IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 17:08
Cześć. Czy ktoś wie co to za ziele?Może nazwa łacińska? Piję ja cały rok i
nie wim coto jest.
Obserwuj wątek
    • yooreck Re: ada cay 14.02.07, 17:13
      herbata ziolowa a dokladnie z szalwia
      • Gość: emc Re: ada cay IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 18:21
        szałwia to to nie jest [wiem jak szałwia smakuje i wygląda].Mam w postaci
        całych suszonych gałązek ,przypomina ciut małe szyszki chmielu na gałązce.
        • yooreck Re: ada cay 14.02.07, 19:55
          ale jezeli to sie tak nazywa ADA Cayi to jest szalwia
          • Gość: emc Re: ada cay IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 21:22
            2 pęczki tych suszonych ziół kupiłam na targu,1 pęczek dostałam w
            zaprzyjażnionym sklepie-jako ada cay właśnie.Tłumaczono mi,że to ziele rośnie w
            górach i pomaga na wszystko.Ciekawe co piję?
    • Gość: B&G Re: ada cay IP: 88.232.72.* 15.02.07, 08:47
      Witaj,
      ada çay po lacinie to SALVİA (z rodziny Lamiaceae).
      Pzdr.
      B.
      • bartex41 Re: ada cay 15.02.07, 18:58
        byłam w Turcji i na ból gardła przewodniczka poleciła mi ada cay - mówiła, ze
        szałwia. ta herbata była pyszna, i to szałwia, really...
    • Gość: mario Re: ada cay IP: *.netcologne.de 15.02.07, 19:54
      ada cay to zdecydowanie szalwia rozmawialem z turkiem i on mi to powiedzial

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka