Dodaj do ulubionych

Sąd skazał dyrektora Baniaka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 22:48
kto jak kto ale Jurczyk świetnie rozumie Baniaka.
Obserwuj wątek
    • Gość: zbig Re: Sąd skazał dyrektora Baniaka IP: *.chello.pl 24.03.05, 04:19
      to się w pale nie mieści co w tym mieście się dzieje! Jurczyk zwolnij pijaka!
      Jaki on przykład daje? Dyr. wydz. sportu jeździ po kielichu...
      • Gość: PioTr Re: Sąd skazał dyrektora Baniaka IP: *.LANx.pl / *.LANx.pl 24.03.05, 16:47
        Jak Baniak dostanie służbowego kierowce, to ja mam pytanie ... kto będzie za
        niego płacił !!?
        Jak znam życie to kierowce dostanie i my bedizemy płacic za to ze Baniak
        jeździł na bani.
        To ja takiej władzy moge co najwyzej pomachać pytą z okna i to leniwe.
        Niech jeździ komunikacja miejska! Jego wina - niech płaci !
    • Gość: XXL Re: Sąd skazał dyrektora Baniaka IP: *.arkonskie.v.pl 24.03.05, 18:01
      Pan dyrektor Baniak został już odpowiednio ukarany przez odpowiednią
      instytucję. Nie można dwukrotnie karać człowieka za ten sam czyn. Oczywiście
      jego zachowanie było naganne i nie pochwalam go, stało się jak się stało.
      Dyrektor Baniak to świetny fachowiec i nie chcę rezygnować z jego pracy.
      Uważam, że brak prawa jazdy nie będzie przeszkodą w wykonywaniu przez niego
      obowiązków, przecież są autobusy i tramwaje. Czy dostanie służbowego kierowcę?
      Zastanowimy się.
      TO JAKIŚ ŻART,POWIEDZCIE ŻE NIE,BO JAK TAK TO PI....LE PAKUJE SIE I WYJEŻDŻAM Z
      TEGO SYFU
      • Gość: play Re: Sąd skazał dyrektora Baniaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 19:09
        Daj spokój, Gadająca Głowa i jego pachołki tylko na to liczą, żeby normalny
        elektorat emigrował. Aliści, głupio tak przyjmować kolejne policzki od chamów.
        Zróbmy coś tutaj !!! Ten Miś sprzed roku to za mały chyba był. Może jakiś flash
        mob albo co ?
    • Gość: wojtek Re: Sąd skazał dyrektora Baniaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 20:46
      prima aprilis dopiero za tydzień.A może to już dzisiaj
    • Gość: Ratujmy miasto !!! Szkodnik Roku popiera Ochlapusa won Obaj z Magistr IP: 212.14.57.* 24.03.05, 21:49
      ale łajzy , pfu, jak ja bym stracil prawo jazdy to won z roboty od razu , moze
      jeszcze ochlapusa beda wozic za nasze pieniadze. Baniak sie nie nadawal od razu
      i dal kolejny dowoe tej tezie .
    • Gość: andreas panie Prezydencie Jurczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.05, 22:00
      Mam takie pytanie
      Czemu karze sie podwójnie na ten przykład policjantów?
      Jak się złapie na jeżdzie po pijaku!
      To niesprawiedliwe, by karać ich podwójnie!

      Prosze panie prezydencie jakos to załatwić,
      by chłopaków przywrócili do pracy!
      A Ci rózni budowlańcy z budów, co po pijaku łazili po rusztowaniach....
      Wylecieli z pracy!
      A lekarze!
      A.....!

      Panie prezydencie społeczeństwo liczy na pana
      rozsądek i wstawienie sie za WZSYSTKIMI pijakami za kierownicą!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka