Gość: Bogna IP: 217.153.177.* 28.05.13, 10:04 Czy 04.06.2013 ktoś leci z Poznania do Izmiru Turcja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Bogna Re: Izmir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.13, 22:09 My wylatujemy we wtorek 04.06 o 20, lotnisko Ławica Odpowiedz Link Zgłoś