Gość: 30-stka IP: 84.38.160.* 28.09.08, 17:11 Chętni na wspólny wypad do Turcji (objazdówka) samochodem - są wolne miejsca. Wyjazd z Krakowa. 2 tygodnie, 1-sza połowa października. Gwarantowane fajne towarzystwo:)) Piszcie na gadu: 4487809 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj