Dodaj do ulubionych

Police-Święta

26.01.05, 12:11
Znowu odżywa sprawa mostku nad Odrą z Polic do Świętej.
Niektórzy mówią, że jak będą go budować tat jak nasze autostrady to
przyjdze nam jeździć po tym mostku naszym wnukom ;-)

a jak ktoś chce pczytać więcej to jest tu:
miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2509944.html
i tu:
www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73197243101281&Avis=GS&Dato=20041002&Kategori=REGION&Lopenr=41002020&Ref=AR
i tu:
www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73197243101281&Avis=GS&Dato=20031108&Kategori=REGION&Lopenr=311080025&Ref=AR
Obserwuj wątek
    • iza-bela8 Re: Police-Święta 26.01.05, 14:00
      Już tyle razy czyniono przymiarki... i na chęciach się kończyło... Goleniów
      prawdopodobie nigdy specjalnie nie chciał partycypowac w kosztach... Dobrymi
      checiami ,jak mówią, jest piekło wybrukowane... Niech sobie podyskutują, a
      nuż się uda, chocby i dla mojego wnuka -(czki). Im wiecej ludzi sie do tego
      pomysłu zapali- tym lepiej.
      • sheki Re: Police-Święta 26.01.05, 23:09
        Może teraz rzeczywiście się ruszy...Jak na razie brzmi to wszystko optymistycznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka