Dodaj do ulubionych

DOM BEST SP. Z O.O.

15.04.10, 21:04
Uważajcie na firmę zarządzającą nieruchomościami Dom Best. Jakiekolwiek reklamacje składane telefonicznie są oczywiście, że przyjmowane ale w ogóle nie rozpatrzane. Bramy garażowe nie zamykają się do końca, po malowaniu klatki schodowej drzwi mieszkaniowe wyglądają jak na budowie
Zero reakcji i odpowiedzi na składane reklamacje.

kw
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka