiedzią na to, dlaczego w Polsce ten program
            nie wyjdzie.
      • mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 24.11.07, 23:26
        zgadzam się z opiniami Dziewczyn - nie sądzę by ten program wypalił i ze względu
        na brak takich stylistów jak Gok i ze względu na polską pruderię.

        co do udowadniania że grube jest piękne, to w tym programie były różne kobiety,
        niekoniecznie z nadwagą/otyłe, było też rozprawianie się z kompleksami pt. małe
        piersi, wysoki wzrost, obwisłe pośladki, nie tylko z tuszą. pod koniec to
        całkiem zgrabne kobietki brali;)

        ja bardzo lubię ten program, m.in.: dlatego że lubię oglądać jak im się
        poprawiają humory, jak zaczynają się uśmiechać, jak zaczyna na nie patrzeć
        otoczenie.
        poza tym uważam że Gok jest świetnym stylistą pod względem doboru strojów do
        sylwetki.
        • miruka Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 17:59
          obawiam się, że wśród polskich stylistów nie ma żadnego komu
          pozwoliłabym się ubrać, a przy tym dotknąć a potem rozebrać, Gok Wan
          jest po prostu ciepły, jak dobra kumpela, chciałabym żeby znaleźli
          kogoś takiego
      • asidoo Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 20:07
        Ewa Minge to bardzo ciepła, życzliwa osoba. Mogłaby zająć się tymi kobietami.
        Pamiętam jak pomagała kobietom w programie o operacjach plastycznych.
        • mmkl Ewa Minge 25.11.07, 21:43
          tylko że ona jest jedną wielką operacją plastyczną i głośno mówi o tym, że je
          popiera.
          nie mogłaby występować w programie, którego ideą jest poprawić wygląd bez
          drastycznych środków (w tym skalpela), co Gok powtarza w każdym odcinku.

          no ale na pewno jest osobą sympatyczną.
      • zielonooki_owoc Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 28.11.07, 15:04
        ja tez sie nie moge doczekac. nie zakladam jak reszta przedmowczyn -
        pesymistycznie, ze sie nie uda, choc jedno wydaje mi sie niesamowite
        w angielskiej wersji. kiedy pokazywane jest zdjecie kobiet i
        przechodnie tak cieplo i pozytywnie komentuja kobiety. Tego nam
        Polakom chyba brakuje. Chcialabym zostac mile zaskoczona.
        • bitch.with.a.brain Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 28.11.07, 17:56
          Myśle,że te wypowiedzi są cenzurowane i starannie wybierane,żeby był taki efekt

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka