psyche84
02.07.06, 14:41
chodzil ktoś z Was na ten kurs? jak wygladaja zajecia?
mam straszne braki w mowieniu - zapominam podst. słow i chcialabym sie
podszkolic troche. Boje sie jedynie ze trafilam na za niski poziom, bo
chociaz
mowienie mam faktyczne fatalne, to z gramatyka itp. w ogole nie mam
problemow -
ocenili mnie na C1. Natomiast na kurs konw. lektorka zakwalifikowala mnie na
poziom
A2+ (A3)..