Dodaj do ulubionych

pogaduszki

08.07.09, 17:29
Kto chcialby ze mna troszke pogadac ???Jestem nowa i nie wiem od czegom zaczac
?? Pozdrawiam basia
Obserwuj wątek
    • liza9 Re: pogaduszki 09.07.09, 10:32
      a gdzie Basia mieszka i ile Basia ma lat?:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka