wiesia.zelek
03.07.06, 18:36
Spróbujcie leczyc się naturalnie przecież łuszczyca to choroba wewnętrzna,
wiem coś o tym bo mam ją 23lata, wywołują ją drożdżaki, ja stosuję Alveo,
preparat ziołowy składa się z 26 ziół, polecam, to lekarze wciskaja nam że
łuszczyca to choroba skóry, to nieprawda!!!