Gość: pepe
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.03.05, 17:41
Śmiać się, czy płakać? Marian wstał zimowego ranka i doznał olśnienia. Obcy,
zachodni kapitał już nie jest bee. Nakazał to ogłosić urbi et orbi. Pojechał
do Stanów, teraz we Francji bawi i trąbi o swym nawróceniu. Ale wszyscy
pamiętaja jak grzmiał w tarabany na początku kadencji, że zachodniego nie
wpuści, nie dopuści itd. Wszyscy to pamiętają i każdy inwestor wie, ze jest
dla Mariana dobry, ale tylko na początku, jak pozwoli mu ogłosić sukces. Bo
potem Miasto ogłosi, że kapitalista jest beee do kwadratu, bo inwestycja
przynosi zyski. Nikt więc tu nie przyjdzie, chyba, ze o Marianie nie słyszał,
ale czy Szczecinowi potrzebny jest głuchy inwestor?