Dodaj do ulubionych

Irak wylegarnia terrorystów!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3646025.html
Tak jak mówiłem, ludzie bez domu, kraju i rodziny,
nie maja wyjscia staja sie łupem fanatyków!

Po inwazji do Iraku wzrosło zagrozenie terroryzmem na swiecie!
Obserwuj wątek
    • beatrix13 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 26.09.06, 23:43
      znowu front zmieniłeś?
      ostatnio taki proislamski byłeś,
      nie tknąć ich,nie ruszyć,po głowie pogłaskać,
      no a za najgorsze zło na swiecie uznałeś wiarę katolicką(pasmo tortur i
      morderstw),
      jak choragiewka
      • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:47
        Bea przeczytaj link, a potem gadaj moze tak...

        W tekscie eksperci wypowiadaja sie o raporcie
        z którego wynika, ze inwazja na Irak była błedem
        i dzieki tej inwazji wzrosło zagrozenie terroryzmem,
        a ludzie w Iraku pozbawieni rodziny, pracy, domu, aresztowani
        i zabijani w aresztach przejsciowych normalnymi metodami sledczymi....
        nie maja innego wyjscia, jak sie bronic przez terror!

        Mam takie zdanie i sie moje zdanie potwierdza!

        Piekne teksty o porzadkach w Iraku legły w gruzach medialnych bajek
        w które i Ty uwierzyłas!

        Co Ty wypisujesz...
        • beatrix13 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 26.09.06, 23:50
          a przed nie było u nich terrorystów
          o Al-Kaidzie tez pewnie nie słyszeli?
          • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:57
            swoim nieudolnym atakiem, bardziej dla takich jak Ty,
            spowodowali wzrost chetnych do Al-kaidy!
            Wkroczyli narobili burdelu i teraz nie mają jak sie wycofac,
            a każdy dzień ich kosztuje szmal i ofiary!

            Zapisz sobie koteczku, wycofaja sie z Iraku,
            a powstanie tam taki burdel, ze w swoim domu bedziesz sie bała!

            Wysyłaja tam młodych oficerów, którzy nie potrafia sobie z tym poradzic
            i szybko z tamta d uciekaja!
            Kwitnie korupcja, burdel, aresztowania i zabójstwa w wiezieniach!
            Poczytasz jeszcze sobie o tym...
            • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:58
              poczytasz sobie o tym w ksiazkach, raportach i opiniach ekspertów
              na Twoich ulubionych stronach internetowych...

              jak choragiewka, to Ty bedziesz
              • beatrix13 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 00:00
                poczytaj sobie Orianę,
                do poduszki,może po lekturze będziesz mniej proislamski
                • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:03
                  słuchaj, ja mówie o raportach i wypowiedziach ekspertów
                  o tym co sie tam teraz dzieje!!!
                  I co jest tego wynikiem...
                  USA próbowali naprawic islam i zrobili gó..!
          • gradus2004 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 16:58
            beatrix13 napisała:

            > a przed nie było u nich terrorystów
            > o Al-Kaidzie tez pewnie nie słyszeli?

            problem w tym, ze cos takiego jak Al-Kaida nie istnieje. Po prostu potrzebne
            jest slowo, ktore by latwo identyfikowalo wroga. Ta Al-Kaida to setki roznych
            nie majacych ze soba zwiazku organizacji. Wczesniej nie bylo tez problemu z
            irackimi "terrorystami".

            Przed amerykanska inwazja Irak byl jednym z najbardziej postepowych panstw w
            regionie. Kobiety mialy prawa takie jak mezczyzni i byla wolnosc wyznania -
            Tarik Aziz wicepremier Iraku byl chrzescijaninem. Myslisz, ze takie cos by bylo
            np. mozliwe w Arabii Saudyjskiej? Tyle ze AS jest grzeczna wiec jest cacy. Irak
            tez byl cacy do momentu kiedy robil co USA chcialo. Wtedy problem Kurdow dla USA
            nie mial zadnego znaczenia.
            Powiedz mi gdzie jest ta bron masowego razenia. Podobno Irak mogl jej uzyc w
            ciagu 45 minut. Collin Powel pokazywal takie piekne satelitarne zdjecia
            ciezarowek w ktorych ta bron byla z cala pewnoscia. Wciaz jej nie znalezli??
      • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:01
        i kobieto nie pisz co ja uznałem za najgorsze zło na swiecie,
        bo nie pisałem czegos takiego!
        Poczytaj sobie ten watek kilka razy...
        a potem sie wypowiadaj!

        Poczytaj cały watek, a nie tylko poczatek...
        • beatrix13 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 00:03
          poczytałam i bardzo zmienił moje zdanie o Tobie
          • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:06
            wiem, ze szybko zmieniasz zdanie.... jak choragiewka!
            ja nie zmieniam tak szybko,
            a i tez nie mam pewnosci od razu co do mojego zdania!
            O Tobie nie zmieniłem!
    • praszczur1 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 00:11
      Oj Andreas-wielkie w Twoich postach materii poplatanie.No ale pewnie tak być
      musi,że komplikujesz niepotrzebnie dość oczywiste choć nie całkiem proste
      sprawy.
      • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:17
        z chaosu powstałem i chaosem jestem!

        Przepraszam, czasami na raz chce powiedziec wszystko!

        Ale ja zawsze miałem ten problem,
        a w zasadzie to jestem matematykiem
        i zawsze mmiałem swojje sposoby na zadania!
      • absztyfikant Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 15:59
        :)))
    • Gość: andreas i zeby nie było wątpliwosci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:13
      Bate juz po raz kolejny sugeruje mi, ze jestem proislamski!
      Nie jestem proislamski, ani prozydowski, ani inno pro!

      Wisi mnie islam, żydzi i jehowi....

      Ale interesuje mnie mój świat i jak kto grzebie armia w islamie
      i widze co z tego wychodzi...
      to mnie szlag trafia!

      po prostu realizuja nieudolnie jakies swoje cele,
      a ucierpimy my wszyscy!
      I nie bronie i nigdy nie broniłem islamu.
      Troche tylko zrozumienia drugiego człowieka i jego działania!

      Myslec, mysleć...
      • beatrix13 Re: i zeby nie było wątpliwosci 27.09.06, 00:19
        jesteś na drodze do wniosku,że to przez Amerykanów są ataki terrorystyczne,
        a przed wejściem ich wojsk do Iraku nie czytałeś o żadnych (wiem,że tv nie
        ogladasz,a szkoda,bo to cenne źródło informacji),
        a były takowe .mi.in. na ambasady amerykańskie w 1998 r.,
        że nie wspomnę o WTC,Madrycie i wielu innych
        • Gość: andreas Re: i zeby nie było wątpliwosci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:30
          juz ktos Tobie to pisał,
          ze poczatkiem wszystkiego nie były gruzy WTC...
          I nie wciskaj mi co ja mysle i jakie ja mam wnioski!
          Sam ppotrafie napisac...
          dla odmiany moge spróbowac sformułowac Twoje wnioski, chcesz?

          To wszystko kobieto jest skutek...
          szukaj dalej!
    • beatrix13 Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 00:32
      a Ty wynajduj dalej usprawiedliwienia dla ataków terrorystycznych
      nienawidzących naszej cywilizacji fundamentalistów,
      Ty też jesteś dla nich tylko celem do zabicia,jako innowierca,
      no chyba,ze przejdziesz na islam
      • Gość: andreas Re: Irak wylegarnia terrorystów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 00:39
        nie wynajduje zadnych usprawiedliwień...
        grałem w szachy, nawet w druzynie Pogoni!
        I jak człowiek chce, to mimo wielu mozliwosci,
        mozna do 6 posunieć, a nawet trzeba, przewidziec ruchy przeciwnika!

        I to, ze ja przewiduje jego ruchy,
        to nie jest usprawiedliwianie...
        ale wytłumaczenie w miare logiczne!

        Nasza opzycja wobec PZPR razem działała ot w KOR,
        ale teraz sie podzielili... czy łatwo to było przewidziec?
        Łatwo, a to nie jest usprawiedliwienie... tylko przewodzenie czegos,
        co musiało nastapic!
    • Gość: andreas oto porzadek po amerykańsku... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 01:51
      podaja amerykanie, ze jest spokój, araporty co innego...
      serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34216,3637133.html
    • absztyfikant Bea:))))))) 27.09.06, 02:36
      Nie tylko Andreas zmienia front:)))))
      www.jerusalemonline.com/newyear.asp
      • Gość: andreas Re: Bea:))))))) IP: 217.116.110.* 27.09.06, 16:02
        ja nic nie zmieniam, moja jedna komórka
        jest tak cwana ze zmieniac nic nie musze...
        wyrobiła sie, tyle lat na penych obrotach!
        100 procent wykorzystania szarych!
    • masaladosa Re: Irak wylegarnia terrorystów! 27.09.06, 21:28
      to jest polityczna bomba w usa
      sluzacy przedtem w iraku emerytowani generalowie w zeznaja przed komisjami
      kongresu ze powodem fiaska w iraku jest nieudolne polityczne przywodztwo
      pentagonu czyli m in pupil prezydenta busha i czolowy neokonserwatysta donald
      rumsfeld

      to oczywiscie uproszczenie tym niemniej coraz wyrazniej widac ze inwazja na irak
      byla deta hucpa w ktorej chodzilo wylacznie o kontrole nad zlozami naftowymi i
      zapewnienie intratnych kontraktow firmom blisko powiazanym z wysokimi
      urzednikami obecnej administracji-chocby halliburtonowi ktorego ceo byl przez
      wiele lat wiceprezydent cheney

      przed obecna wojna w iraku nie funkcjonowaly obozy szkolace fanatykow do atakow
      terrorystycznych-teraz jest ich tam sporo
      od dawno wiadomo tez ze administracja busha klamala w kwestii posiadania przez
      rezim hussaina broni masowego razenia
      i choc rezim ten to niewatpliwie odrazajacy zbrodniarze odpowiedzialni za
      ludobojstwa to jego mozliwosci w zakresie zachwiania bezpieczenstwem globalnym
      byly-jak sie okazuje-praktycznie zadne

      teraz irak stal sie obszarem bezprawia i polem wyniszczajacej bratobojczej wojny
      w ktorej niemal codziennie ginie co najmniej kilkadziesieciu cywili oraz
      niewyczerpanym rezerwuarem fanatycznych terrorystow bedacych potencjalnie
      zagrozeniem dla niewinnych ludzi na zachodzie-o ile doniesienia o udaremnianych
      i planowanych przez fanatykow zamachach maja cokolwiek wspolnego z prawda

      po raz kolejny okazuje sie ze stany zjednoczone to zwykle brutalne neokolonialne
      imperium ktore z geba pelna frazesow o eksportowaniu demokracji pograza w
      chaosie nastepny kraj i destabilizuje nastepny region-bylo juz chile gwatemala
      wietnam-teraz jest irak
      i tylko czekam az okaze sie ze tak wspierany przez amerykanow iracki rzad
      posluguje sie wobec swoich przeciwnikow bezprawnymi aresztowaniami torturami i
      morderstwami na zlecenie-wtedy historia z ameryki poludniowej czy indonezji
      powtorzy sie w stu procentach

      mdosa
      • Gość: andreas puszka Pandory IP: 217.116.110.* 29.09.06, 16:56
        zgadzam sie z Toba.
        Dziwi mnie, że sa ludzie którzy uwierzyli, że musieli wkroczyć
        i że to pełny sukces!

        Otworzyli puszke Pandory!
    • andreas.007 Warto przypomniec temat... gdzie Ci mądrale 21.09.15, 14:29
      Ciekawe co teraz gadają te mądrale z tego wątku?


      "- Byliśmy tam podobno z tego powodu, że talibowie robili tym ludziom straszne rzeczy. Odbierali im podstawowe prawa człowieka. Tylko że my dawaliśmy władzę takim ludziom, którzy robili jeszcze gorsze rzeczy. (www.tvn24.pl)"

      www.tvn24.pl/amerykanscy-zolnierze-mieli-ignorowac-pedofilie-w-afganistanie,578994,s.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka