Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/serial

    13.12.08, 18:41
    macie jakieś pomysły dziwczyny jak sie przebrać na stylwetra
    użądzanego z motywem film :) ?
    Obserwuj wątek
      • foamclene Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 13.12.08, 21:18
        a masz jakas ulubona postac flmowa?
        • lady_agrest Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 13.12.08, 21:31
          myszka miki? :D
        • keepersmaid Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 13.12.08, 22:14
          Za Catherine Trammel z Basic Instinct :-)
          www.imdb.com/media/rm4095972608/tt0103772
          • keepersmaid Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 13.12.08, 22:18
            Tylko trzeba pamietac, zeby nie zalozyc za duzo bielizny...
            • ceciledv Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 14.12.08, 15:02
              niestety nie wiemy jak wyglądasz;p
              najlepiej dopasować postać troszke do siebie i nie pzresadzić:)
              mi wpadła na myśl zebyście sie dopasowali z twoim partnerem np.Alladyn i jego
              dziewczyna<http://tapety.dziecionline.pl/data/media/80/alladyn_02.jpg>, Bonnie i
              Clyde, Bolek i Lolek:)

      • jane-bond007 jesli jestescie para ;) 14.12.08, 15:51
        przebierzcie sie za Aleksandre i Ryśka z Misia :D najlepiej w
        motyw: przyszlem wczesniej gdyz nie mialem co robic... czyli Ty w
        koszuli z mocno czerwonymi ustami i z ta jej grzywka a on w
        garniturku ze śledziem i kwiatami

        jak dla mnie postacie z bajki sa dobre na przedszkolna choinke...
      • niyya Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 16.12.08, 02:23
        te z parami - super pomysły, szcególnie Miś mi się podoba, ale ide
        sama :/
        ja miałam takie pomysły
        lara croft, co sądzicie ?
        andzelika z włatców móch - ale to takie zwyczajne tylko na różowo
        wilma w flinstów - ale to teź lepiej w parze :/
        rozważam myszke mini ale te kolorowe szpile musiałabym mieć a nie
        nosze takich :/ :) specjalnie kupować ...
        czekam na dalsze pomysły coś w klimat filmowy :)
        dzieki

        • maly.wredak Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 16.12.08, 13:04
          a może uma z pulp fiction - w białej koszuli? tylko wtedy koniecznie
          jej fryzura. jeśli masz inne włosy, to może peruka?
          uma wyglądała bosko
        • inecita Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 16.12.08, 15:45
          Lara Croft tez mi przyszła do głowy. Albo wojowniczka Xena. Albo
          Czterej Pancerni i Marusia. Albo Domek na Prerii. albo Dynastia.
          Albo Na dobre i na Złe. No pomysłów jest masa...
          • sankanda Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 16.12.08, 21:26
            za shreka i fione
            • wilowka Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 16.12.08, 21:27
              Ja idę na taka imprezę niebawem :)

              Wybraliśmy Froda i Gandalfa. Może się spotkamy :)
              • szonik1 Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 18.12.08, 14:19
                Piraci z Karaibów, Przeminęło z wiatrem, 7 wspaniałych, musical
                Chicago...my się przebieramt własnie za piratów:)
                • nioma Re: przebranie sylwetrowe - motyw film/bajka/seri 18.12.08, 14:32
                  Za Scarlett z Przeminelo z wiatrem - mozesz stroj wypozyczyc w
                  teatrze
                  Albo za Uciekajaca panne młodą - wypozyczalnia sukien slubnych
                  moze byc tez inspiracja Sniadanie u Tiffaniego, Kill Bill....

                  Nie ogladasz zadnych filmow? Nie masz ulubionej sceny, aktorki, nic?
                  • bianka111 Star Wars 18.12.08, 16:38
                    Jezeli masz ciemne wlosy to proponuje Gwiezdne Wojny, bardzo
                    malownicze byloby przebranie sie za krolowa Amidale : wypozyczcyc z
                    teatru jakas odjazdowa szate no i ten awangardowy makijaz z czarnymi
                    kropkami na policzkach i czerwona kreska na ustach... Boskie!
                    www.starwarsportal.net/img/ep1/amidala.jpg
                    Albo wersja oszczedna : ksiezniczka Leia (wystarczy tylko biala
                    przewiazana w pasie plachta w charakterze sukienki, no i wlosy
                    upiete w ta jej charakterystyczna fryzure ;)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka