Dodaj do ulubionych

Do Pana Jawisiaka MRMS

17.02.04, 09:41
Pytanie było piekne i proste:

byl pan na forum miejskie sprawy wyglosil pan ladna mowe ze MRSM bardzo dba o
cala ludzkosc ale jak zadalem moje pytania to juz pan sie wiecej nie odezwal
a podobnie zreszta jak pana koledzy i kolezanki ktorzy sa nadal w tamtym
watku. zatem ponawiam pytanko:

Ile MRMS wydaje na telefony i przeloty samolotami. Proszę o dane za 2002 i
2003
r. jeśli takie loty nie odbyly się to proszę nas o tym poinformowac
wyglaszajac jasne oswiadczenie: nigdy nikt z MRMS nie latal samolotami na
koszt podatnika. pytanie dodatkowe: czy kiedykolwiek MRSM przedstawialo do
rozliczenia rachunki z lokali gastronomicznych szczecina. prosze potwierdzic
lub zaprzeczyc. pozdrawiam rado

rado
Obserwuj wątek
    • rrado Re: Do Pana Jawisiaka MRMS 17.02.04, 09:42
      Jadwisiaka. przepraszam pozdrawiam rado
      • Gość: Ana Re: Do Pana Jawisiaka MRMS IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 17.02.04, 11:29
        up
    • marcooos Re: Do Pana Jawisiaka MRMS 17.02.04, 14:59
      Wlasnie przekopalem szuflady i znalazlem wizytowke ;)
      Piotr Zaniewicz
      przewodniczący
      piotr.zaniewicz@mrms.szn.pl
      Tel. kom. 0502 536 040
      Fax 091 42 26 949
      Tel 091 42 45 994

      Moze sproboj uderzac tutaj ;)
    • Gość: malky Tak sie tworza "grupy trzymajace"... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.02.04, 15:11
      Rrado - proponuje Tobie i innym przywalenie w inne odpowiednie miejsce -
      www.mrms.szn.pl/forum
      moze tam uslysza? Swoja droga moglyby sie tym media zajac...
      • ja_aska Re: Tak sie tworza "grupy trzymajace"... 17.02.04, 15:15
        To cholerne forum zaczyna być zdominowane przez idiotycznie ciągnięte na siłę
        jedno pytranie rrado. Przestańcie!!!! Zostawcie sobie góra DZIESIĘĆ wątków z tą
        cholerną, młodzieżową radą miasta!
        • Gość: Ana asiu... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 17.02.04, 15:20
          wystarczy tylko odpowiedzieć...
        • marcooos Re: Tak sie tworza "grupy trzymajace"... 17.02.04, 15:22
          > To cholerne forum zaczyna być zdominowane przez idiotycznie ciągnięte na siłę
          > jedno pytranie rrado. Przestańcie!!!!

          Czemu ma przestawac. Niech drazy do skutku wkoncu mamy chyba do jasnej cholery
          prawo wiedziec co sie dzieje z naszymi 36K PLNow rocznie przeznaczanych na
          klubik dyskusyjny towarzystwa wzajemnej adoracji
          • Gość: malky Slusznie, z przykroscia stwierdzam ze asia IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 17.02.04, 15:30
            cos ostatnimi czasy strasznie sie denerwuje. Lewa noga coraz slabsza... ;-)
          • albert_c Re: Tak sie tworza "grupy trzymajace"... 17.02.04, 15:30
            marcooos napisał:

            aska napisala:

            > > To cholerne forum zaczyna być zdominowane przez idiotycznie ciągnięte na s
            > iłę
            > > jedno pytranie rrado. Przestańcie!!!!
            >

            marcooos odpowiedzial jako pierwszy:

            > Czemu ma przestawac. Niech drazy do skutku wkoncu mamy chyba do jasnej cholery
            > prawo wiedziec co sie dzieje z naszymi 36K PLNow rocznie przeznaczanych na
            > klubik dyskusyjny towarzystwa wzajemnej adoracji


            a albert_c jako drugi:

            My mamy prawo wiedziec i wlasnie tego prawa sie domagamy. a te dzieciaki
            powinny miec obowiazek Nam takich informacji udzielic (nie wiem czy maja czy
            nie, ale nawet zwykla przyzwoitosc nakazuje aby odpowiedzieli).
            a tak to ta banda dzieciakow, ignorantow i szczeniackich cynikow urzadza sobie
            jakas hucpe na forum pt. "moze powiemy, moze nie, a moze jutro, a moze gowno
            was to obchodzi w ogole". no wiec Nas obchodzi i beda setki watkow (asiu
            uspokoj sie tylko tak dla zartu to napisalem - mam nadzieje ze dla zartu) aby
            uzyskac odpowiedz.

            pozdrawiam,
            albert_c
        • rrado Re: Tak sie tworza "grupy trzymajace"... 17.02.04, 15:56
          ja_aska napisała:

          > To cholerne forum zaczyna być zdominowane przez idiotycznie ciągnięte na siłę
          > jedno pytranie rrado.

          pytanie jest ciagniete i owszem na sile pewnie tez ale nie jest idiotyczne.
          ciebie nie bulwersuje zachowanie tej dziatwy?

          Przestańcie!!!! Zostawcie sobie góra DZIESIĘĆ wątków z tą
          >
          > cholerną, młodzieżową radą miasta!

          zapewniam cie ze nie ma wiecej niz 10 mysle ze kolo 5. teraz pana jadwisiajka
          wezwalem po nazwisku bo wiem ze nas czyta i jakby mial troszke honoru to by
          odpowiedzial a milczy. ciekawe dlaczego. sama wiesz ze jestem uparty jak
          chodzilo o taxi (tez do znudzenia) to mielismy twoje poparcie a jak cos jest
          blisko sojuszu to zawsze sie oburzasz. pozdrawiam rado
      • wodni.k Re: Tak sie tworza "grupy trzymajace"... 18.02.04, 12:54
        Gość portalu: malky napisał(a):

        > Rrado - proponuje Tobie i innym przywalenie w inne odpowiednie miejsce

        Rrado pytanie zadał i odpowiedź nadeszła. Cytuje ją z forum MRMS

        ==================================================================
        > autor: Rafal | data: 2004-02-18 12:25:20

        > Dobrze odpowiem,

        Obywateli miasta dosięgła łaska i otrzymali odpowiedź

        1-2002r- 0zl 2003r-max 500zl (dotyczy samolotów - dopisek mój - wodni.k)
        2- styczen 2004r 1000zl,za 2003 nie mam rozliczenia ale sprawdzimy
        (dotyczy telefonów - dopisek mój - wodni.k)

        1000 zł na telefony. Posługuję sie głównie komórką. Rozmawiam po średnio dwie
        godzinny dziennie i nie przekraczam 700-800 PLN. Tylko, że to jest 1 promil
        mojej miesiecznej działalności. Ciekawe jaką dochodową działalność prowadzą
        koledzy z MRMS

        3- tak MRMS zawsze przedstawia rachunki, jezeli chodzi o lokale gastronomiczne
        to jesli sa potrzebne to zamowienie sklada UM a my pieneidzy tych nie widzimy.
        Dlatego tez, nie wydajemy urzedowych pieniedzy! w zadnych lokalach, czy
        odpowiada to Panu.

        Rozumiem, ze tego typu rachunki placi UM, a to moze nie sa pieniadze urzędu,
        ale pieniadze podatnikow na pewno. To tak tytułem wyjasnienia

        Prosze tylko o rozwage na tym forum! (dotyczy forum MRMS - dopisek mój -
        wodni.k)

        Czyzby forum MRMS bylo jakos specjalnie chronione i nie powinno sie tam
        poruszac niektorych tematow?
        Jak mamy to rozumieć?


    • rrado Re: Do Pana Jawisiaka MRMS n/t 18.02.04, 10:04
      hop
      • Gość: Ana panie j.wciąż czekamy na odpowiedz! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.02.04, 12:38
        udawanie,że nie ma tematu nic nie da...
        • Gość: BOOM Re: panie j.wciąż czekamy na odpowiedz! IP: 80.72.195.* 18.02.04, 12:46
          JAK JESTES GLUPIA TO CZEKAJ SOBIE..... NAIWNA KOBIETA BUHAHAHA
          • afilipinka Re: panie j.wciąż czekamy na odpowiedz! 18.02.04, 12:47
            Gość portalu: BOOM napisał(a):

            > JAK JESTES GLUPIA TO CZEKAJ SOBIE..... NAIWNA KOBIETA BUHAHAHA
            Kolejny, przepraszam za określenie, członek MRMS się odezwał?
            • albert_c Re: do BOOM 18.02.04, 13:03
              afilipinka napisała:

              > Gość portalu: BOOM napisał(a):
              >
              > > JAK JESTES GLUPIA TO CZEKAJ SOBIE..... NAIWNA KOBIETA BUHAHAHA

              afilipinka napisała:

              > Kolejny, przepraszam za określenie, członek MRMS się odezwał?

              a albert_c puentuje:

              * BOOM - ty skonczony debil jestes - przed chwila byles rafalem - teraz boomem -
              ty sie walil w czolo baranie i nie podszywaj sie pod innych ludzi debilu! a
              jak masz problemy z zapamietaniem nicka jakiego uzyles przed chwila to
              s******** do lekarza, a nie na forum klikasz baranie.

              pozdrawiam,
              albert_c
          • wodni.k Panie Rafale pokazał sie Pan z "dobrej" strony 18.02.04, 13:10
            > Gość portalu: BOOM napisał(a):
            > JAK JESTES GLUPIA TO CZEKAJ SOBIE..... NAIWNA KOBIETA BUHAHAHA

            Czyzby to był młodziezowy radny Rafał M.?
            Wnioskuję po tym, ze chwile wcześniej był Rafałem w forum Miejskie Sprawy.
            Jezeli tak to wykazałeś sie synu prawdziwą asertywnościa godna Prezesa Klubu
            Europejskiego w swojej szkole
            Ciekawe jak na to zareaguje dyrekcja ZSE nr 2?

            Pozdrawiam
            • rrado Re: Panie Rafale pokazał sie Pan z "dobrej" stron 19.02.04, 10:16
              wodni.k napisał:

              > > Gość portalu: BOOM napisał(a):
              > > JAK JESTES GLUPIA TO CZEKAJ SOBIE..... NAIWNA KOBIETA BUHAHAHA
              >


              rafalku nieladnie. a ja myslem ze jestes mlodym milym chlopakiem. no jak to
              wytlumaczysz? pozdrawiam rado
              • Gość: Ana kita pod siebie... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.02.04, 10:20
                głos odebrało rafałowi-boomowi?chyba przestraszył się dyrekcji szkoły...
                • rrado Re: kita pod siebie... 19.02.04, 10:54
                  Gość portalu: Ana napisał(a):

                  > głos odebrało rafałowi-boomowi?chyba przestraszył się dyrekcji szkoły...

                  to dobrze moze ktos go ustawi gdzie jego miejsce. pozdrawiam rado
                  • Gość: e.beata Re: kita pod siebie... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.02.04, 10:58
                    Może tylko pękł od tego nadęcia?
                    • rrado Re: kita pod siebie... 19.02.04, 11:11
                      Gość portalu: e.beata napisał(a):

                      > Może tylko pękł od tego nadęcia?

                      w szkole jest. bedzie po poludniu. jak zawsze dumny i pewny siebie.
                      pozdrawiam rado
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka