Dodaj do ulubionych

TTH pegasos world potrzebna solidna opinia

04.02.11, 19:52
Nie ukrywam wykupilem wczasy na 2tyg w egipcie ale wiadomo co sie dzieje wiec odpuszczam wycofuje zaliczke z eximu (to jescze przede mna),i szukam,znalazlem wlasnie pegasos world cena podobna za jaka chce wyleciec z rodzinka szkoda ze tylko itaka ma ten hotel,opini masa i na holiday check i na wakacjach,opinie rozne i zle i dobre,ale niestety wszysytkie stare zalezy mi na w miare rzetelnej i w miare swiezej opini,ogolnie interesuje mnie wszystko od plazy po basen od pokoju po wyzywienie,ile do miasta za ile taryfe do side czy kursuja jakies busy hotelowe,dzieki za kazde info.
Obserwuj wątek
    • sandra00 Re: TTH pegasos world potrzebna solidna opinia 04.02.11, 20:17
      Osobiście nie byłam , widziałam z odległości 2 metrów , znajomi byli chwalili sobie rok wcześniej byli w hotelu Turunc i nie ma porównania na lepsze oczywiście Pegasos World - co do samego pegasosa to bardzo duży hotel pokoje różne , najgorzej usytuowane na parterze z balkonem , atrakcji pełno wszystkie zaznaczone na ogromnym planie hotelowym , jedzenie bardzo dobre choć bez uniesień , wiem że w 2008 były tam sensacje żołądkowe w czerwcu w 2010 niebyło , plaża napewno jak każda w Side piaszczysta ale to nie taki piasek jak nad Bałtykiem , busy kursują przeważnie 1-1,5 euro taxi max 10 euro wchodzi do 6 osób do centrum pięknego Side lub Manavgatu . Ceny znam bo byłam w Side w 2008 i 2010 niedaleko Pegasos World ale w innym hotelu z Itaki. wydaje mi się że Pegasos World to dobry wybór.Wiem że ten hotel był trochę krytykowany jak był jeszcze w Sieci joy , sama w tym roku chciałam wybrać się do pegasos royal ale niestety brakło miejsc !
    • Gość: calka Re: TTH pegasos world potrzebna solidna opinia IP: *.toya.net.pl 06.02.11, 14:27
      Witam, byliśmy w hotelu na przełomie sierpnia i wrzesnia. Hotel duży, fakt ale my tego nie czuliśmy, bo basen ogromny i nikt na nikogo nie wpada. Leżaki trzeba zajmować wcześnie, ale bez przesady o 9 rano chodzilismy i kładliśmy reczniki, gorzej jest z parasolami, bo jak się zostawi ręcznik na leżaku to go nie wezmą ale już parasol to nagminnie zabierali, a bez parasola w ten upał to szok.Jedzenie to poprostu bajka, mam porównanie z Egiptem (byłam 4 razy) trafiliśmy akurat na świeto w egipcie i rozdawali każdemu nawet butelki wina, w każdym zakatku coś tam można zjeść na plaży pyszny kebab, przy basenie fajne naleśniki z cynamonem, mięsem, serem, w barach na basenie hamburgery, nugettsy, fryty itp., acha jeszcze są fajne tosty samemu się robi z salami, serem. Wszędzie dostęp do picia, piwa. W restauracji kolejek nie doświadczyłam, no może przy piwie i rano przy naleśnikach lub jajkach ale akurat to norma bo trzeba poczekać jak się usmaża inaczej sie nie da :). Pokój no w tym wzgledzie chyba nie jestem kompetentna osoba, bo mi się podobał a był na parterze, co niektórym w ogóle nie pasowało. Ale dla mnie same plusy. Bez balkonu, bo i tak przy takim skwarze okien nie otwierałam,nie palimy więc też nie byl nam balkon potrzebny i parter szybciej się było na zewnątrzi co ważne nie było słońca czym wyżej też gorzej chodzi klima u nas było zimno-fajnie. Ludzie sie skarżą na grzyba u nas tez był ale taki malutki, że przez dwa tygodnie jakoś przeżyłam. Byli z nami ludzie co ciągle chodzili na skargi, a jedni to już wielka przsada zmieniali pokój 3 razy aż wreszcie dostali delux ale strasnie mały, te nasze fajne bo duże z dwoma takimi pomieszczeniami.Wszystkim nie dogodzi, pewno, że są może niedociągnięcia, ale naprawdę w sumie same plusy (a było nas 10 osób). Do side można dojechac dolomuszami za 1 euro od osoby, ale jak sie wyjdzie z hotelu idac w prawą stronę jest dużo sklepów i ceny nawet niezłe. Plaza w hotelu ok fajny piasek nez kamieni, tylko mnie denerwowało, ze leaki były pod takim zadaszeniem, a brakowalo mi parasoli. No to narazie tyle. Pozdrawiam i polecam

• Gość: George78 Re: TTH pegasos world potrzebna solidna opinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.11, 12:54
        Byłem w Pegasos World i Nashira.Musisz się przygotować na bardzo duży kompleks.
        Pokoje w kilku budynkach.Ogólnie nie miałem zastrzeżeń.Małe niedogodności są rekompensowane wielkimi basenami.To jest coś na czym mi zależało.Oczywiście dużo dzieci, ale maja swoje baseny wiec każdy znajdzie kawałek miejsca dla siebie.Jest sporo barów wiec po mimo rozległego terenu bez problemu można dostać napoje.Jedzenie też dużo i nie powinno się znudzić.Oczywiście nie ma hotelu żeby ktoś nie narzekał.Niektórzy chcą się żywić jak w barze mlecznym,inni fastfoodami a jeszcze inni, że jest za mało tureckiego jedzenia.
        Widziałem ludzi którzy obiady jedli tylko w snack barach, frytki,kebab,hamburgery,pizza.Potem można przeczytać, że jedzenie monotonne...
        Hotel bardzo dobrze położony 1km do Titreyengol z promenadą,sklepami,aptekami i kilkoma barami.Dobre połączenie z Side i Manavgat.Dolmusze kursują bardzo często.
        Pokoje jak to pokoje.Trafił mi się całkiem przyzwoity.Nie mam zwyczaju porównywać pokoju z innymi turystami, ale widziałem w recepcji ludzi próbujących zmienić.
        Dla mnie najważniejsza jest sprawna klimatyzacja i brak innych usterek.W pokoju spędzałem tylko kilka godzin w ciągu snu.
        Gdybym jednak chciał jeszcze wrócić do Titreyengol to wybrałbym Nashire.Jakoś obsługa wydawała mi się sprawniejsza i lepiej zorganizowana.Jedzenie też bardziej przypadło mi do gustu.
          • alex_spike Re: TTH pegasos world potrzebna solidna opinia 07.02.11, 20:30
            Kochani a kiedy tam będziecie..? ;-) Bo my od 3 czerwca...;-) Fajnie byłoby się znowu spotkać...

monia-wi1980 napisała:

> Bardzo dziekuje za wszystkie podpowiedzi i naprawde solidne opinie wlasnie tego
            > oczekiwalem do forumowiczow ale wlasnie dzis wykupilem pobyt na 2tyg w tth ro
            > yal w incekum podobno troszke lepszy a za podobne pieniadze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka