Gość: jo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 13:23 Chcę z całej swojej rodziny pozbierać termometry rtęciowe i zamienić na te nowoczesne. Co zrobić z nimi, czy ktoś to skupuje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: karola Re: Rtęć !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.07, 13:35 Punkt zbiórki odpadów problemowych przy ul. Firlika w Szczecinie bip.um.szczecin.pl/showpage?chapter=50164&soid=CB26216FE5464BE581A77838C82BE752 Odpowiedz Link Zgłoś