deeem
26.01.05, 12:11
Znowu odżywa sprawa mostku nad Odrą z Polic do Świętej.
Niektórzy mówią, że jak będą go budować tat jak nasze autostrady to
przyjdze nam jeździć po tym mostku naszym wnukom ;-)
a jak ktoś chce pczytać więcej to jest tu:
miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2509944.html
i tu:
www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73197243101281&Avis=GS&Dato=20041002&Kategori=REGION&Lopenr=41002020&Ref=AR
i tu:
www.glosszczecinski.com.pl/apps/pbcs.dll/artikkel?SearchID=73197243101281&Avis=GS&Dato=20031108&Kategori=REGION&Lopenr=311080025&Ref=AR