basienka49 08.07.09, 17:29 Kto chcialby ze mna troszke pogadac ???Jestem nowa i nie wiem od czegom zaczac ?? Pozdrawiam basia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
liza9 Re: pogaduszki 09.07.09, 10:32 a gdzie Basia mieszka i ile Basia ma lat?:) Odpowiedz Link Zgłoś