Dodaj do ulubionych

Rtęć !!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 13:23
Chcę z całej swojej rodziny pozbierać termometry rtęciowe i zamienić na te
nowoczesne. Co zrobić z nimi, czy ktoś to skupuje?
Obserwuj wątek
    • Gość: karola Re: Rtęć !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 13:35
      Punkt zbiórki odpadów problemowych przy ul. Firlika w Szczecinie
      bip.um.szczecin.pl/showpage?chapter=50164&soid=CB26216FE5464BE581A77838C82BE752

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka