Dodaj do ulubionych

Pałac Putina

27.01.21, 03:53
m.youtube.com/watch?v=ipAnwilMncI

Najbardziej zaskoczyła mnie ilość wyświetleń. 95 mln w kilka dni. Chyba każdy Rosjanin to widział.

Trzy razy więcej niż film z Miedwiediewem. A to był największy przebój Nawalnego i skapywalo mu to z rok czy dwa. I film ten był bardziej tez chyba sensacyjny. Coś nowego. Tu tylko nowa skala tego obiektu. Nowe informacje. Ale z grubsza sprawa juz opisywana. Trzeba przyznać ze ma rozmach.

Pytanie jak ma się to do mojego podejrzenia ze Nawalny jest człowiekiem sluzb Putina. Nie wiem. Oceniając po owocach nadal mógłbym tak sądzić, no ale tu juz mocniej wali w samego Putina, a nie jego ludzi.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Pałac Putina 27.01.21, 04:15
      Lansuje się obraz Putina z wszechobecna władza wzbudzajaca lek o zycie.. Wiec jak jest możliwy ktoś jak Nawalny. Dla mnie on się wpisuje całkowicie w logike rzadow Putina. Wiem ze działają w ten sposób. To jest widoczne w teatrzyku zwanym Duma. To jest widoczne w pracy policji..i przede wszystkim historii służb radzieckich. A Putin to KGB.

Ale jeśli Nawalny jest niezależny rzeczywiście to może Putina się zbyt prxerysowuje.
    • dotera Re: Pałac Putina 27.01.21, 09:16
      Mi się wydaje ze Putin owi na rękę jest żeby lud widział. Raz ze i tak się nie ukryje, wiec przekuwa balonik żeby emocje z czasem opadły. Dwa żeby pokazać swoją carskiej moc. Pokazać że mu nic nie zrobią. Czy nie tak działają kamery przy urnach? On je założył. Może falszowac w każdym innym momencie, falszuje przy kamerach. Bo to sposób na najlepszą władze. Jaki sposób? Demoralizacji narodu który widzi i wie ze nic nie zrobi.
      • dotera Re: Pałac Putina 27.01.21, 09:23
        Rozsmieszyl mnie jeden moment. Szpiegowski. Jak chłopaki z dronem opowiadali jak przechytrzyli służby i podplyneli pontonem pod pałac. I jeszcze ten grubas siedział.

Mi się akurat zdaje że tam nie trzeba skomplikowanego systemu szpiegowania tylko po prostu informator na miejscu. Na takim zadupiu każdy ze wsi wie kto przejeżdżał samochodem. I oczywiście nikt nie dał rady tylko nawalny dał radę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka