Dodaj do ulubionych

Polski futbol

01.12.22, 06:57
Nie wiem czemu ale oni nawet wizualnie zawsze sprawiają wrażenie przytlustych. W przeciwnych drużynach dziarscy chłopcy, w naszych przytluste kołki . To jest coś więcej niż futbol. To historia polskich złamanych mężczyzn.

To czego potrzebuje Polska to nie spełnienie kolejnych norm ISO tylko głodnych i złych dzieci na ulicach. Inaczej z tego marazmu nie wyjdziemy nigdy. Masa głodnych i złych. Biednych i obdartych. Nietkniętych praniem mózgów współczesnej edukacji.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 06:59
   Polska jest narcystycznie toksyczna i masochistyczna. Kultura ta się nie naprawi inaczej niż zwycięstwem czynnika biologicznego nad nią.
   • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:03
    Jesteśmy obecnie najbardziej złamanym narodem europejskim. To widać po stosunku do konfliktu ukraińskiego różniącego się diametralnie od innych narodów nie tylko Europy zachodniej ale i regionalnych sąsiadów.
    • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:08
     Wszyscy myślą o swoim interesie my uważamy że jesteśmy wolni utrzymując zarówno państwo ukraińskie i naród wbrew nawet woli Ukraińców i naszemu interesowi ekonomicznemu. Nie mając jednej korporacji marzymy o ekspansji na wschód.
     • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:12
      Prawda brutalna jest taka że to Ukraina nas kolonizuje. Oni przejęli nas na poziomie elit i wywiadu. Nie mogli dołączyć się do zachodu więc przejęli Polskę , odcięli swój wschód i będą zachodem podłączając do Polski Rutenie. Za kilka dekad Ukraińców będzie więcej niż Polaków.
      • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:15
       Mam problem z zrozumieniem psychiki moich rodaków. Na początku covida zamknęli się w domach najmocniej na świecie . Po dwóch miesiącach kwestionowali wszelkie obostrzenia. Najpierw nie chcą uchodźców po chwili przyjmują miliony bez mrugnięciem okiem w sluzalczej postawie To jest jakieś zaburzenie psychiczne .
       • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:19
        Z wyższością potępiamy zachodnia politykę migracyjna podczas gdy w Niemczech sprawdzają czy w meczetach modla się po niemiecku. U nas już są reklamy tylko w języku ukraińskim. Bez referendum, żadnej debaty po prostu zlewają dwa narody i nazywają to demokracja. To jest dopiero komunizm internacjonalistyczne jakiego nigdy nie było w PRL. Teraz dopiero prawdziwi komuniści doszli do władzy, pogrobowcy dawnych bolszewików.
        • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:24
         Obserwuje też że o ile po Majdanie Ukraińcy byli grzeczni o tyle teraz coraz bardziej wyczuwa się nienawiść. Jak nadejdzie fala uchodźców rzeczywiście wojennych zacznie się u nas dokładnie to samo co było marszu uchodźców gdy Putin wypędził bandy isis z Syrii. Po dwóch tygodniach zamachy które przewidziałem . Będzie u nas dokładnie to samo
         • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:25
          Ta rakieta nie spadła przypadkiem . One wszystkie mają zabezpieczenia. Będą zamachy mające nas wciągnąć w wojnę
          • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 07:50
           Mieliśmy idealna sytuację geopolityczna polityczną pierwszy raz w historii i uznaliśmy że musimy to spierdolic na całej linii. To Łukaszenko i Janukowicz, obydwaj z polskimi korzeniami byli gwarantem łagodnego bufora między nami i Rosja z szansą na wspólne interesy z Rosją. Teraz będziemy mieć za dwa lata wojska rosyjskie na granicy białoruskiej. Oraz jakieś państewko okrojone z naziolami z roszczeniami i psycha zryta wojna. Żonglowanie całkowicie przez ich obywateli w Polsce. Nie znam tak drugiego samobójczego narodu jak nasz. To jest ciągle ten sam psychiatryk przez wieki.
  • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 09:15
   Wczoraj przypadkiem obejrzałem część meczu. Z reguły nie oglądam . Lepiej im było nie wyjść z grupy. To będzie wynik dwucyfrowy w meczu z Francją. Oni nie umieją zrobić jednego podania do przodu bez straty piłki, a nawet do tyłu szansę są pół na pół że stracą.
   • dotera Re: Polski futbol 01.12.22, 09:22
    Też pokazana jest zmiana epok. Wczoraj grały że sobą dwa wielkie nazwiska. Messi i Lewandowski w wieku około 35.

    Pamiętam gdy oglądałem najlepsze mistrzostwa Europy. Był Zinedin Zidane w tym wieku i portugalski Figo. Czuć było dorosłych mężczyzn pod koniec kariery. Teraz jakiś chłopców wyrośniętych. Tamte mistrzostwa to był teatr. Debiutował Ronaldo jako 19latek. Drużyna portugalska sprawiała wrażenie depresyjnej, kantowala ale rozkręcała się tak przepięknie że można było obrazy malować z ich gry.Zidane wyjechał z główki Włochowi. Oglądało się to jak operę z ciekawością co się wydarzy. TeraZ nuda nuda nuda

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka