Dodaj do ulubionych

likwidacja Collegium Balticum

IP: *.szczecin.mm.pl 14.06.07, 19:44
Czy prawdą jest, że nowy właściciel Collegium Balticum zamierza powoli
zlikwidować szkołę, bo nie jest rentowna. Jako student tej szkółki chciałbym
jeszcze skończyć tu studia. Coś wiecie o sprawie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka