Dodaj do ulubionych

Szczecinianie zasypani posegregowanymi odpadami

11.07.13, 07:57
"Może być więc tak, że mieszkaniec wystawia dwa worki z plastikiem: jeden nasz, jeden prywatny"

Im więcej takich tłumaczeń, tym większy bałagan. Mieszkańcy poprzywiązują się ze swoich deklaracji, gromadzą, segregują, pakują, jednak druga strona udziela tylko porad godnych Radia Erewań. Wszystkie tłumaczenia kończą się: odbiór po 16 lipca. Czy nikt wcześniej w Magistracie i w firmach wywozowych nie był świadom obecnej sytuacji, a może nająć wróżki do przewidywania podobnych problemów z EZO TV.

Pozdrawiam i zapraszam na facebook: Szczecin bez korupcji
szczecinbezkorupcji@gmail.com
www.facebook.com/pages/Szczecin-bez-korupcji/459647790774706

Obserwuj wątek
  • Gość: dustman Może pod urząd miasta wywieść? IP: 212.14.63.* 11.07.13, 08:38
   Może pod urząd miasta wywieść? i niech tam sobie czeka na tego co ma te odpady odbierać. Ciekawe, że wcześniej jak mieszkaniec płacił za odbiór to normalnie odbierali, a teraz jak się drożej płaci, o mieszkaniec płaci za odbiór z pośrednictwem urzedu miasta to już nie odbierają tak często.... co to jest za kraj.....
  • questguest Szczecinianie zasypani posegregowanymi odpadami 11.07.13, 09:52
   Po pierwsze pomysł z kodami kreskowymi musi upaść bo jest niepotrzebny i z pewnością zakwestionuje go GIODO. Po drugie już teraz widać że pomysł odbierania worków z odpadami z tworzyw sztucznych raz na dwa tygodnie jest chory. Odpadów tych jest więcej niż tych mokrych/zmieszanych.
   I po raz kolejny się pytam co zrobiła rada miasta aby zapobiec wywożeniu odpadów budowlanych do lasu?
  • Gość: do redaktorka Kraśnicki - bezpłatna tuba propagandowa UM IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.13, 11:42
   A może by redaktorek zapytał JAKIE KARY miasto Szczecin naliczy firmom śmieciowym za niewywiązywanie się z obowiązków zapisanych w przetargu?

   Czy może te i 80 tys., jakie Krzystek zainkasował w radzie nadzorczej spółki śmieciowej powoduje, że miasto zamiast nakładać kary umowne za każde zgłoszone przez mieszkańców uchybienie rżnie głupa?

   A może miasto nie może nakładać kar, jak w dziesiątkach opóźnionych inwestycji, bo do ostatniej chwili nie przygotowali odpowiednich dokumentów i wszystko robione było bez żadnych symulacji i prognoz?

   Może dziennikarz przejedzie się do dyrektorów firm, które wygrały przetarg i sprawdzi, czy rzeczywiście mają na stanie te kilka tysięcy pojemników, które przy 80% sortowania śmieci zadeklarowanych przez mieszkańców powinny od 10 dni ustawić?

   UPS... dziennikarz co najwyżej potrafi zacytować uspakajający bełkot urzędniczo-prezydencki. Samodzielne myślenie włącza się mu tylko, jak odpiera zarzuty o wazeliniarstwo i serwilizm wobec UM :-D Szkoła Jachima wiecznie żywa!
  • najebullach Szczecinianie zasypani posegregowanymi odpadami 11.07.13, 17:47
   Coś siem ??NASZ?? Prezydencio Krzystunio słabo na tym stażu mAAAnagerskiem w REMONDISowie starał - kuźwa nic się głąbunio nie nauczył - taki kurtka szkolony - chyba przy małej kasie od tej spółki (bo chyba tylko 2K łyka dodatkowo do mikruniej pensuni z UM) za mało siedział na posiedzeniach Raduni Nadzorczej - może nie maił czasu bo ustawę śmieciową wcielał w życie - a właśnie kto tam przetargunio wygrał? nie Remondisunio przypadkowo? Nie nauczyli Krzystunio w Remondisiunio jak się manageruje śmieciunio ??? Bedactwo :(
   • Gość: SromotnikBezwstydn Szczecinianie ,jaka firma u Was odbiera smieci? IP: *.static.espol.com.pl 11.07.13, 18:35
    Do nas, na Oś.Majowe, wróciło MPO !!!
    I jak to Empeło - wszystkie smieci walą do jednego kibla ( bo inaczej tej cuchnącej,brudnej śmieciary nazwać nie można!). Przyjeżdżają raz w tygodniu.
    Pojeminików na posegregowane smieci niema. Obiecywanych toreb też nie ma.
    Jest tylko coraz więcej "interpretacji" ustawy śmieciowej publikowanych przez urzędoli różnego stopnia...( radia szczecińskiego wynika ,że co drugi to naczelnik a co trzeci - dyrektor,natomiast zwykły skryba jest co najmniej "starszym specjalistą" lub " dyplomowanym starszym referentem".....
    Jestem przekonany ,że "śmieciówka" to temat zastępczy, rzucony w tłum,aby nie myslał o poważniejszych sprawach jak bezrobocie, zastój a właściwie degresja gospodarki,rosnące ceny, sobiepaństwo "elyt rzondzoncych" i panoszącego się kleru czyli czarnosutannerów !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka