Dodaj do ulubionych

Euroafrica, Malanowska i Haas

19.01.04, 08:11
Za dzisiesjsza GW (link do calosci nizej):

[...]"Zarzuty, które przedstawiono mi w prokuraturze, dotyczą Goleniowa -
przyznał nam wczoraj Andrzej Hass. - Jestem niewinny, bo chociaż poleciłem
Janusza [B.] w Espebepe, to nie wiedziałem, że związał się z tą firmą jakąś
umową. To ja przygotowałem ofertę przetargową na budowę terminalu. Zarząd i
rada nadzorcza Espebepe wynagrodzili mnie za to zgodnie z prawem.
Już wcześniej podobne jak Hass zarzuty otrzymali prezes Doraco Bożena K. oraz
była wiceprezes Espebepe Elżbieta M.[alanowska]. Zatrudniona obecnie w
należącej do Hassa Euroafrice Elżbieta M. to była wiceprezydent Szczecina,
następnie radna klubu SLD w tym mieście." [...]

serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1871304.html
Obserwuj wątek
    • buazen Szkoda szczecińskiego armatora 19.01.04, 08:39
      Mnie jest tylko szkoda szczecińskiego armatora, który trafił w łapki gdańskiego
      developera Hass'a zatrudniającego panią Malanowską - betonowe koło ratunkowe
      ESPEBEPE. Życzę Euroafrice jak najlepiej - jej byłemu prezesowi Matuszewskiemu
      jak najgorzej.
      • Gość: henio56 Wyborcza kradnie tematy 'Faktom i Mitom' IP: *.comnet.krakow.pl 19.01.04, 09:09
        Tendencyjnie pisze tylko o członkach SLD a gdzie reszta ? biskup Gdański był
        ojcem chrzestnym Stella Maris, reszta została dopuszczona do koryta. Całe to
        towarzystwo powinno iść za kraty, trzeba w końcu przerwaĆ to poczucie
        bezkarności prominentnych polityków i dostojników kościoła katolickiego.
        • Gość: nikt Re: Wyborcza kradnie IP: *.utp.pl 19.01.04, 09:48
          myślę, że w końcu wsadzą i biskupa. Np.za nieopłacone parkingi.:-)
        • buazen Rezać biskupa! 20.01.04, 08:58
          A co mnie ten biskupina. Niech go sobie rozdziobią gdańskie wrony i kruki. Mnie
          chodzi o to, że pan Hass kupił Euroafricę za krótki szmal a teraz z tego zrobił
          dupochron dla "odstawionych" na boczny tor prominentów Szczecina. Ja to bym
          radził panie Hass co byś drogi panie plwał na te smętne mary krążące wokół
          Euroafricy i zatroszczył się o miłą posadkę dla kogoś z rodziny radnego
          Litwińskiego, bo wybory (jedne i drugie a może jedne i drugie razem) za pasem i
          warto mieć kogoś z PO w swoim składzie. A Pan Arek to jak nic wysforuje się
          przed pyszałkowatego Zarembe i to on będzie tu rozdawał karty w naszym pięknym
          województwie.
          • ergie Re: Rezać biskupa! 20.01.04, 13:55
            buazen napisał:

            > pyszałkowatego Zarembe

            no, no - całkiem niezłe ;-)))

          • Gość: ab Re: Rezać biskupa! IP: 212.14.63.* 21.01.04, 19:03
        • Gość: Ana Re: Wyborcza kradnie tematy 'Faktom i Mitom' IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.01.04, 10:06
          od razu wiedziałam,że jesteś prenumeratorem"faktów i mitów"heniu...
          • piotr33k2 Re: ergie 21.01.04, 19:14
            nie jesteś zgorszony że w tym towarzystwie wzajemnej przestępczej adoracji
            jest wymieniona niejaka malanowska?
            • ergie Re: ergie 22.01.04, 09:16
              a niby czym mam być zgorszony ?
              jeśli zarzuty się potwierdzą
              i zapadnie wyrok - to wszystko
              już będzie jasne ;-)

              a na razie nie cofam tego,
              co powiedziałem (napisałem)
              i nie twierdzę przeciwnie ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka