martusia67 22.11.07, 17:35 news.mediarun.pl/news/id/24429 Jestem bardzo ciekawa polskiej wersji programu :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anulkina Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 17:40 na pewno nie bedzie taka dobra jak orginał :P głownym atutem angielskiej wersji jest Gok Wan, a go zapewne w polskiej nie bedzie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:00 anulkina napisała: > na pewno nie bedzie taka dobra jak orginał :P > głownym atutem angielskiej wersji jest Gok Wan, a go zapewne w > polskiej nie bedzie :)) :)) Fakt Ciekawe kto w polsiej wersji go zastapi. Odpowiedz Link Zgłoś
trifti Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:23 Moze ten smieszny pan -Tomasz Jacykow... hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:24 Byle nie on!! ;> Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:30 o nieeee , zreszta on sie nie nadaje do takiego programu :) Odpowiedz Link Zgłoś
hazel_dobkins Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 19:22 Też wydaje mi się, że Jacykow raczej (mimo całej mojej sympatii), a nawet z pewnością nie nadaje się do prowadzenia tego programu. Za ostry język i duża doza krytykactwa wyrażana wprost..a tu raczej potrzebna w miarę ciepła osoba potrafiąca dodać otuchy i odwagi. Nie każdy jest w stanie znieść dosadne opinie Jacykowa..bo ja wiem..może Sławek Blaszewski.. Odpowiedz Link Zgłoś
winifred Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:36 martusia67 napisała: > anulkina napisała: > > > na pewno nie bedzie taka dobra jak orginał :P > > głownym atutem angielskiej wersji jest Gok Wan, a go zapewne w > > polskiej nie bedzie :)) > > :)) Fakt > > Ciekawe kto w polsiej wersji go zastapi. hehehe w naszej powinien być pa-Jacyków :) jakby laskom opowiedział jakie są przysadziste, klocowate, itp to by im sie kariery w tv odechciało! (a tak na serio , to mogłby wpedzić w poważną depresję) mogła by być HOrodynska, zna sie na modzie i nowych trendach, tylko ja np nie lubie patrzec na tą jej nadąsaną minę, jakoś nie moge sobie wyobrazić zeby ona mogła być miła i kogoś wspierać "niby masz kompleksy ale w sumie to jesteś super więc sie nie przejmuj" Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 18:37 Tez uwazam, ze będzie lipny... Polacy nie potrafią kopiować tego rodzaju programów.. Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 20:05 a moze jakas kobieta bedzie prowadzic ten program :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 19:43 a ja wlasnie mam cicha nadzieje ze nasza polska wersja bedzie lepsza od tej angielskiej. bardzo lubie tvn style i te programy kobiece, ale jak widze tego goka wana i te panie co sa ubierane czasem gorzej niz byly i malowane tak ze im przybywa 20 lat a nie ubywa to mi czasem brakuje slow. byla jedna pani kiedys z 16, ubrania jej dobral jako takie ale wlosy miala piekny lsniacy naturalny braz, a ten jej zrobil platynoway blond i wycieniowal. Wygladala w tych wlosach do tej figury z 30 kilo wiecej, a twarz do tego blondu masakryczna. cos podobnego nikogo nie obrazajac jak nasza bgoralska co z ladnego ciemnego koloru wlosow zrobila platynowa katastrofe. Odpowiedz Link Zgłoś
awdotia.romanowna Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 20:17 Niestety w brytyjskich programach często "robią" tragiczne fryzury i cały czar metamorfozy pryska. A nawet, gdy uczesanie jest "w miarę" to jest zupełnie niedopasowane do gatunku włosów modelki (krótko obcięte, prostowane 3h u fryzjera, włosy u kobiety z burzą loków, która i tak nie będzie co rano stać przed lustrem) i w wersji "zobaczmy co u niej słychać po dwóch tygodniach" wygląda gorzej niż przed metamorfozą. Odpowiedz Link Zgłoś
stasia82 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 22.11.07, 22:48 co do prowadzacego polski program stawiam na Horodyńska hahahaha a powaznie to nie podobaja mi sie zagraniczne programy rozrywkowe, seriale, teleturnieje itd. zrobione na polska modłe....chyba tylko "Taniec z gwiazdami" jakos wyszedl, chociaz od poczatku nie trawie tego show, ale widzialam wersje w innych krajach i w porownaniu do nich nasz polski odpowiednik ma naprawde wysoki poziom. Odpowiedz Link Zgłoś
caoba Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 10:38 tu trzeba mocnej osobowosci, ale i lagodnosci, zeby moc dodac kobietom pewnosci siebie. Bardzo jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
panna_turkus Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 11:04 istotnymi elementami każdego odcinka JDWN są: - rozebranie się do bielizny a następnie wywieszenie w miejscu publicznym olbrzymiego zdjęcia kobiety w samej (najczęściej fatalnie wyglądającej) bieliźnie. - konfrontacja z opiniami przechodniów na temat zdjęcia (wypowiedzi chwalące obfite kształty bohaterki odcinka) - sesja foto, której efektem jest akt bohaterki, (a w niektórych odcinkach, pokaz mody, w którym bohaterka prezentuje seksowną bieliznę) to się nie uda. jeśli nawet znajdzie sie pani o wymaganych gabarytach, która nie będzie się wstydziła pokazać całe polsce swojego cellulitu, rozstępów, fałdek czy bawełnianych majtek (poprawcie mnie bo może się mylę, ale w oryginalnej wersji prezentowane kobiety prezentują rozmiar w okolicach 42-44 i wyżej), to na entuzjastyczne opinie przechodniów nie ma co liczyć. chyba że sprowadzą idee programu do zwyklej stylizacji z pominięciem przesłania "grube jest piękne". Odpowiedz Link Zgłoś
panna_turkus ... 23.11.07, 11:06 sory za to "prezentowane... prezentują" ale wiecie o co chodzi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
swierszczowa1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 11:13 To sie nie uda, bo w Polsce seksowna bieluizne we wszyctkich rozmairach maja dwa sklepy. Avocado i Intimo. Zauważ ze w brytyjskiej wersjii zawsze zmniejszali tym kobietom obwody i zwiekszali rozmair misek. Lądowaly w jakimś 70HH brytyjskim (w Polsce to by było jakies 70L). W polskiej wersji pewnie bedzie bielizne dobierała zaprzyjazniona pani z bieliżniaka, której nie opłaca sie sprowadzac wszystkich rozmairow, lepiej sprowadzic kilka i pakować w nie wszystkie klientki (kobiety z wiekszym biustem, koniecznie w cos zabudowanego na grubych ramiączkach i najlepiej beżowym kolorze) Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 13:21 no i w brytyjskich programach idealnie pokazują, co może zdziałać dobry stanik. choćby we wczorajszych "trinny i susanah" - pani zaaplikowano zamiast 90D, 80 zdaje się F i wyglądała naprawdę dużoooo lepiej. dodatkowo to była naprawdę ładna bielizna, a na dużej babce ten biust wcale nie wydał się wielki, raczej proporcjonalny. już wiele razy pisałam - jeżeli w niektórych sklepach rozmiary staników kończą się na biuście mojego rozmiaru (a to pierś średnia) to ja współczuję właścicielkom dużych biustów (a z drugiej strony troszkę zazdroszczę:) ) Odpowiedz Link Zgłoś
swierszczowa1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 18:53 Zwróc uwagę że to było brytyjskie f czyli polskie G (po D u nas nastepuje E a nie DD). Myślisz ze w Polsce dobraliby jej sliczny kolorowy staniczek z miską G? Raczej założyliby jej brzydkie 90D z grubymi ramiączkami i tłumaczli ze tak ma byc i grube ramiączka są niezbędne do dzwigania takich cieżkich piersim (no jak sie ma za szeroki obwód to faktycznei są niezbędne) Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:20 śledzę Wasze "stanikomańskie" wypowiedzi oraz czytałam blog i po tym wszystkim sądzę że dobraliby jej pewnie to coś brzydkiego albo w ogóle nie zwróciliby uwagi na stanik i na to jak wiele znaczy dla wyglądu...przecież niezależnie od wielkości piersi, stanik należy dobrać do ubrania - inny pod gruby sweter, inny do dekoltu etc. nasi 'styliści' nie biorą tego pod uwagę. Odpowiedz Link Zgłoś
swierszczowa1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:03 trinny i susanah są naprawde genialne. A tu wydanie prawidłowego dobierania stanika po polsku stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780 tez bardzo dobre. Jakby tak Kasice zatrudnili to mieliby szanse na dobry program :)Podejrzewam że TVN-owscy specjalisci zamiast pomagac bedą tylko szkodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 19:22 może jednak o tym pomyślą? a może trzeba im podpowiedzieć....? Odpowiedz Link Zgłoś
magdalaena1977 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 26.11.07, 01:19 Myślę, że zaprowadziliby ją do Triumpha (może sama Ruda Małpa ?) , gdzie wciśnięto by ja w gigantyczne 80F jako największe ze sklepu. Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 12:46 Te kobiety nie są grube - raczej przeciętne. I chodzi o to, żeby pokazać, że własne ciało można i warto lubić, bez względu na jego niedoskonałości. No, ale to raczej nie do pojęcia dla forumowych bogiń, które 24 godziny na dobę wyglądają jak reklama "Photoshopa". Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 14:26 Problemem polskiej wersji, zapewne bedzie to, z e prezentowane kobiety bedą kompletnie inne niż te w wersji angielskeij - słowem , nei spodziewam sie tam kobiety mającej 90 w talii, jesli spotka sie dziewczynęmająca 70 - to na polski rynek już bedzie hop siup. Polki mają wypaczony wizerunek siebie, nawet jesli sa piekne, uwazają sie za kocmołuchy, zawsze brzydkie, za grube i nie takie...Obawiam się, ze zrobienie programu o samookceptacji i akceptacji czegoś co nei ejst wieszkakiem, a przy tym jest nagie, to w Polsce jeszcze neimozliwe... Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 23.11.07, 14:31 Aha, dodam jeszcze, ze rozebrana , 45 -50 latka, to już w ogóle bedzie ewenement... Odpowiedz Link Zgłoś
art.decor Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 24.11.07, 01:02 a te 70 cm w talii to taka gruba niby??Ja mam 67 i nosze rozmiar 36!! Odpowiedz Link Zgłoś
iluminacja256 Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 24.11.07, 09:21 I twoja reakcja jest najlepszą odpowiedzią na to, dlaczego w Polsce ten program nie wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 24.11.07, 23:26 zgadzam się z opiniami Dziewczyn - nie sądzę by ten program wypalił i ze względu na brak takich stylistów jak Gok i ze względu na polską pruderię. co do udowadniania że grube jest piękne, to w tym programie były różne kobiety, niekoniecznie z nadwagą/otyłe, było też rozprawianie się z kompleksami pt. małe piersi, wysoki wzrost, obwisłe pośladki, nie tylko z tuszą. pod koniec to całkiem zgrabne kobietki brali;) ja bardzo lubię ten program, m.in.: dlatego że lubię oglądać jak im się poprawiają humory, jak zaczynają się uśmiechać, jak zaczyna na nie patrzeć otoczenie. poza tym uważam że Gok jest świetnym stylistą pod względem doboru strojów do sylwetki. Odpowiedz Link Zgłoś
miruka Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 17:59 obawiam się, że wśród polskich stylistów nie ma żadnego komu pozwoliłabym się ubrać, a przy tym dotknąć a potem rozebrać, Gok Wan jest po prostu ciepły, jak dobra kumpela, chciałabym żeby znaleźli kogoś takiego Odpowiedz Link Zgłoś
asidoo Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 25.11.07, 20:07 Ewa Minge to bardzo ciepła, życzliwa osoba. Mogłaby zająć się tymi kobietami. Pamiętam jak pomagała kobietom w programie o operacjach plastycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
mmkl Ewa Minge 25.11.07, 21:43 tylko że ona jest jedną wielką operacją plastyczną i głośno mówi o tym, że je popiera. nie mogłaby występować w programie, którego ideą jest poprawić wygląd bez drastycznych środków (w tym skalpela), co Gok powtarza w każdym odcinku. no ale na pewno jest osobą sympatyczną. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonooki_owoc Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 28.11.07, 15:04 ja tez sie nie moge doczekac. nie zakladam jak reszta przedmowczyn - pesymistycznie, ze sie nie uda, choc jedno wydaje mi sie niesamowite w angielskiej wersji. kiedy pokazywane jest zdjecie kobiet i przechodnie tak cieplo i pozytywnie komentuja kobiety. Tego nam Polakom chyba brakuje. Chcialabym zostac mile zaskoczona. Odpowiedz Link Zgłoś
bitch.with.a.brain Re: "Jak dobrze wyglądać nago" po polsku 28.11.07, 17:56 Myśle,że te wypowiedzi są cenzurowane i starannie wybierane,żeby był taki efekt Odpowiedz Link Zgłoś