Dodaj do ulubionych

In vino veritas

28.09.17, 00:23
Jem cos co lezalowalo piec lat. Niebywale nabiera subtelnojsci. Nie lubie win, ale moze cos w tym jest. Jedzenie niebywale smaczne jak nigdy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka