Gość: MAD
IP: *.warcnet.szczecin.pl
04.04.05, 22:46
Witam!
Wiem że niektórzy nie mogą się wybrać na Jasne Błonia, zapraszam do spoglądnięcia na zrobione dziś po południu zdjęcia. Niektóre mają specjalnie rozmytą perspektywę, więc nie mówcie "nieostre"...
Oto adres: tiny.pl/h93x
Do Redakcji GW: udzielam zgody na wykorzystanie któregokolwiek ze zdjeć (jeśli będziecie chcieli) bezpłatnie, pod warunkiem podania autora...