03.07.06, 18:36
Spróbujcie leczyc się naturalnie przecież łuszczyca to choroba wewnętrzna,
wiem coś o tym bo mam ją 23lata, wywołują ją drożdżaki, ja stosuję Alveo,
preparat ziołowy składa się z 26 ziół, polecam, to lekarze wciskaja nam że
łuszczyca to choroba skóry, to nieprawda!!!
Obserwuj wątek
    • wiesia.zelek Re: Alveo 03.07.06, 18:39
      A propo maści nigdy nie pomogą jak się nie oczyści organizmu.
      • olasoch Re: Alveo 27.11.06, 11:38
        ale to straszliwie drogie!!!
    • darofer [...] 10.02.07, 22:41
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka