Dodaj do ulubionych

Chińsko-szczecińskie rozmowy na szczycie

13.03.12, 22:45
Trzeba uważnie wybierac szkoły partnerskie ze szkołami w Chinach,
bo zeby potem nie okazało sie, ze szkoła ulegnie likwidacji...
Obserwuj wątek
    • zed.1 Re: Chińsko-szczecińskie rozmowy na szczycie 14.03.12, 03:37
      ale z ciebie nudziarz.
    • aysy.1 Re: Chińsko-szczecińskie rozmowy na szczycie 14.03.12, 05:02
      doskonały jest ten fragment tekstu :
      "Co zrobić, żebyśmy nie tylko kupowali, ale i sprzedawali na chiński rynek - zastanawiają się przedstawiciele władz Szczecina i Zachodniopomorskiego. "
      nic tylko tak mądre władze mogą zrewolucjonizować śiat i wymyśleć patent na sprzedawanie czegoś do chin. mądre mamy władze. zapewne po szczecińskim uniwersytecie!
      • wesolyromekmmv Dajmy władzy nasze szczecińskie pomysły dla Chin 14.03.12, 06:43
        Sprzedajmy Chińczykom nasz pomysł i zamontujmy chińczykom Wi-Fi w ich lasach, puszczach i kniejach.
      • wesolyromekmmv Pomysł nr 2 14.03.12, 06:44
        Władzo nasza kochana. Może niech nasz szczeciński SCR podejmie się renowacji chińskiego muru. To duże zlecenie!
        • Gość: widz marszałek złotousty jak zwykle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.12, 07:30
          Produkcja mięsa drobiu w Chinach w 2011 r. zwiększy się o 4% i osiągnie 13 mln ton. Import ogółem (łącznie z łapami drobiowymi) zmniejszy się o 10% i wyniesie 750 tys. ton (rok wcześniej import spadł o 9%). Kurze łapy, skrzydła i nogi stanowią większość drobiowych produktów sprzedawanych w Chinach. Mięso z piersi sprzedawane jest głównie w sieciach zagranicznych restauracji, takich jak KFC, czy MacDonald, bądź podawane z ostrymi sosami w lokalnych restauracjach. Chińczycy oceniają, że jest ono „bez smaku”. Import mięsa drobiu bez łap drobiowych w bieżącym roku wyniesie 230 tys. ton, czyli będzie o 20% mniejszy niż rok wcześniej. Mięso drobiu sprowadzane na rynek chiński będzie pochodziło głównie z Ameryki Południowej. Eksport mięsa drobiu w 2011 r. zwiększy się o 8% i wyniesie 410 tys. ton. Spożycie drobiu w Chinach w bieżącym roku wzrośnie o 3% i osiągnie 12,8 mln ton (łącznie z łapami drobiowymi). Rok wcześniej zwiększyło się ono o 2%. Tym samym spożycie roczne w przeliczeniu na osobę osiągnie 10 kg.
          he he
          • Gość: Golisz Re: marszałek potrafi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.03.12, 07:54
            Marszalek zna sie na wodzie i kanalizacji. Moze dostarczac do Chin wode i odprowadzac scieki !! Co ?
            • Gość: widz Re: marszałek się zna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.12, 07:57
              na laniu wody. Tu jesteśmy zgodni
        • Gość: gość Re: Pomysł nr 2 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.12, 10:33
          Tiaa zaatakować Chiny SCR-em, szybko im się skończy bum gospodarczy, jak żelatynowy chopak i jego koleżanka zaatakują :))))

          Sznghaj będzie wyglądał jak slums a Chiny jakby przeszły powstanie warszafskie.. wystarczy spojrzeć na centrum ciecin pod zarzondem scr-u ...
        • aysy.1 mamy idealny dla chin towar eksportowy 14.03.12, 13:06
          mozemy eksportowac do chin niektorych naszych szczecinskich profesorow np z dziedziny finansow i bankowosci lub innych gospodarczych ale w sumie uniwersalnych w wielu innych dziedzinach, ktorzy to profesorzy maja duze doswiadczenie w ekonomii ale politycznej rowniez socjalizmu oraz w tlumaczeniu jako lektorzy jedynie slusznych decyzji partii komunistycznych mlodszej mlodziezy i aktywistom tychze partii. poznali sie rowniez troche na wolnym rynku. idealni dla komunistycznych chin jako towar eksportowy ..... idealni.. w sumie bylby to eksport polskiego know how:)
          • Gość: gość To są qrwa jakies kpiny chyba... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.12, 14:21

            Będzie prezentował miasto na spotkaniu z dziećmi z jednej z tamtejszych szkół.

            - Jest plan, by ta szkoła nawiązała współpracę z naszym LO nr 8 - mówi Joanna Leszczyńska

            Więcej... szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,11337874,Chinsko_szczecinskie_rozmowy_na_szczycie.html#ixzz1p64Bs0RY

            Hmmm już nie powiem kto pojechał do tych Chin za NASZE pieniądze... ale wygadywać takie dziwne rzeczy? Może raczej niech poinformują dzieci w chińskiej szkole, że Szczecin zamyka szkoły jak w czasie rewolucji kluturanej maoiści robili w chinach, i jak Pol Pot, poyebany maoista pozamykał szkoły w Kambodży...

            Może niech pokażą chinczykom plan jak skończyć z tą upierdliwą edukacją i zaoszczedzić kupę szmalu? No i takie tam niech im opowiadają hipokryci i specjaliści od szkolnictwa..
    • Gość: vx No to będzie teraz Cię - cin. IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.12, 07:18
      .
    • Gość: XX4Ever Re: Chińsko-szczecińskie rozmowy na szczycie IP: *.globalconnect.pl 14.03.12, 08:29
      To jakies bardziej propagandowe zagrywki niż jakikolwiek normalny biznes. Takie post-stalinowskie "My z kosmosem - kosmos z nami". Beda flagi i goździki. A tak w ogóle to co to jest za statek? jakis kontenerowiec? Gdzie bedzie plywał? Co przewoził skad i dokad? Za ile?
      Co znacza rozmowy "na szczycie"? Czyzby naszego umiłowanego przywodce miasta witał na lotnisku sam Hu Jintao wraz z premierem Wen Jiabao? Dali czerwony dywan pod samolot i ustawili kompanie reprezentacyjna wojska? Nie? To jaki "szczyt"? Taka raczej Gubałówka. Umiłowany przez miliony przywodca Szczecina przelecial sie z garstka wyróznionych wasali a rzecznik robi z tego wydarzenie na miare wizyty Nixona.
    • rychoo2000 Chińsko-szczecińskie rozmowy na szczycie 14.03.12, 10:32
      CO do statku, tak dla niewiedzących, podobne jak ze Szczecińskiej SSN. Co do reszty, to co możemy im sprzedać, skoro całą produkcję przenosi się do nich?. Pozostało nieco wysoce zawaansowanych technologi, ale tych nie mamy sami, a poza tym oni już latają w kosmos, więc tej przewagi niewiele. Niezadługo to my będziemy dla nich wytwarzać pachnące gumki (Kto je pamięta z lat 70tych?).
      • Gość: vx Re: Chińsko-szczecińskie rozmowy na szczycie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.12, 10:58
        Nasi wysocy urzędnicy przecież mają piękne dacze i przy nich ogródki.
        Rodzice - rolnicy nauczyli ich upraw przydomowych (jak niegdyś w PGRach).
        Będą dostarczali chińskim astronautom na orbitę wysoce przetworzone plony.
        Ogórki kiszone, rzodkieweczkę, sałatę, kszan.
    • andreas.007 Tragedia tego miasta jest, ze chca sprawdzić 14.03.12, 16:23
      Tragedia tego miasta jest, ze politycy partyjni i ci z ambicjami politycznymi
      chcą sie sprawdzać w biznesie... twierdząc, ze wiedza i potrafią, bo wszystko to firma.
      Choć w życiu im nie wyszła prywatna działalność, a prywatne firmy nie chca ich zatrudniać,
      to maja szerokie pole popisu zarządzając regionem czy miastem.
      • andreas.007 Rozmowy w Chinach moga zaowocowac likwidacją 15.03.12, 16:18
        Obawiam sie, ze w skutek działań politykow jako managerów,
        bo skoro popierana jest przez władze miasta zelcanie produkcji statków w Chinach,
        to zapewne władze wróca z wielkim kontraktem na import z Chin drobiu do Szczecina,
        a dzieki temu Drobimeks stanie na skraju likwidacji...


        Wiadomo, ze jak powiedza po ile sprzedaje Drobimeks, to wiadomo, ze chinski drób jest tanszy...
        Tansze statki buduja szczecinskie firmy w Chinach,
        to czemu nie mamy sprowadzać z Chin tanszego drobiu...
        Drobimeks jest zagrożony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka