Dodaj do ulubionych

Lekarze oskarżeni

IP: 213.77.101.* 01.07.04, 21:11
falszowanie dokumentacji medycznej jest nagminne
dlatego sprawa powinna byc z pelna sila ciagnieta przez Prokurature.
mam nadzieje,ze zlozono tez oddzielny wniosek do sAdu Lekarskiego
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Re: Lekarze oskarżeni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 20:42
      Zjawisko ma zupełnie inne podłoze-które oczywiście nie usprawiedliwia takiego
      działania i postepowania.Otóż jest to powiazane z ochroną i zwiększanie dotacji
      dla szpitala z Kas Chorych.Lekarze w ten sposób bronią miejsce pracy bronią
      szpital przed bankructwem-zapadłością.Mają swiadomość tego,że tylko w ten
      sposób-sprzeczny z prawem wymuszą na Kasach Chorych wieksze pieniądze bo bedzie
      to wynikało z czystej logiki prowadzenia szpitala.wcale więc nie dziwię się że
      tak postępują.Wydaje mi się,że przedstawiciele Kas Chorych winni stanąc przed
      obliczem Prokuratury-To Oni są winni takiego stanu to Oni okreslają stawki za
      usługi-które grzebią szpitale.W głowie się nie mieści aby w kraju
      demokratycznym gdzie Konstytucja gwarantuje dostęp do bezpłatnego leczenia-
      ludzie umierali bądź zmuszano ich do płacenia za swoje leczenie.Oczywiście Ci
      którzy o tym decydują mają sie dobrze,dla nich i ich rodzin klinki rządowe są
      dostępne-dostępne leki i fachowa pomoc.Nie ma jednak odważnych by takiego
      jednego i drugiego odesłać z kwitkiem lub umieścic w szpitalu na peryferiach
      niech doświadczy na własnym zdrowiu jak wygląda prawdziwe leczenie-bo Ci
      panowie zyją w innym świecie innej rzeczywistości
    • masaladosa Re: Lekarze oskarżeni 02.07.04, 20:51
      to 'falszowanie dokumentacji'-co jeszcze nie zostalo dowiedzione przed sadem
      jest tu podyktowane absurdalnymi zasadami rozliczen miedzy szpitalami a nfz i
      wczesniej kasa chorych-w opisywanym przypadku odbylo sie bez szkody dla
      pacjentow i w ostatecznym rachunku dla szpitala

swoja droga tekst kuriozalny
      z pierwszej czesci wynika jakby doszlo do jakiejs potwornej zbrodni by w
      drugiej okazalo sie ze chodzi w istocie o drobny przekret
      kolejny dziennikarski gniot w szczecinskiej gazecie...

mdosa
    • Gość: kip Re: Lekarze oskarżeni IP: *.arkonskie.v.pl 02.07.04, 20:59
      Każdy kto widział któryś ze szczecińskich szpitali wie, jak marne dostają
      pieniądze na utrzymanie. Wcale się nie dziwię takim praktykom, co nie znaczy, że
      je popieram.
      Prokuratura prokuraturą - wykonuje swoją robotę, ale zastanawia mnie tylko,
      kiedy Izba Lekarska zacznie robić porządki. Jakoś od ponad 6 miesięcy nie mogę
      się doczekać orzeczenia w prostej, jakby się wydawało sprawie... I nic mi nie
      wiadomo, żeby NIL przedłużał im ustawowy termin 3 miesięcy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka