Dodaj do ulubionych

Kurs English in Action - Archibald

02.07.06, 14:41
chodzil ktoś z Was na ten kurs? jak wygladaja zajecia?
mam straszne braki w mowieniu - zapominam podst. słow i chcialabym sie
podszkolic troche. Boje sie jedynie ze trafilam na za niski poziom, bo
chociaz
mowienie mam faktyczne fatalne, to z gramatyka itp. w ogole nie mam
problemow -
ocenili mnie na C1. Natomiast na kurs konw. lektorka zakwalifikowala mnie na
poziom
A2+ (A3)..
Obserwuj wątek
    • peggy Re: Kurs English in Action - Archibald 06.07.06, 00:22
      Hej!
      Ja chodzilam na te kursy juz pare razy.
      Tez po przetestowaniu okazalo sie, ze mam 4 stopnie rozbieznosci
      pomiedzy gramatyka i mowieniem. Poszlam na kurs EA na poziomie A3, potem
      zrobilam A3+. Potem sie zmienil program i jeszcze raz bylam na A3.
      Teraz po pol roku chcialam sie znowu zapisac, ale najpierw musialm przejsc
      kolejna rozmowe i kolejny test (po co nie wiem?) I znowu wyszlo to samo. Troche
      jestem zaklopotana, bo znowu przerabiac ten sam material za 700 to troche
      dziwne, chociaz kursy sa bardzo fajne.
      Ale uwazam, ze teraz troche za ostro mnie potraktowano.
      • baba67 Re: Kurs English in Action - Archibald 06.07.06, 10:00
        Masz dyslekcje ?
        Bo dyslektykom bardzo ciezko jest robic znaczace postepy w mowieniu i kursy,
        nawet dobre nie dla nich dobrym rozwiazaniem.Zatem jesli nie czujesz znaczacych
        postepow, wybierz lekcje indywidualne lub 2-3 osobowej grupie.
        Pisze to z wlasnego doswiadczenia- u mnie dopiero lekcje prywatne zaowocowaly
        plynnym wyrazaniem sie.
        • peggy Re: Kurs English in Action - Archibald 08.07.06, 00:17
          baba67 napisał:

          > Masz dyslekcje ?
          Nie, nie mam.
          Natomiast musze miec ciagly kontakt z jezykiem zeby sie wyrobic.
          Dluzsze przerwy maja zly wplyw na mnie. Ale dam rade.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka