IP: *.koba.pl 28.08.07, 03:23
Słyszałam o restrykcjach dot. przewożenia leków w bagażu podręcznym (recepty,
zaświadczenia od lekarza, itp.). Rozumiem, że jeśli nie choruję i nie
potrzebuję mieć leków przy sobie, to środki typu przeciwbólowe, na "zemstę
sułtana", itd. mogę zapakować do bagażu głównego, tj. niepodręcznego :) ? Będę
wdzięczna za odpowiedź, tym bardziej, że jutro wylatuję :)
Obserwuj wątek
    • Gość: dg77 Re: leki IP: 217.153.180.* 29.08.07, 13:47
      Miałam leki w bagażu podręcznym(tabletki) i pół walizki rozmaitych
      tabletek i syropków - lecialam z dwojką dzieci, więc zabezpieczyłąm
      się na wszelkie choróbska(właczając w to antybiotyki). Nie było
      żadnych problemów, ani z przewiezieniem, ani z chorobami.
      Miłego wypoczynku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka