Gość: Paweł IP: *.pec.poznan.pl 02.08.04, 09:15 Kto zna hotel Dolfin w Fethyie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
romilka Re: Dolfin- Fethyie-porazka!! 05.08.04, 15:35 wybierz inny hotel!!ten jest najgorszy w oolicy.uwierz mi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Dolfin- Fethyie-porazka!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.08.04, 01:09 właśnie wróciłem z Turcji i tez dałem sie nabrac na super ofertę.Naprawde warto dołożyc kasy i wybrac inny hotel.Ten nie ma basenu a obsługa jest beznadziejna. Szkoda mówic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rufus Re: Dolfin- Fethyie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.08.04, 15:16 To rzeczywiscie ni najlpeiszy wybor, podobno hotel zmini nazwe w tym sezonie bo poprzednio mial taka kiepska opinie ze nikt nie chcial przyjezdzac.... r. Odpowiedz Link Zgłoś