Gość: B. IP: *.iscnet.pl 10.04.05, 12:59 jestem po rehabilitacji i musze chodzic na basen... JAsli ktos zna koszty KArnetow i pojedynczych wejsc to prosze o info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mosrir Re: BASENY W SZCZECINIE??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.05, 07:50 wejdż na stronę www.mosrir.szczecin.pl pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś