Dodaj do ulubionych

Dolfin- Fethyie

IP: *.pec.poznan.pl 02.08.04, 09:15
Kto zna hotel Dolfin w Fethyie?
Obserwuj wątek
    • romilka Re: Dolfin- Fethyie-porazka!! 05.08.04, 15:35
      wybierz inny hotel!!ten jest najgorszy w oolicy.uwierz mi!!!
      • Gość: xxx Re: Dolfin- Fethyie-porazka!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.08.04, 01:09
        właśnie wróciłem z Turcji i tez dałem sie nabrac na super ofertę.Naprawde warto
        dołożyc kasy i wybrac inny hotel.Ten nie ma basenu a obsługa jest beznadziejna.
        Szkoda mówic...
    • Gość: Rufus Re: Dolfin- Fethyie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.08.04, 15:16
      To rzeczywiscie ni najlpeiszy wybor, podobno hotel zmini nazwe w tym sezonie bo
      poprzednio mial taka kiepska opinie ze nikt nie chcial przyjezdzac....
      r.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka