Gość: student IP: *.szczecin.mm.pl 14.06.07, 19:44 Czy prawdą jest, że nowy właściciel Collegium Balticum zamierza powoli zlikwidować szkołę, bo nie jest rentowna. Jako student tej szkółki chciałbym jeszcze skończyć tu studia. Coś wiecie o sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj