Dodaj do ulubionych

NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką

21.06.04, 21:53
Czy ktoś używał ten płyn?
Polecacie?
Do tej pory kąpałam dzidzia w Oilatum, ale płyn się skończył bardzo szybko i
poprostu nie stać mnie aby go kupować. Raz sobie pozwoliłam i szczerze mówiąc
myślałam, że na dłużej wystarczy. Jest świetny, ale bardzo drogi.
Od kilku dni kąpię zwykłym mydelkiem dla niemowląt i widać różnice - skura
jest sucha. Może płyn Nivea mógłby chociaż trochę zastąpić oilatum?
Obserwuj wątek
    • teresai33 Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 21.06.04, 22:11
      Właśnie wczoraj skończyłam pierwszą buteleczkę tego płynu do kąpieli NIVEI i
      mogę go z czystym sumieniem polecić wszystkim mamom i ich dzieciaczkom. Płyn
      jest dosyć wydajny (nam wystarczył na miesiąc codziennych kąpieli), kosztuje
      chyba około 15 złotych i przede wszystkim świetnie nawilża i natłuszcza skórkę
      niemowlaczków: jest ona cudownie gładziutka i mięciutka i nie trzeba już używać
      żadnych balsamów, kremików, oliwek. Nie uczula i jest dobry dla naprawdę
      malutkich dzieci - w naszym przypadku sprawdził się przez cały drugi miesiąc
      życia naszej dziewczynki.
      • anelka_17 Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 22.06.04, 12:25
        Cześć
        Własnie wczoraj zakupiłam kosmetyki dla maleństwa,malutka ma sie urodzic za
        miesiac. I tez zakupiłam ten płynik do kapieli,piszesz ze stosowałas go w
        drugim miesiacu a co z pierwszym? Chciałam go stosowac od poczatku no ale teraz
        nie bardzo juz wiem...Z wykłe mydeło czy moze jakis inny plyn?
        Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
        Ania
        • mama_olgi Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 22.06.04, 13:34
          ja nie polecam, moje dziecko, które nie należy do wrażliwych chodzi mi
          oczywiście o kosmetyki, na ten płyn zareagowało wysypką na całym ciele, ale
          wszystko oczywiście zależy od dziecka i po praostu trzeba spróbować
    • renpul Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 22.06.04, 18:17
      Kup zwykłą parafinę - kosztuje grosze - i dodaj parę kropel do kąpieli. Oilatum
      to też parafina tylko uwodniona. Pozdrawiam
      • diara do renpul 22.06.04, 21:20
        gdzie można kupić parafinę? i pod jaką postacią? to jest płyn?
        czy przy kąpieli nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kosmetyków?
        • rosiee Re: do renpul 22.06.04, 23:41
          Chociaz to nie do mnie to sprobuje odpowiedziec.
          Parafine mozna kupic w kazdej aptece i jest to plyn.
          Ja nie stosuje parafiny do kapieli, ale wg zalecen poloznej, smaruje Malutka
          ktora ma sucha skorke na zgieciach.
          Na razie kapie w Oliatum.
          Pozdrawiam
          • renpul Re: do renpul 24.06.04, 10:29
            Można i tak rosiee. Ja czasami też smaruję bezpośrednio na skórę. A diara
            parafinę rzeczywiście kupisz w każdej aptece. Po kąpieli z paroma kroplami nie
            trzeba smarować niczym (bo ona jest tłusta) chyba, żę dziecko ma bardzo
            wysuszoną skurę to można trochę posmarowąć bezpośrednio te miejsca parafiną.
            często się zdarza, zę dzieci nie tolerują oliwki i wtedy wspaniałym wyjściem
            jest parafina. ja uważam, że lepsza od oliwki. Pozdrawiam
    • kruszynkaa Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 23.06.04, 11:36
      U nas niestety się nie sparwdziła ten płyn z oliwką, maluszkowi nic nie było
      ale ja po kąpieli dostałam wysypłi, więc u nas odpada.
    • ybc Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 23.06.04, 21:29
      Nie używałam Nivea, ale moge polecić płyn do kąpieli dla alergików Hascosan firmy Hasco-Lek. Kosztuje 16 zł i jest naprawde dobry i wydajny.
    • marcyszka Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 27.06.04, 01:21
      Poradźcie proszę, czy jest to płyn, który się wlewa do wanienki i oprócz tego
      myje mydełkiem, czy może jest to taki płyn do mycia ciała?

      Pozdrawiam
      Marcyszka & Bartosz
    • ewa.m.kaminska Re: NIVEA Baby -płyn do kąpieli z oliwką 05.07.04, 16:02
      W badaniach w Instytucie Matki i Dziecka ten płyn wypadł bardzo dobrze, ale jak
      to z oliwką - nigdy nie można być pewnym, czy kogoś nie uczuli. Także
      wymieniony przez jedną z forumowiczek polski płyn Hascosan ma pozytywną opinię
      naszego instytutu. Jeśli stosujecie płyny do kąpieli, nie używajcie już mydła.
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka