seweryn.purolczak
04.07.08, 01:06
pomysł pani Freino jest dobry! Mam prośbę: niech osoby, które
odpowiadają za pilnowanie zabudowy, zrobią to dobrze! Żeby nie było
tak, jak na pl. Zgody czy na pl. Żołnierza, gdzie ni z tego, ni z
owego ktoś postawił, jakże nowoczesne jak na tamte lata, 11-piętrowe
kaliningrady. To będzie zabudowa na dzisiątki lat i nie może szpecić
tak ważnego miejsca!!!