Gość: emc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 17:08 Cześć. Czy ktoś wie co to za ziele?Może nazwa łacińska? Piję ja cały rok i nie wim coto jest. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: emc Re: ada cay IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 18:21 szałwia to to nie jest [wiem jak szałwia smakuje i wygląda].Mam w postaci całych suszonych gałązek ,przypomina ciut małe szyszki chmielu na gałązce. Odpowiedz Link Zgłoś
yooreck Re: ada cay 14.02.07, 19:55 ale jezeli to sie tak nazywa ADA Cayi to jest szalwia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emc Re: ada cay IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 21:22 2 pęczki tych suszonych ziół kupiłam na targu,1 pęczek dostałam w zaprzyjażnionym sklepie-jako ada cay właśnie.Tłumaczono mi,że to ziele rośnie w górach i pomaga na wszystko.Ciekawe co piję? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: B&G Re: ada cay IP: 88.232.72.* 15.02.07, 08:47 Witaj, ada çay po lacinie to SALVİA (z rodziny Lamiaceae). Pzdr. B. Odpowiedz Link Zgłoś
bartex41 Re: ada cay 15.02.07, 18:58 byłam w Turcji i na ból gardła przewodniczka poleciła mi ada cay - mówiła, ze szałwia. ta herbata była pyszna, i to szałwia, really... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: ada cay IP: *.netcologne.de 15.02.07, 19:54 ada cay to zdecydowanie szalwia rozmawialem z turkiem i on mi to powiedzial Odpowiedz Link Zgłoś