Dodaj do ulubionych

Gryf developer

IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 04.10.04, 17:58
Witam serdecznie wsyztskich formumowiczow , jednoczesnie prosze o kontakt
tych z was, ktorzy zakupili mieszkanie od developera Gryf na osiedlu Teczowym
w Szczecinie , a konkretnie w Warzymicach. Jako ze nosze sie z zamiarem kupna
mieszkania u wyzej wymienionego developera, na tym osiedlu. Wszelkie
informacje na temat Gryf developer sa jak najbardziej mile widziane. Z gory
dziekuje za ludzka zyczliwosc i zrozumienie . Pozostaje w oczekiwaniu na
kontakt osob zamieszkalaych na osiedlu Teczowym.
Obserwuj wątek
    • blackexit Re: Gryf developer 04.10.04, 18:03
      Gość portalu: max napisał(a):

> Witam serdecznie wsyztskich formumowiczow , jednoczesnie prosze o kontakt
      > tych z was, ktorzy zakupili mieszkanie od developera Gryf na osiedlu Teczowym
      > w Szczecinie , a konkretnie w Warzymicach.

to mieszkania przeznaczone wylacznie dla kibicow wszytsko za darmo jesli tam
      zamieszkasz miasto ci doplaci pod warunkiem ze codziennie z rana powiesz kogo
      kochasz. no kogo kochasz?
      a powaznie to nie wiem nic o tym developer. pozdrawiam black
    • black_olive Re: Gryf developer 06.01.05, 14:17
      Hej hej

Pewnie juz za pozno bo mieszkanie gdzies kupiles ale ja z chlopakiem kupilam
      wlasnie w grudniu mieszkanie na Teczowym. Wszystko poszlo szybko, sprawnie i
      bez problemow. Od wczoraj zaczelismy remont. Fachowcy stwierdzili ze tak
      prostych ścian nie widzieli nawet za granica, gdzie robili remonty. Zobaczymy
      co bedzie dalej :-)
      Pozdrawiam
    • Gość: ewawiki1 Re: Gryf developer IP: *.devs.futuro.pl 07.01.05, 18:11
      Ja mieszkam na osiedlu obok (Kresy) i widziałam jak budowały się te bloki,
      które już są oddane. I... nie kupiłabym takiego mieszkania. Stropy lane zimą, w
      mrozie, póżniej dosuszali, kuli, robili ponownie. Dach też robiony raczej nie
      przez dekarzy. Ściany może są równe, ale na pewno będzie z nich długo wychodzić
      wilgoć.Teraz też coś kombinują z deszczówką, droga dojazdowa na osiedlu też im
      się zapadała. Wyjazd z osiedla - samobójstwo i będzie gorzej. W ogóle te
      mieszkania teraz budowane nie są rewelacją. Jedynie co to dojazd do osiedla
      jest dobry. Żadnych korków. Sklepy blisko. A i zapomniałam jak ktoś nie lubi
      pociągów, to uświadamiam, że niedaleko jest niestrzeżony przejazd w Warzymicach
      i zawsze trąbi, po remoncie wiaduktu przy makro pociągów będzie więcej. I jak
      już to odradzam blok przy drodze, naprawdę jest głośno i latem jeszcze głośnej.
      Pozdrawiam
    • Gość: Myszka Re: Gryf developer IP: *.umcs.akademiki.lublin.pl 17.06.13, 22:09
      Dużo bardziej polecam szczecińską firmę Graz s.j. Mają nieruchomości w fajnych lokalizacjach, w dodatku w ofercie i mieszkania i domy o zróżnicowanej wielkości i cenie. Każdy może dobrać sobie lokal do własnych możliwości i potrzeb. Od 2,5 roku jestem właścicielką takiego mieszkania, które kupiłam z mężem od firmy Graz. Znajduje się ono na przedmieściach Szczecinie - jest przestronne, starannie wykończone, a i cena nie była wygórowana :)
    • mirooo1 Lepszy Graz 17.06.13, 22:11
      Dużo bardziej polecam szczecińską firmę Graz s.j. Mają nieruchomości w fajnych lokalizacjach, w dodatku w ofercie i mieszkania i domy o zróżnicowanej wielkości i cenie. Każdy może dobrać sobie lokal do własnych możliwości i potrzeb. Od 2,5 roku jestem właścicielką takiego mieszkania, które kupiłam z mężem od firmy Graz. Znajduje się ono na przedmieściach Szczecinie - jest przestronne, starannie wykończone, a i cena nie była wygórowana :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka