Gość: zmęczony
IP: *.system.szczecin.pl
19.09.06, 23:47
A może Panowie Profesorowie i władze oświatowe zastanowiły się w jaki sposób od lat swoim beznadziejnym podejściem i programem nauczania zniechęcają do studiowania obu kierunków??
Przestarzałe programy nauczania, bylejakie przygotowanie prowadzących, brak pomocy naukowych... i to w okresie, kiedy Discovery święci sukcesy...
Może gdyby choć część zajęć w szkołach i na uczelniach przypominała jakością przekazu takie programy to...
... poza tym studenci studiują filologię, żeby móc z tego zapyziałego miasta wyjechać.