22.09.22, 17:39
O ile nie mam sympatii żadnej dla ich modelu sprawowania władzy i zwykłego złodziejstwa, o tyle mogę zrozumieć Rosjan w kwestii zagranicznej reagowania na to że USA chce ich osączyć zewnętrznie i rozłożyć wewnętrznie przez swoich opłacanych ludzi tzw dysydentów. W tym punkcie zgadzam się całkowicie.

Ale nie mogę przyjąć wysyłania młodych ludzi na śmierć bo starzy dali dupy. I jedyne co zrobili to nakradli i wywieźli na zachód, co ustawia ich w zasadzie obiektywnie za pierwszych agentów obcych wywiadów. Putin sam sobie przyznać powinien ten tytuł wywożąc na zachód kasę.

Do tej wojny miałby moralny tytuł tylko ktoś kto sam był na wojnie i jako polityk nic innego nie robił tylko przez te dwie dekady rządów Rosję rozwiną jak niegdyś tygrysy wschodu. Przy dobrych rządach w dwie dekady można z gołej ziemi stworzyć wielką gospodarkę.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Wojna 22.09.22, 17:47
      Jeśli przy wzięciu Krymu zatrzymali się się w połowie bo byliście nieprzygotowani, w piętnastym roku rządów Putina to jakie prawo teraz macie powoływać rezerwę. Tylko jeśli już zawodowe wojsko i koniec. A byliście nieprzygotowani bo kradliscie na skalę niespotykaną.
    • dotera Re: Wojna 22.09.22, 17:49
      A na kwestie upadku Rosji się nie zgadzam bo jeśli ona upadnie nas już nie będzie. Przejmą nas Niemcy, Syberię zagospodarują Amerykanie. I Słowianie skończą jak indianie.
      • dotera Re: Wojna 22.09.22, 18:08
        Nasi bieda stratedzy nie rozumieją prostych faktów. Na mapie nie jesteśmy dlatego bo dajemy radę obronić te granicę tylko dlatego bo jest to w interesie mocarstw . USA porzuca wszystkich sojuszników w swojej historii i nas potrzebuje tylko jako przyczółka do rozwalenia Rosji.. jeśli Rosja pada w czyim interesie będzie nasze istnienie. Ostatecznie ci przynajmniej dali nam granice obecne. Już w niczyim.
        • dotera Re: Wojna 22.09.22, 18:31
          Ci idioci sobie roją że teraz w jednym ruchu oslabiamy Rosję i Niemcy. Wprost ci kretyni to mówią.

Tyle że to nie kretyni. To zwykły zarząd gubernatorski z odziałem do spraw ogłupiania tubylców.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka