wujtarabuk
23.05.08, 22:21
Ty Wojtek jesteś zmienny jak smarkula jakaś. To przecież
twoi "podopieczni", i uderzasz w patos bajdurząc coś o rewolucji.
Społeczeństwo Polski zawsze było bierne i wiekszość rewolucji nas
omijała. Frustracja kanalizowała się w eskapiźmie: alkoholizm i
mistycyzm a także cynizm i apostazja.