IP: *.smsnet.pl / 192.168.1.* 22.08.02, 00:18
Janusz Wójcik w wywiadzie dla Polskiego Radia Szczecin powiedział, że Boniek
ma wiele do zrobienia.Na pytanie o ocenę w skali od 1 do 10 powiedział,że
ujmie to tak:"To była gra wakacyjna".Skwitował krótko:"to nie może być nasza
reprezentacja".Janusz Wójcik wysoko ocenił natomiast postawę kibiców - w
większości szczecińskich, którzy zasługują jego zdaniem na takie imprezy w
Szczecinie.Dodał jednak, że to co dostali kibice w zamian od piłkarzy
to "zero".Na pytanie o najlepszego zawodnika powiedział "nie ma takiego".
Pojechał krótko....krótko mówiąc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka