Dodaj do ulubionych

Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 19:19
Z góry wiem, ze Pytlik lub Wojciechowski! Żadnemu "jury": nie wierzę, ale
wskazuje przepyszne pączki z "Domowej" przy Księżnej Zofii... Palce lizać!!!
Obserwuj wątek
    • paprykarz.szczecinski Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie 20.02.06, 22:28
      Nerv - po starej znajomości daj namiar na Domową z ks.Zofii.
      Uwielbiam pączki z nadzieniem z paprykarzem.mniam mniam i postne i
      tłustkoczwartkowe
    • Gość: AfrykaDzika Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.chello.pl 20.02.06, 22:40
      co wy wiecie o pieczeniu pączków???
      ...najlepsze pączki robi moja babcia ha !
      • swantevit Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie 20.02.06, 22:41
        a co jest na placu Pigalle?
        :-)
        • Gość: Wiki Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 217.153.19.* 21.02.06, 08:21
          Ja nie przepadam za pączkami,
          wolę inne ciastka i ciasta...
          Ale najlepsze pączki jadłam z cukierni
          na rogu Mickiewicza i Boh.Warszawy wracając
          ze szkoły.Niestety tej cukierni już tam nie ma.
          Pączki były zawsze cieplutkie i świeżutkie.
          Od tamtej pory nie jadłam tak pysznych -
          mniam...dziś bym zjadła z 5 takich.
          A jeśli chodzi o cukiernię "Domową" na Książąt
          Pomorskich to potwierdzam: mają smaczne ciasta i
          jeszcze lepsze torty z bitej śmietany.
          I wiem, że mają swoją filię na Warcisława róg Łuczniczej.
          • Gość: Wiki Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 217.153.19.* 21.02.06, 08:25
            W Tłusty Czwartek pączki można
            zastąpić kasztanami?
    • Gość: Małgorzatka Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 08:32
      Najlepszego pączka, czy najlepszy pączek?
      • Gość: wizytka Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 217.153.19.* 21.02.06, 08:38
        Pączki od Woźniaka z nadzieniem z dzikiej róży i skórką pomarańczową oraz
        lukrem na wierzchu !!!
        Dwie cukiernie na rynku Pogodno oraz Gumieńce.
        • exman Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie 21.02.06, 08:45
          Nadzienie z dzikiej róży jak najbardziej !!! ale ta skórka pomarańczowa ....
          stawiam na pączki od Walaszka k/ronda Sybiraków
          • Gość: Wiki Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 217.153.19.* 21.02.06, 09:00
            Tak ja na skórkę pomarańczową też ble.
            I jeszcze nie lubię rozciapcianych w cieście
            rodzynek ale z paczki na sucho lub w czekoladzie
            to i owszem.
        • Gość: piernik stary Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:53
          u nas na wsi to pieka pączki w kształcie aniołków ze skrzydełkami. posypane
          pudrem wyglądają anielsko
    • Gość: smakosz Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.06, 09:07
      Absztyfikant!!
      Z pewnością pączkowaty no i najlepszy.
      • Gość: macze4 Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 213.155.166.* 21.02.06, 10:38
        zdecydowanie - paczki z cukierni przy rondzie sybirakow na niebuszewie :)
        Mniammm.../
      • Gość: wypiek Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 87.207.56.* 21.02.06, 10:38
        Najlepszy Szczeciński pączek to Zaremba!
        Przyzwyczajajcie sie do nowego prezydenta.
        • Gość: razowiec Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 10:47
          z ust mi wyjąłeś...
          • Gość: wojtexc Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 21.02.06, 14:25
            paczki z cukierni hotelu radisson, mniaaaaammm ;))))))))
    • Gość: martenika na Manhatanie i w cukierni Continental!!! IP: 83.104.90.* 21.02.06, 12:41
      Cieple paczusie z Manchatanu :))))
      i z cukierni Continental!!! hmmm.... rozmarzylam sie...
    • Gość: sharky Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 83.168.121.* 21.02.06, 16:28
      Najlepsze paczki sa na Basenie Gorniczym!! Mniam mniam. A jak ktorys zostanie na
      drugi dzien to madal smakuje jak paczek a nie jak jakas guma (co przytrafia sie
      wiekszosci paczkom).
      • kakq Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie 21.02.06, 17:04
        nalepsze pączki śa z piekarni od Woźniaka hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm uwielbiam je
        pzdr
      • Gość: q Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.serwerek.com / *.astro.net.pl 21.02.06, 19:22
        popieram :) jako ze nie chce mi sie jezdzic na basen to w ich paczki zaopatruje
        sie na rodla albo na wyszynskiego ;) rozane mniamuśne ;)
        • Gość: asc a markety? IP: 212.209.129.* 21.02.06, 19:41
          Najlepsze sa w tesco. pakowane po 5 szuk za zlote zetsaw.
          • Gość: lewus Sam cholesterol, fe! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.06, 22:06
            Co wy wychwalacie. Najlepszy to pełnoziarnisty, razowy marki Vasa.
            • gyor Wybieramy najlepszY pączEK w Szczecinie 22.02.06, 06:56
              kto to puscil temu analfabecie, a potem jeszcze przypial gwozdziem?
              teraz juz wszystko po polskiemu
              wiecie, co to przypadki?

              ze mozna grzeczniej?
              mozna, ale nie zamierzam
              a wy dla mnie byliscie kaleczac moj jezyk, co?
    • Gość: viperr Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 11:24
      Jestem pewna, że najlepsze pączki w naszym mieście są w Cukierni Woźniak.I na
      nie właśnie oddaje swój głos.
      • Gość: puzon Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.centertel.pl 22.02.06, 18:54
        Czy to ten sam Woźniak który dawniej miał cukiernię na Niebuszewie, przy ul.
        Krasińskiego?
        • Gość: kamila Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.futuro.pl 22.02.06, 20:03
          Najlepsze pączki są w POZNANIU,
          co wy tam wiecie:))))
          tylko kosztować ,z Elitte:)
          • kasa76 co tam Poznań 22.02.06, 23:38
            bzzzdura, że w Poznaniau! Najlepsze pączki są w domu studenckim żaczek w
            krakowie, a dokładnie w sklepiku koło stołówki!
            • Gość: wizytka Re: co tam Poznań IP: 217.153.19.* 23.02.06, 07:21
              Ha !!! I co :) A nie mówiłam - wygrał pączek od Woźniaka :)))
        • Gość: Fianka Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.chello.pl 23.02.06, 15:19
          Na Niebuszewie Woźniak to byl - fotograf. A na ul Krasińskiego byla cukiernia p.
          Góreckiego.
    • Gość: eri Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 23.02.06, 14:07
      wożniak!!! oczywiste
    • Gość: jerzy Re: Wybieramy najlepszego pączka w Szczecinie IP: 84.219.65.* 23.02.06, 20:16
      Najlepsze u Beatrix bo zawsze dwa i duze nawet bardzo duze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka