Gość: sven
IP: *.cm-upc.chello.se
05.08.05, 19:10
tak skutecznie s... w swoje gniazdo , dziwiac sie pozniej , iz sam jest
przybrudzony wlasnymi odchodami.kto nazywa polaka :katolak,polus ,polaczek
itp.? no powiedzcie kto ? mysle ,ze nie japonczyk,szwed czy jakas inna
nacja.wiem, ze to nasz krajan(maso ,nie mylic z macho)uzywa takich
okreslen.czy slusznie?dla mnie takie oplowanie wlasnego narodu jest
obrzydliwe.a dla was?