Dodaj do ulubionych

Jak Szczecin promuje się w Cannes

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 17:41
Śmiać się, czy płakać? Marian wstał zimowego ranka i doznał olśnienia. Obcy,
zachodni kapitał już nie jest bee. Nakazał to ogłosić urbi et orbi. Pojechał
do Stanów, teraz we Francji bawi i trąbi o swym nawróceniu. Ale wszyscy
pamiętaja jak grzmiał w tarabany na początku kadencji, że zachodniego nie
wpuści, nie dopuści itd. Wszyscy to pamiętają i każdy inwestor wie, ze jest
dla Mariana dobry, ale tylko na początku, jak pozwoli mu ogłosić sukces. Bo
potem Miasto ogłosi, że kapitalista jest beee do kwadratu, bo inwestycja
przynosi zyski. Nikt więc tu nie przyjdzie, chyba, ze o Marianie nie słyszał,
ale czy Szczecinowi potrzebny jest głuchy inwestor?
Obserwuj wątek
    • Gość: ola Jak Szczecin promuje się w Cannes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 17:43
      Z ECE można się spotkac w Niemczech nie trzeba jechać do Francji
      • Gość: kanibalistyk vabank2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 20:30
        dzis fajny film w TV. trzeba bylo jurczyka zrobic jak kramera, zmienic
        drogowskaz wyslac go do siekierek i powiedziec ze to Cannes. Bylo by taniej,
        smieszniej, mniej wstydu a te same korzysci
        • Gość: reksio Re: vabank2 IP: *.fnet.pl 10.03.05, 00:13
          hehehe dobre! jeszcze pazdzioch niech cos klapnie o marianie to bedzie beka..
      • Gość: jacek Re: Jak Szczecin promuje się w Cannes IP: *.astro.net.pl 10.03.05, 01:14

        Odpowiadasz na :

        Gość portalu: ola napisał(a):

        > Z ECE można się spotkac w Niemczech nie trzeba jechać do Francji

        oczywiście,spotkali sie we wtorek z ECE w Szczecinie.z Barcelony w zeszlym roku tez przywiezli starego znajomego Rojznera,ktory przeciez jest u nas obecny od lat.szkoda gadac czy ktos ich w koncu z tego rozliczy ?
        • Gość: mateczka Re: Jak Szczecin promuje się w Cannes IP: *.teleton.pl 10.03.05, 11:43
          A mi się wydaje, że nasz prezydent jak najbardziej nadaje sie na targi
          nieruchomości, ale nie jako oferent lecz jako towar.
          • Gość: Antyknajak Re: :-)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 14:14
            >nasz prezydent jak najbardziej nadaje sie na targi
            > nieruchomości, ale nie jako oferent lecz jako towar.
            Doskonałe i trafne porównanie :-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka