Dodaj do ulubionych

Nacjonalizm

23.01.23, 16:46
DLa USA nacjonalizmy innych krajów są narzedziem do rozgrywania.

Trzeba poszczuć na wojnę jak Ukraińców popierają gorąca Banderyzm.

Trzeba rozwalić Rosję liberałowie rosyjsy na ganuszku zachodu szczujnie robią na ludzi z południa w Moskwie. To samo w swoich krajach ganią.

ALe jeden najonalizm utozsamiaja z faszyzmem nieustannie. Gdy ktoś chce zachowania swojej kultury , odrebnosci narodowej wobec globalizmu. Wobec ich wladzy.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Nacjonalizm 23.01.23, 16:49
   GW może latami pisac wyssane z palca bzdury o stodole z Jedwabne. Ignorować podpalenie na oczach swiata ludzi w Oddesie zywcem przez Banderowców i tlumaczyc ludobojcza zbrodnie Wołyńska. Oni nie mają zadnej moralności. Tylko swoje cyniczne interesy. Nie polskie. A jakakolwiek duma ze swojej historii Polakow jest złem.
   • dotera Re: Nacjonalizm 23.01.23, 16:51
    DOzylismy czasów gdy Niemcy mowia ze maja narzedzia do poradzenia sobie z demokratycznie wybranymi nacjonalistami we Wloszech i Wegrzech. Ganiąc je jako nazizm , ktory to ich nazizm germanski za cel miał przejecie przez niemcow wladzy nad cala Europa i dziś pod dokladnie przeciwna ideologia NIemcy robią to samo i tak samo ganią ludy chcące swojej suwerennosci.
    • dotera Re: Nacjonalizm 23.01.23, 16:55
     Nacjonalizm nie ma nic wspolnego z nazizmem . To niemcy ze swoim kultem autorytarnym panstwa niezaleznie od ideologii jaka wyznaja stworzyli psychopatyczny nazizm. W Polsce w okresie miedzywojennym nacjonalisci byli liberalni , a sanacja lewicowa zrobiła autrytarny zamach stanu i stworzyla oboz koncemtracyjny. Słowo nacjonalizm zakłamano po drugiej wojnie niemiłosiernie. Nacjonalizm to Maria Konopnicka a nie Hitler.
     • dotera Re: Nacjonalizm 23.01.23, 16:57
      Najlepsze jest to ze rzekomo nacjonalizmy mialy prowadzic do wojny, a globalizm do pokoju. Dziś widać ze globalizm prowadzi do wojny na calym swiecie, a gdy europa byla w swoich nacjonalistycznych panstwach po drugiej wojnie był całkowity pokoj.
      • dotera Re: Nacjonalizm 23.01.23, 17:15
       Wspolczesnie dozylismy czasow w ktorym okupancji globalizmu mowią tubylcom ze są nazistami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka