Gość: Gryf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.02, 20:32 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gryf Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.02, 20:35 Najbardziej boli to , ze beznadziejnie zagrali.No coz umierajace miasto z II- go ligowa druzyna czyli ;wiocha z tramwajami . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.11.02, 20:50 Gość portalu: Gryf napisał(a): > Najbardziej boli to , ze beznadziejnie zagrali.No coz umierajace miasto z II- > go ligowa druzyna czyli ;wiocha z tramwajami . Najbardziej bolało jak to my spadaliśmy a wy się śmialiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuzin Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.02, 20:54 Wy tez spadniecie nie martw sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.11.02, 20:59 Gość portalu: Tuzin napisał(a): > Wy tez spadniecie nie martw sie. Chciałbyś legionisto he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuzin Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.02, 21:18 Coz za pewnosc siebie! Nic dziwnego w koncu to juz DRUGI wygrany mecz w tym sezonie (13 kolejek). I tak spadniecie, tam jest wasze miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.B Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 09.11.02, 23:21 Gość portalu: Tuzin napisał(a): > Coz za pewnosc siebie! Nic dziwnego w koncu to juz DRUGI wygrany mecz w tym > sezonie (13 kolejek). I tak spadniecie, tam jest wasze miejsce. Nie ciesz się za długo, bo wasz klub może niedługo stracić płynność finansową, a kolejny strajk piłkarzy tylko problemów Legii przyniesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.tnt1.anchorage.ak.da.uu.net 09.11.02, 22:00 Gość portalu: Gryf napisał(a): > Najbardziej boli to , ze beznadziejnie zagrali.No coz umierajace miasto z II- > go ligowa druzyna czyli ;wiocha z tramwajami . Gryf, a jestes pewien ze starczy pieniedzy na utrzymanie lini tramwajowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.02, 22:57 Tego nie wiem ...... ale napewno starczy pieniedzy na pensje : prezydenta miasta , radnych , innych wysokich urzednikow oraz Leszka Gondora ,Wernera ,Mikulskiego / ma wazny kontrakt z Pogonia/ itd Odpowiedz Link Zgłoś
germanus Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. 09.11.02, 23:33 Podwójna rozpacz, skończyło mi się czerwone winko. Nalałem więc białego, które ktoś kiedyś przyciągnął na "party", a niechcący ostało się, chilijski sikacz, ale ujdzie w nieszczęściu. Pociągam z wolna, a uśmiech mam coraz szerszy. Jeszcze trochę i walnę satyrkę. Bo koniec coraz bliższy. Mimo wszystko - miłej nocki. Odpowiedz Link Zgłoś
arsene.lupin Mimo,że Pogoń Walcząca poparła ..Stanowisko Gryf ! 10.11.02, 07:16 Gość portalu: Gryf napisał(a): > Tego nie wiem ...... ale napewno starczy pieniedzy na pensje : prezydenta > miasta , radnych , innych wysokich urzednikow oraz Leszka > Gondora ,Wernera ,Mikulskiego / ma wazny kontrakt z Pogonia/ itd Klub kibica poparł Runowicza jako najlepszego kandydata na Prezydenta, czyli to też chłopcy z tej samej bandy. A co myśleli, że jak poprą to .............. Bawcie się dobrze kibice. Teraz to łza mi w oku sie nawet nie zakręci za Wami. I Ty tam Gryf jeszcze jesteś? Jakem Lupin proszę o Twoje stanowisko w tej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf Re: Arsen Lupin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.02, 21:26 arsene.lupin napisała: > Gość portalu: Gryf napisał(a): > > > Tego nie wiem ...... ale napewno starczy pieniedzy na pensje : prezydenta > > miasta , radnych , innych wysokich urzednikow oraz Leszka > > Gondora ,Wernera ,Mikulskiego / ma wazny kontrakt z Pogonia/ itd > > Klub kibica poparł Runowicza jako najlepszego kandydata na Prezydenta, czyli to > > też chłopcy z tej samej bandy. A co myśleli, że jak poprą to .............. > Bawcie się dobrze kibice. Teraz to łza mi w oku sie nawet nie zakręci za Wami. > I Ty tam Gryf jeszcze jesteś? > Jakem Lupin proszę o Twoje stanowisko w tej sprawie. Aby nie burzyc Tobie czasu przed dniem odzyskania niepodleglosci powiem krotko "Milosc jest slepa" Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy Re: Czarna rozpacz - nie rozróżniamy forum IP: *.osowo.pl 10.11.02, 14:49 Gość portalu: Gryf napisał(a): > Najbardziej boli to , ze wiocha z tramwajami . jest takie hasło : Pogoń Szczecin i sport (1467) Odpowiedz Link Zgłoś
kajetansz Re: Czarna rozpacz - przegralismy z Lechem. 10.11.02, 20:42 Gość portalu: Gryf napisał(a): > Najbardziej boli to , ze beznadziejnie zagrali.No coz umierajace miasto z II- > go ligowa druzyna czyli ;wiocha z tramwajami . Najgorsze jest to, że tramwajom nieźle się oberwało. Rzucanie kamieniami w przejeżdżające piątki i siódemki jest przykładem chuligaństwa. Skład 666+646 z powybijanymi szybami i zniszczoną podpórką na lusterko, jeden ze składów z Golęcina z 15 (!) powybijanymi szybami mówi samo za siebie. O dziwo z tej całej zawieruchy tylko jeden z dodatków meczowych wrócił cały do zajezdni. Odpowiedz Link Zgłoś