Gość: kika IP: 195.136.50.* 17.08.06, 17:01 Czy wrócił ktoś ostatnio z tego hotelu. Wyberam się tam we wrześniu i chciałabm wiedzieć czy wszystko ok. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj