slonko1335
24.08.08, 10:32
Dziewczyny na ktg mogę swobodnie jechać do jakiegokolwiek szpitala bez
skierowania. W pierwszej ciąży jeździłam do Miejskiego i Wojskowego, nic tam
nie chcieli, a na przykład na Unii, mogę pojechać po prostu?
No i druga część pytania, bo właśnie dowiedziałam się, że prawdopodobnie cały
poród będzie musiał być monitorowany, naprawdę tylko na Unii jest takie ktg
które nie unieruchamia w łóżku? Już byłam zdecydowana na Zdroje ale z tego co
wiem tam pod ktg trzeba leżeć....cholerka jak nie urok to....