Gość: Jazzek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.06, 00:03 Wspólnie odśpiewane w kościele to jedno z piękniejszych przeżyć :) (niektorym daje to samo odśpiewanie Międzynarodówki ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Alleluja! 16.04.06, 12:00 Alleluja!!! Niychej na forach posty se mnożom Jako te jajca co wiela wożom We nich nadzieja na lepsze życie Przi Wielkanocy przeca to wiycie. Odpowiedz Link Zgłoś