Gość: pytam
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.08.06, 09:38
Zadaję proste pytanie i proszę o odpowiedź:
skąd kasa na kilkadziesiąt bilboardów.
Na pewno nie ze stowarzyszenia bo go formalnie nie ma, więc nie ma na kogo
wystawiać faktur.
Na pewno nie dawali Majdan i pani Pyrek,
więc kto dał te kilkadziesiąt / kilkaset tysięcy złotych !?!?!?!?
licze na konkretną odpowiedź,
aż strach myśleć, a przychodzi mi na myśl pan radny Michal, Fundacja
Uniwerkowa, Pomerania, Północna Izba Gosp. (wcześniej im. J. Piechoty...
obecnie podlizująca się PO) i inne organizacje, spółki kontrolowane przez to
środowisko
Aż strach myśleć o tym... Pani Radna czekam na odpowiedź.