Gość: andreas
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.09.06, 23:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3646025.html
Tak jak mówiłem, ludzie bez domu, kraju i rodziny,
nie maja wyjscia staja sie łupem fanatyków!
Po inwazji do Iraku wzrosło zagrozenie terroryzmem na swiecie!