IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 00:03
Wspólnie odśpiewane w kościele to jedno z piękniejszych przeżyć :)
(niektorym daje to samo odśpiewanie Międzynarodówki ;)
Obserwuj wątek
    • swarozyc Re: Alleluja! 16.04.06, 00:04
      dobry koncert rockowy tez nie jest zly..
    • broneknotgeld Re: Alleluja! 16.04.06, 12:00
      Alleluja!!!


      Niychej na forach posty se mnożom
      Jako te jajca co wiela wożom
      We nich nadzieja na lepsze życie
      Przi Wielkanocy przeca to wiycie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka