Dodaj do ulubionych

Zdjecia z Jasnych Błoni

IP: *.warcnet.szczecin.pl 04.04.05, 22:46
Witam!

Wiem że niektórzy nie mogą się wybrać na Jasne Błonia, zapraszam do spoglądnięcia na zrobione dziś po południu zdjęcia. Niektóre mają specjalnie rozmytą perspektywę, więc nie mówcie "nieostre"...

Oto adres: tiny.pl/h93x

Do Redakcji GW: udzielam zgody na wykorzystanie któregokolwiek ze zdjeć (jeśli będziecie chcieli) bezpłatnie, pod warunkiem podania autora...
Obserwuj wątek
    • Gość: dog Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:00
      dziekuję w imieniu tych co już oglądali...
      • Gość: ble Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: 217.153.6.* 05.04.05, 09:01
        dorzuce jeszcze swoj adresik: (poprzedni wątek gdzieś umknął):
        www.kolektyff.xip.pl/jp2/
        • Gość: prztyk Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 11:07
          piękne te zdjęcia
          • Gość: ilona Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: *.chello.pl 05.04.05, 12:38
            Jesteś świetny!Przepiękne zdjęcia!
            • Gość: kasia Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: 212.160.165.* 05.04.05, 13:59
              Zdjęcia z Jasnych Błoni dostępne są także na szczecińskiej stronie BIP pod
              Wydziałem Kultury i Dziedzictwa Kulturowego.
              • Gość: opl Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: 217.153.6.* 05.04.05, 14:00
                link można prosić
                • Gość: prztyk Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 18:09
                  dhost.info/lo1galeria/index.php?x=stat&szukac=last_uploaded
                  • Gość: prztyk Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 18:11
                    dhost.info/lo1galeria/index.php?x=pic&y=2&z=44&nr=27
                    dhost.info/lo1galeria/index.php?x=pic&y=2&z=44&nr=21
                    i wiele innych
                    głównie z udziałem młodzieży z LO NR 1 W SZCZECINIE
    • Gość: Piotr Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: 83.168.106.* 05.04.05, 23:39
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1786092,34939,2637889.html?x=0
    • Gość: fiołek Re: Zdjecia z Jasnych Błoni IP: 217.153.6.* 06.04.05, 17:21
      ciekawe czy Cezary Skórka zrobił jakieś jeszcze zdjęcia ?
      Byłoby miło...

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka