Gość: jenny
IP: *.koba.pl
28.08.07, 03:23
Słyszałam o restrykcjach dot. przewożenia leków w bagażu podręcznym (recepty,
zaświadczenia od lekarza, itp.). Rozumiem, że jeśli nie choruję i nie
potrzebuję mieć leków przy sobie, to środki typu przeciwbólowe, na "zemstę
sułtana", itd. mogę zapakować do bagażu głównego, tj. niepodręcznego :) ? Będę
wdzięczna za odpowiedź, tym bardziej, że jutro wylatuję :)