diara
21.06.04, 21:53
Czy ktoś używał ten płyn?
Polecacie?
Do tej pory kąpałam dzidzia w Oilatum, ale płyn się skończył bardzo szybko i
poprostu nie stać mnie aby go kupować. Raz sobie pozwoliłam i szczerze mówiąc
myślałam, że na dłużej wystarczy. Jest świetny, ale bardzo drogi.
Od kilku dni kąpię zwykłym mydelkiem dla niemowląt i widać różnice - skura
jest sucha. Może płyn Nivea mógłby chociaż trochę zastąpić oilatum?